30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10

Autor Téma: Helmutova schránka  (Přečteno 109218 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #105 kdy: 24 Ledna 2017, 21:36:45 »

Vážně je to tady opakovaně řešeno a vysvětleno a mě opravdu nebaví to jak kolovrátek psát pořád dokola. Hledejte, najdete.

Náklady na odtah si představte, jako byste dal auto do servisu, podepsal zakázku (tj. smlouvu, i když toto konkrétní slovo na ní nebude) a pak přemýšlel, jak odsud to auto dostat bez placení. Taky vám ho buď zadrží, nechají si něco podepsat, nebo si alespoň zajistí, aby měli dost podkladů pro úspěšné uplatnění své pohledávky u soudu. S pokutou za přestupek to nemá nic společného.
IP zaznamenána

petr

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #106 kdy: 12 Února 2017, 21:57:04 »

Jen pro zajímavost. Doneslo se mi, že minulý týden o víkendu večer se Brno (pravděpodobně) pokusilo doručit na doručovací adrese německému kamarádovi osobně. Na majitele nemovitosti zvonila policie (spíš předpokládám že strážníci) s obsílkou s dotazem jestli zde Helmut bydlí. Majitel nebyl bohužel připravený, popis průběhu návštěvy je zkreslený.

Máte s tím někdo zkušenosti a co lze očekávat dál?
Máte nějaké rady jak majitele na tyto návštěvy připravit? Rada s policií se nebavím nebude v tomto případě asi stačit
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #107 kdy: 12 Února 2017, 22:07:20 »

Máte s tím někdo zkušenosti a co lze očekávat dál?

Sám nevíte jak přesně to probíhalo, my to také nevíme.

Máte nějaké rady jak majitele na tyto návštěvy připravit? Rada s policií se nebavím nebude v tomto případě asi stačit

Ano, neotvírat dveře a nedávat adresu tam kde bydlí někdo "nespolehlivý"
IP zaznamenána

tomasjedno

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #108 kdy: 03 Března 2017, 00:02:36 »

Je potreba u rakouskeho deathmuta uvadet tez ceskou adresu pro dorucovani a zrizovat mu schranku? V jinem vlakne jsem cetl ze ano, ale marne si lamu hlavu proc, jde mi prece o to ziskat obalku s razitkem verstorben a k tomu ceska schranka nemuze pomoci.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #109 kdy: 03 Března 2017, 01:28:04 »

Je potreba u rakouskeho deathmuta uvadet tez ceskou adresu pro dorucovani a zrizovat mu schranku? V jinem vlakne jsem cetl ze ano, ale marne si lamu hlavu proc, jde mi prece o to ziskat obalku s razitkem verstorben a k tomu ceska schranka nemuze pomoci.
Měl by jste odzdrojovat, aby bylo na co reagovat. Jinak samozřejmě rakouský Helmut si jenom pojezdil a poparkoval a vrátil se do své vlasti zesnout. Bydlet tu netřeba. 
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #111 kdy: 03 Března 2017, 20:53:03 »

Adresa Deathmutha v ČR :

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1720.msg14690#msg14690
Vikingovi vyřešil problém v Libérii zesnulý slovenský synek. Protože se odmlčel, tak ani nevím, zda se úřad pokusil obeslat jeho zaměstnavatele na Maltě. 

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2567.msg24381#msg24381
Martin623 jenom zmiňuje, že má adresu i v ČR

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1530.msg15586#msg15586
Martin623 to českou adresou akorát zkomplikoval, nakonec stejně bylo klíčové to parte.

IP zaznamenána

marasAUQ

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #112 kdy: 03 Března 2017, 22:40:18 »

Mám takový menší problém se schránkou pro Helmuta. Přišla výzva k podání vysvětlení, Helmut byl naprášen a měl mít korespondenční adresu u kamaráda. Jenže "kamarád" je zmrd a na schránku Helmuta nevylepil ( mám pocit že ta jeho slepice dělá na magistrátu, ale v jiném městě, zmrd jí to vykecal a slepice se s tím asi není schopna morálně srovnat a zmrd skáče jak slepice píská...

Otázka zní, dá se s tím ještě něco udělat?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #113 kdy: 03 Března 2017, 22:42:42 »

Mám takový menší problém se schránkou pro Helmuta. Přišla výzva k podání vysvětlení, Helmut byl naprášen a měl mít korespondenční adresu u kamaráda. Jenže "kamarád" je zmrd a na schránku Helmuta nevylepil ( mám pocit že ta jeho slepice dělá na magistrátu, ale v jiném městě, zmrd jí to vykecal a slepice se s tím asi není schopna morálně srovnat a zmrd skáče jak slepice píská...

Otázka zní, dá se s tím ještě něco udělat?

Zaplatit za sprdel a kamarád to buď zatáhne, nebo nebude nadále kamarád  8)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #114 kdy: 03 Března 2017, 23:12:27 »

Kamarád Helmut se přestěhoval k někomu jinému, aniž Vám to sdělil, zjistil jste náhodou od třetí osoby. Sežeňte si jiného kamaráda nezmrda a orgánu oznamte novou doručovací adresu. Mělo by to zafungovat, pokud ještě nemá orgán přestuepk odložen.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

marasAUQ

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #115 kdy: 03 Března 2017, 23:37:58 »

Kamarád přestává býti kamarádem.

Díky, myslel sem, že by jim mohlo něco v tomto smyslu stačit... V pondělí si zjistím , kde ten pacholek teďka bydlí a hned pošlu.
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #116 kdy: 22 Března 2017, 12:51:24 »

Mohl by mi někdo napsat povinné náležitosti helmutova přiznání? Je to stejné jako při podání? Tj. na konci jméno, dat. narození, zahr. adresa, doručovací, podpis? Kolik helmutů zná SŘ? S tím vším mi to přijde méně uvěřitelné.
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #117 kdy: 07 Dubna 2017, 08:38:40 »

Ahoj, super vlákno, moc jsem se při čtení pobavil.

Každopádně, moje otázka zní. Jak je to v současné době s deathmutem? Takovýto postup: Nechci být masochista, ale mrtvolka z Rakouska je jistota několikrát prověřená. Nemusíš řešit jestli vhoděj nebo nevhoděj, žádný přiznání Helmutovo. Nechat je rozjet sprdel, požádat o spis, podat odpor, součástí spisu by měla být kopie obálky, co poslali do Rakouska a vrátila se zpět s nápisem" verstorben". Když to neukončej sami,tak jim poslat parte a game over. se mi zamlouvá zdaleka nejlépe. Poté ještě dohledat chudáka nebožtíka zde - https://bestattung-himmelblau.gemeinsam-trauern.net/Begleiten a finíto. Nebo je již toto překonané? Díky za odpověď
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #118 kdy: 07 Dubna 2017, 09:47:34 »

cca 3 měsíce zpátky to přes Ivančice prošlo, verstoben a game over. Od té doby z Ivančic ani jedna obsílka a to tam jezdí teď často  :D
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #119 kdy: 07 Dubna 2017, 10:42:25 »

ok, díky mrkef

asi to budu aplikovat tu (stále bez odezvy :O) https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4476.0
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10