30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10

Autor Téma: Helmutova schránka  (Přečteno 109563 krát)

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #75 kdy: 27 Dubna 2016, 10:41:27 »

Já to chápu, to bylo spíše na odlehčení. V tomto státě je totiž možné dostat každého.... :x
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #76 kdy: 27 Dubna 2016, 11:10:59 »

Bacha na to....pojmou podezření a "udělaj" tě s pomocí pachové stopy kdykoliv si vzpomenou.
(http://echo24.cz/a/wenUg/pachova-zkouska-omyl-od-soudruhu-z-ndr)

Možné je všechno.. ale pachová stopa z papíru založeného ve spisu mezi další papíry od obviněného se nedá brát jako důkaz..
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #77 kdy: 03 Května 2016, 10:45:03 »

Ahoj, byl by nekdo ochotny vytvorit helmutovu schranku na dva pripady parkovani? snazil jsem se v rodine, ale pochopeni bohuzel nula. dozvedel jsem se, ze pokud se mi pokuta nelibi, tak mam jit na urad a omlatit jim to o hlavu (coz je v zasade pravda, ale my tady jedeme dle zakona, ze? :). vice sz, dekuji.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #78 kdy: 03 Května 2016, 13:55:20 »

SZ :-)
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #79 kdy: 03 Května 2016, 17:12:59 »

Mám dvě vlastní adresy, pokud je zájem, ozvěte se.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #80 kdy: 03 Května 2016, 17:27:35 »

 Uz jsme to pořešili, zabydlel se u mě strýček Helmut. :-)
IP zaznamenána

robanybody

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #81 kdy: 14 Července 2016, 08:55:22 »

Zdravim,

dostal jsem vyzvu k zaplaceni za vysokou rychlost.
No, potreboval bych docasne ubytovat kamarada Helmuta tak, aby jeho jmeno mohlo byt na zvonku i na schrance.
Najde se nejaka dobra duse?
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #82 kdy: 14 Července 2016, 14:14:40 »

Mohu poskytnout adresu, ale ty šmejdi to už 75% případů nechají poslat zpět. Naposledy si úřednice z jednoho magistrátu  dokonce ověřovala na našem MÚ  , jestli je Helmut nahlášen k přechodnému pobytu.  Nicméně v našem městě není povinnost hlásit a ani se nevybírá ubytovací taxa.
Nechci být masochista, ale mrtvolka z Rakouska je jistota několikrát prověřená. Nemusíš řešit jestli vhoděj nebo nevhoděj, žádný přiznání Helmutovo. Nechat je rozjet sprdel, požádat o spis, podat odpor, součástí spisu by měla být kopie obálky, co poslali do Rakouska a vrátila se zpět s nápisem" verstorben". Když to neukončej sami,tak jim poslat parte a game over.
IP zaznamenána

robanybody

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #83 kdy: 14 Července 2016, 18:02:25 »

Aha.
Ja jsem myslel, ze kamarad Helmut, ktery odpovedne vybira schranku a ke vsemu se vzdy prizna, je v soucasnosti state-of-the-art.
Ten rakousky mrtvy smolar vypada dobre, ale kde vzit jeho jmeno, vek, adresu a datum umrti? Na netu jsem nic nenasel. Mate tip na nejaky zdroj?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #84 kdy: 14 Července 2016, 19:20:56 »

IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #85 kdy: 14 Července 2016, 21:29:15 »

IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #86 kdy: 14 Července 2016, 21:49:51 »

http://www.trauerfeier.info/trauerfaelle.html
https://aspetos.com/at/parten/niederoesterreich/wien-umgebung/hans-rudolf-schnoelzer?referer=1   
ubytoval bych ho třeba tady: Obere umfahrungsstraße 11 ,2432 Schwadorf bei Wien, Rakousko
GPS:48.070720, 16.580483   Možná bych našel někoho mladšího, kdo zemřel náhle! Samozřejmě nezapomenout vytisknout parte!
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #87 kdy: 14 Července 2016, 22:09:44 »

Z Rakouska by se správnímu orgánu vrátit toto a musí to být součástí spisu!
IP zaznamenána

robanybody

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #88 kdy: 14 Července 2016, 22:14:12 »

Diky za tipy.
Jedne veci ale nerozumim.
Ja jsem si myslel, ze ta adresa musi byt realna. Cili takova kde ten neboztik opravdu bydlel.
Protoze kdyz tam pak prijde postak s dopisem od naseho uradu, tak rodina mu rekne, ze tatik je bohuzel po smrti, postak na tu obalku bouchne "verstoben" a dopis putuje zpatky.

Jenze kdyz uvedu nejakou adresu sice ve stejnem meste, ale vycucanou z google maps, tak jak tam pak postak muze dat to "verstoben"?
On to prece zkusi dorucit, na te adrese mu otevre nekdo, kdo si zatuka na celo, ze takoveho cloveka nezna a dopis putuje zpatky bez "verstoben".
Nebo ne?
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #89 kdy: 14 Července 2016, 23:10:50 »

Oni ho prolustrujou v registru obyvatel, poté co pošťák dorazí na adresu, kde na schránce nebo na zvonku  nebude jméno adresáta. Registr obyvatel jim vyplivne,že zemřel a pošlou to zpět do Čech a plácnou na to výše uvedenou nálepku.
 V Rakousku to mám ověřené, jako student jsem pracoval v Rakousku u jednoho člověka, co podnikal v oboru pohřebnictví, mimo jiné byl i solidní pirát, nesnášel fízli a u snídaně s velkou oblibou četl v novinách smuteční oznámení a těšil se, jak se budou hýbat kšefty. Nyní je již v důchodu a jsem s ním stále v kontaktu, měl by radost, že i nebožtík může být velmi užitečný.
  Já si vždy po dobu řízení vytvořím s nebožtíkem tak velmi blízký strach, že při ustním jednání frkám do kapesníku. Pokaždé pak bouchnu šampáno a vyznamenám ho in memoriam.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10