30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/  (Přečteno 12726 krát)

TheViking

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
[?] JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« kdy: 23 Července 2015, 09:20:16 »

Zdravím,

je to asi měsíc zpátky, co jsem tady podával příspěvek o rozhodnutí SPRDEL a nakonec jsem musel zaplatit 2500 Kč za pokutu. (Předtím jsem platil ještě jinde 1500 Kč :/). Psali jste mi, že jsem to sem dal pozdě, tak tentokrát to chci řešit včas a rozhodně už nechci nic dalšího platit.

Přídávám do přílohy kopii. Budu to muset řešit za šéfa firmy a je docela i problém, že zrovna dnes odjel do 10.8.2015 na dovolenou a nevím, jestli budu od něj potřebovat plnou moc.

No každopádně prosím o rady, jak nyní postupovat. Nerad bych, aby to zase spado do SPRDELE a já platil teď třeba zmiňovaných 5000 kč. :/

Díky moc, lets fight
« Poslední změna: 23 Července 2015, 09:56:04 od TheViking »
IP zaznamenána

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #1 kdy: 23 Července 2015, 09:28:21 »

Doanonymizujte RZ na první straně dole. :)
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2015, 09:32:01 »

Na konci první stránky máte RZ vozidla, plus je vidět číslo jednací.

Jinak mne baví litarní tvořivost úředníků. Když srovnám tohle a ten canc co posílá Praha, tak u Prahy je to jako kdyby žebrali o příspěvek na chudé a tady to skoro vypadá jako poslední výzva od mafie :) alespoň na začátku. Číst tohle Franta z vesnice, tak raději zaplatí. Slušná psychologická zbraň.
IP zaznamenána

TheViking

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #3 kdy: 23 Července 2015, 09:58:07 »

Opraveno!

Ted prosim o konstruktivni rady, jak postupovat :) uz takhle mi staci, ze platim cikany a nove budu platit i imigranty...:D
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #4 kdy: 23 Července 2015, 11:55:13 »

Pokud si s nima chceš hrát, zkus zaplatit po splatnosti z účtu, co není psán na tebe. Buď ti to vrátí, nebo po roce požádáš o navrácení pro bezdůvodné obohacení.

Ale aktuálně nejlepší se jeví metoda Helmut.
IP zaznamenána

TheViking

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #5 kdy: 23 Července 2015, 12:35:29 »

Niíc platit nechci.

Muze mi nekdo pomoct s tim Helmutem? Musim mit na to nakyho kamarada v cizine nebo to vse zvladnu sam :))
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #6 kdy: 23 Července 2015, 13:00:22 »

Musim mit na to nakyho kamarada v cizine nebo to vse zvladnu sam :))

Helmut, at se jmenuje jakkoli, je Vas znamy z ciziny, ktery ma jmenovku na schrance v panelaku pres ulici, u tchyne apod., ktereho (na pozdejsi vyzvu) oznacite jako osobu, ktere jste pujcil vozidlo a nabadal ji, aby dodrzovala veskere predpisy. Helmut bude obeslan uradem, kajicne odesle zpet dopis, ve kterem se k cinu dozna a bude mu vymerena pokuta. Mezitim se vsak zrejme Helmut prestehuje zpet do rodne vlasti a jeho jmenovka ze schranky zmizi.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 471
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

TheViking

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #8 kdy: 23 Července 2015, 15:35:51 »

http://www.bestattung-jung.at/de/trauerfaelle.html

Koukam, ze tam jsou aktualni. DIky  ;D

Jinak ted to mam ingnorovat a cekat na dalsi Vyzvu?
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #9 kdy: 23 Července 2015, 16:42:00 »

Tohle je Deathmut, na toho neznám reference. Máte někdo? Spíš bych asi volil verzi Helmut, ta je ověřená a funkční. Jestli nepoužijí turbo-model (hledej vpravo nahoře), tak zahájí přestupkové řízení a tam ho udáš, hajzla jednoho.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #10 kdy: 24 Července 2015, 10:13:40 »

http://www.bestattung-jung.at/de/trauerfaelle.html

Já bych s těma mrtvolkama nakládal opatrně. Zvlášť z ciziny. Nevíte jak aktivní a jazykově vybavený je ouředník. Jsou schopni psát a telefonovat a pak jsou z otho jen problémy :).
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 471
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #11 kdy: 24 Července 2015, 16:03:19 »

Dethmut musí mít přechodnou adresu v CZ.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #12 kdy: 24 Července 2015, 18:58:50 »

Vikingu, jsem tady nový, ale mám dojem, že do tohoto místa vkládáš naprosto nereálné naděje. Pokud jsem to dobře pochopil, tak zde to funguje jako poradna pro ty, kteří jsou ochotni strávit několik desítek až stovek hodin studiem ukončených případů, odvolání, rozsudků NSS a potenciálních chyb úředníků a obsah těch materiálů pochopit a přetransformovat na svoji situaci. Rozhodně nelze očekávat, že je zde online připraveno několik špičkových právníků, kteří postiženým ovčanům zdarma povedou prsty po klávesnici, jak zaručeně usmažit správní orgán. Takhle to nefunguje a fungovat nemůže.
Jako vzor akceptovatelného postupu může sloužit pravděpodobně pajik77, který se dostal do na první pohled zoufalé situace po obdržení rozhodnutí, pilně studoval, již napodruhé napsal sám téměř dokonalé odvolání a má obrovskou šanci na to, že odvolací orgán případ smete ze stolu a jistotu, že v nejhorším případě se správní řízení rozjede znovu od nuly, respektive nařízení ústního jednání. Tam to smete ze stolu on a úředníkovi nedá sebemenší šanci. Blíže http://30kmh.cz/index.php?topic=1690.0.
Radu, jak ve tvém případě nejlépe postupovat, jsi od zkušených borců tady dostal. Teď je na tobě, abys zapracoval a předestřel svoje řešení tobě na míru, matadoři se k tomu určitě vyjádří. Např. tvůj dotaz na to, zda budeš potřebovat plnou moc od zaměstnavatele svědčí o tom, že jsi toho zatím tady moc nenačetl a nenastudoval.
Pokud nejsi toto ochoten či schopen postoupit, tak jsi na špatné adrese, zkus přímo nějakého profesionála, třeba nezaplatim.cz.
Abych pravdu řekl, docela mě překvapil velmi malý počet příspěvků v tomto vláknu, možná je to dovolenými, možná tím, že ostatní přítomné verzálky v předmětu tématu odpuzují ještě více, než mě a do vlákna raději ani nejuknou. Zde se prostě nekřičí.
Za sebe bohužel nemám jako ti fakticky poradit i když bych velmi rád, zatím se v tom snažím zorientovat a když uvážím, kolik času je nutného k nastudování správního řádu (předpokládám, že Zákon o provozu na pozemních komunikacích + vyhlášku k němu máš v malíčku, jako zde všichni ostatní), vytvoření solidní strategie, přípravu taktiky na jednání a vedení řízení s úřadem a následně tvorbu dostatečně vyargumentovaného a dlouhého smysluplného odvolání včetně souvisejících citací z rozsudků NSS, tak mi přijde nabídka pro ad-hoc případy na nezaplatim.cz za 7 500 Kč ještě celkem zadarmo. Potřebný přípravný čas na solidně vedené první správní řízení bez fatálních chyb svépomocí odhaduji na nejméně 120 hodin studia a možná jsem v tomto směru ještě velký optimista.
Další možností je zůstat i nadále wohnoutem a platit pořád dokola odpustky. Pokud reálně hrozí dva či tři odpustky za rok, je to nejlevnější řešení v případě, že do ceny započítáš i svůj čas, který bys mohl strávit příjemněji. Vzhledem k tomu, že jsi zatím ve stadiu výzvy k odpustku (=správní řízení nezačalo) a co jsi doposud zaplatil za jiné smrtelné hříchy, případně uvaž místo časově i intelektuálně náročného studia roční pojištění za 3 000.
« Poslední změna: 24 Července 2015, 19:33:37 od nenym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #13 kdy: 24 Července 2015, 22:08:08 »

.....Budu to muset řešit za šéfa firmy ......
Protože se jedná o firemní vozidlo, tak doporučuji napráskat nějakého spřáteleného cizince nebo zahraniční společnost, Vašeho obchodního partnera. Úřad se pravděpodobně pokusí obeslat s očekáváním, že se odpověď nevrátí a on bude moci překlopit na SPRDEL. Pošle to patrně v češtině, což je použitelné jedině v případě Slovenska. Váš partner na dopis odpoví buď, že češtině nerozumí = úřad má doručeno a řeší jak pokračovat nebo se přizná a dál na ně prdí nebo pošle podepsanou (neověřeně) Plnou moc na Vás, aby jste ho zastupovali. Jakmile to úřad akceptuje, tak z toho těžko vycouvá. Tohle hraní má spoustu variant, kterými to můžete obohatit, klíčové je, aby se úřad dočkal nějaké odpovědi. Cizinec může bydlet v ČR, mít schránku nebo p.o.box v zahraničí, .... , jde dělat chyby (např. neuvést datum narození...), na které musí úřad vyzvat k odstranění a doplnění, prostě jim musí dojít, že to budou těžce vydělané peníze, a to ještě kdoví ještě.
Pošlu Vám do SZ jednu možnost, která bude pro úřad těžko stravitelná.
IP zaznamenána

TheViking

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:JE TO TADY ZASE ! PŘIŠLA NOVÁ VÝZVA za 1000 Kč :-/
« Odpověď #14 kdy: 03 Srpna 2015, 09:43:42 »

Resime ve firme... metoda HELMUT anebo mrtvy helmut... Muze ale sluzebni vozidlo ridit nekdo cizi mimo firmu?
IP zaznamenána