30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce  (Přečteno 37886 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #45 kdy: 13 Března 2018, 08:40:08 »

A byl jste v té agentuře nebo ne ? A jestli třeba jiný den tak kdy ?
IP zaznamenána

jajsa20

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #46 kdy: 13 Března 2018, 09:20:02 »

Nebyl prave, ale predem bylo domluveno pres znameho, ze borec co u nich dela, kdyz mu budou volat, ze mi vse potvrdi, ze jsem tam byl a tak...jenze kdyz mu volali, volali dokonce i nejakymu hlavnimu sefovi z te agentury, tak se asi zalekl a nechtel mit pruser, tak napsal toto vyjadreni, ze jsme sice domluveny na ten datum byli, ale ze jsem se nedostavil a tim me proste totalne zazdil...zkousim se snim pres znameho jeste domluvit, ale bohuzel cuknul a uz to asi nehodla resit...to kdybych bejval vedel, tak si sezenu za flasku mnohem lepsi alibi i s razitkem na to odpoledne....:/
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #47 kdy: 13 Března 2018, 09:36:08 »

No jo no...to jste si zavařil, kdybyste místo pochybných známostí nerezignoval na svoje zákonná práva byl byste na tom lépe.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #48 kdy: 13 Března 2018, 10:43:51 »

Nemyslím, že by UP toto dělal, že to lidem pomůže místo sehnat. Jejich cílem je lidi dostat z evidence. Což jde i tím vyřazením.
Vím o jediném případu, kdy ÚP našel někomu práci. Ženská po mateřské jako náhrada za čerstvou maminu. Na ÚP...

A v nejmenovaném okresním městě se ÚP rozčiloval u významného lokálního zaměstnavatele, proč odmítá dohazované uchazeče. Firma opáčila, že všechny, které jí ÚP za poslední půlrok dohodil, už v té firmě pracovali a byli odejiti za zvlášť závažné porušení pracovní kázně (převážně absence, nebo pití na pracovišti - žádný  zbytkáč z kalby předchozí den či dohánění spánkového deficitu...)
IP zaznamenána

jajsa20

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #49 kdy: 13 Března 2018, 10:46:54 »

Njn. ted uz asi neni co resit, nejspis me vyhodi ze? A lze se teda jeste nejako odvolavat? Treba co jsem cetl, podat namitku podjatosti, treba na zprostredkovatelku, ktera po me sla jak slepice po flusu? Kazdou chvilku me posilala s doporucenkou na pohovory, a kazdych 14dni jsem musel dochazet na schuzku a porad chtela neco dokladat, obvolavala pul republiky atd. to mi neprijde uplne bezne...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #50 kdy: 13 Března 2018, 12:25:19 »

Námitka podjatosti sama o sobě nemá moc šancí správní řízení zastavit, vypořádají se s tím poměrně snadno. Proč si místo teoretického dopisování s úřadem nenajdete práci?

Kazdou chvilku me posilala s doporucenkou na pohovory, a kazdych 14dni jsem musel dochazet na schuzku a porad chtela neco dokladat, obvolavala pul republiky atd. to mi neprijde uplne bezne...

Jo, to neni moc normální ... jako že na pracáku chtěj někomu najít práci.  ;D ;D ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

jajsa20

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #51 kdy: 14 Března 2018, 13:40:49 »

No sehnat praci neni jednoduchy, tim cim jsem se zivil, se zivit uz nechci a vadilo mi to na lupenku, s kterou se lecim, dojizdim 2x tydne na laser, dva dny v tydnu bych tedy ani do prace nesel, coz nevim jak se bude libit potencionalnimu zamestnavateli....


IP zaznamenána

jajsa20

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #52 kdy: 19 Března 2018, 10:09:19 »

Ted me odebrali i hmotnou nouzi na 3mesice kvuli tomu, ze jsem nedolozil vypis uctu z ktereho mi bylo poslano na muj ucet 3000,-:))) to snad neni mozny....:)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #53 kdy: 31 Března 2018, 16:13:16 »

S prominutím, to jsou pitomý výmluvy. Dneska je údajně tendle nedostatek, lidi chtějí všude, kdo není debil (jako zaměstnavatel), tak se samozřejmě domluví, protože lepší mít člověka pět dní v týdnu, než nemít žádnýho žádnej den v týdnu. Spousta zaměstnání se dá dělat doma apod. Můžete si taky založit živnost. Není to snadný, ale pokud fakt příjem nemáte, tak na výběr je spousta věcí co dělat, fakt jo, stačí chtít.

Pokud někde děláte těch pět dní v týdnu bokem, tak nevim na co chcete jako jaký příspěvky apod.? Hele takle sem zkoušel jednomu cigošovi dát práci, že prej bezdomovec ale snaží se žít slušně. Tak sem si řikal OK, práce máme, začne šrotem, za pochodu ho třeba naučíme lepší. Žádný sliby, ale potenciál tam byl a je, zakázky jsou a budou, horších hromady, lepší taky budou. Dyž mi řek kolik jako údajnej bezdo (!) si představuje na den (samozřejmě nikdo nemluvil o nějaké smlouvě nebo snad danění), tak sem málem vomdlel, protože to sou tak dvojnásobný náklady než mám já a bezďák nejsem. Ale celý to je divný, chápu, že jako údajně obráběč* nebo něco z tohodle se mu nechtělo dělat na začátek pro něj možná podřadně vypadající práci (i když, práce je prostě práce, ne?), ale samozřejmě byl potenciál brzkýho růstu, hlavně pokud by se osvědčil. No, tvrdil něco o tom jak jde na úřad skrz dávky, druhej den na domluvenou první „směnu“ nepřišel a už se neozval. Hádám dostal bez práce dávky tak za těch 10+, dyž je dobrej, tak měsíčně vyžebrá dalšího bůra nebo víc (profi gangy dávají desítky tisíc měsíčně na osobu) a sere na to. Trochu cejtím podobnej případ teda.

*za což by v Praze našel hned práci za aspoň 15 hrubýho (nebo třeba minimálku, ale s firemní ubytovnou navíc), kdyby makal a osvědčil se, tak za chvílu 20-25 není problém, po takovejch lidech je hlad a začínaj pěkně růst mzdy
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení o vyřazení z evidence úřadu práce
« Odpověď #54 kdy: 31 Března 2018, 19:33:01 »

Behemot

Trochu OT, ale jednou k nám přišel žádat o úvěr "bílý cigán" a dokládal různé dávky, v součtu to hodilo 19 tisíc...

jajsa20

To je standartní doba, ty dva dny v týdnu mít volno budete a v případě systému krátký/dlouhý i pět dnů. Tak hold budete muset co nejdříve někam nastoupit, ostatně dnes je vysoká poptávka po lidech, takže šanci máte obrovské a taky záleží co chcete dělat.
IP zaznamenána