30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - plikous

Stran: [1] 2 3 ... 54
1
Já má také zkušenosti, že P10 za zábor hnedka zasílá příkaz, nicméně po podání "blanketního odporu" se nikdy nic dalšího nestalo.

2
Otvírá se mi kudla v kapse na tyhle hajzli, kteří někoho nabourají a ještě ujedou, tohle je fakt sviňárna největšího kalibru.

3
MHMP posílá výzvy z Českých Budějovic

4
Jestli za to něco hrozí nebo nehrozí nevím, nicméně mám LPG přestavbu a to že nemám nálepku mě akorát buzerovali jednou na STK, takže když jdu na STK, nálepku si vylepím a po ní ji hnedka sundám.

5
Jestli se tady chcete kočkovat s orgány, tak OK, jinak nějak nevidím důvod jim psát něco jiného než odpor, natož někam chodit či se zůčasťnovat ústních jednáních atd.

6
Na tomhle případu je vidět, že přiznání sebesama, když jste provozovatel není moc dobrá strategie s ohledem na time management. Absolutně z toho vypadne obeslání druhé osoby, přiznání druhé osoby nebo alespoň příkaz a na tom se dají nahrát minimálně 2 měsíce, čili lepší je vždy sehnat spolupracujícího kámoše, manželku, milenku s tím, že to všechno budete psát za něj...

7
Potřebuji poradit - parkování, zastavení, stání / Re:Praha 7
« kdy: 04 Června 2021, 14:17:25 »
Pražské části řeší jenom modré/fialové/barevné zóny, jakýkoliv jiný přestupek v Praze řeší MHMP a u toho se vyplatí vždy ignorovat.

8
Parkování, zastavení, stání / Re:Praha 10 Příkaz za zeleň
« kdy: 04 Června 2021, 14:08:38 »
Přesně stejný blábol jsem od Prahy 10 dostal už několikrát, vždycky jsem napsal akorát podávám odpor proti příkazu číslo jebací, nic víc a tím to vždycky skončilo.

9
To uz davno neplati. Na Pankraci sedi dve patra parazitu, kteri sice poserou co muzou (zrejme rozsahly nabor v nedalekem Jedlickove ustavu), ale diky svemu poctu stihaji udrzovat konverzaci celkem v pohode. Ignorace opravdu jiz nefunguje.
Já teda zas až tolik nepirátim, řekl bych tak 2-3 případy v Praze za rok, nicméně u MHMP pomohla vždy ignorace a mám tam i něco za tenhle i minulý rok a stále nic.

10
Zajímavé články z internetu / Re:e-shop dálniční známky
« kdy: 02 Února 2021, 23:49:56 »
Však už máme skoro opravenou D1  ;)

12
Spíš jde o to, zda P3 jede turbo(netuším), pak je vhodné udělat raději nějaký ten teplý bonz, bo neriskute rovnou příkaz a vyhnít to může i tak.

13
@plikous: A co limity pojistného plnění? Peníze z povinného ručení sice neuvidíte, zato nějaká pohledávka by se objevit mohla.

Tak pokud chce člověk sešrotovat dva kamióny převážející nová auta, tak potom ano  8)  Netvrdím, že se to nemůže stát, ale ta šance, že nějakou běžnou nehodou překonáte 35/35 mega je fakt nízká a kdybych se měl každé takovéhle eventuality bát, tak buď vůbec nebudu vylézat z baráku a nebo mě budou stát pojistky víc než vydělám.

14
On je taky trochu rozdíl v tom, jestli chci jen povinné ručení nebo i havarijko. Pokud mě havarijko nezajímá, nemá vůbec smysl řešit, kdo mi to pojistí a zajímá mě pouze cena, protože z povinnýho ručení já osobně stejně nikdy neuvidím ani korunu a ať se s mojí "noname pojišťovnou" dohaduje ten, co ho nabourám, to přece není můj problém  ;) Samozřejmě občas jsou tam rozdíly - třeba v poskytnuté asistenci nebo pojištění řidiče, ale to jsou spíše podružné věci. Na druhou stranu u havarijka už se zřejmě vyplatí o tom trochu více popřemýšlet.

15
Přišla mi "výzva" - co mám dělat? / Re:deadmut
« kdy: 24 Září 2020, 13:25:30 »
Já mám jen pocit, že detmuti už zrovna moc nefungují.

Stran: [1] 2 3 ... 54