30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - plikous

Stran: [1]
1
Zdravim místní osazenstvo,

má někdo zkušenosti s Prahou 3, zda aplikuje turbo nebo stačí jen ignorovat? Díky.

4
http://video.idnes.cz/?c=A160803_174939_zahranicni_san&idVideo=V160803_173351_zpravodaj_sha

Né že bych fandil nějakým fetkám, ale střílet na auto plné lidí (dětí), které mají pramalý vliv na řidičovo počínání, je i na mě trochu moc. Vžyť tam klidně mohli někoho zabít.

9
Rychlý dotaz na znalce slovenských poměrů - dostal jsem botičku v Bratislavě za stání čumákem na přechodu pro chodce. Jak to funguje u našich bratrů? Jsou nějaké možnosti, jak se vyhnout pokutě?

11
Alkohol / [WIN] Alkohol 0,49
« kdy: 23 Července 2014, 16:19:02 »
Ahoj,

i když si docela dávám pozor, tak už i na mě došlo :-( Byl jsem obviněn z přestupku řízení pod vlivem návykové látky (naměřeno 0,49 promile alkoholu, po odečtení tolerence měřidla 0,24 to jest 0,25) a bylo se mnou zahájeno správní řízení s tím, že 5.8.2014 se mám dostavit k ústnímu projednání. Na krvi jsem nebyl a na místě jsem se k ničemu nepřiznal a podepsal jsem jim jenom ty vyjetiny z tiskárny z Drageru. Řidičák mi byl zatím ponechán. Bylo by však velice nemilé o něj přijít, čili se na vás obracím s žádostí, jak v této věci postupovat s využitím všech právních prostředků a možností vedoucí k zastavení řízení nebo k promlčení. Samozřejmě jsem načetl všechno možný tady i na d-fens, nicméně stejně z toho nejsem úplně moudrej, rovněž jsem oslovil nějaký vymahače na netu, zda by mi pomohly, konkrétně neplattepokuty.cz, jizdabezpokut.cz, Thomase Hofmeistera a dopravni-pravo.cz. Ozvali se mi asi všichni s tím, že JUDr. Jan Zůbek z  dopravni-pravo.cz si účtuje standartně 70 000,- plus DPH, ti ostaní zatím nevím. 70 papírů na to fakt nemám, čili uvidíme co ostatní, nebo bych to samozřejmě mohl zkusit sám, ale nemám moc zkušeností, zatím jenom to, že jsem jebal na MP Praha, když ještě šlo využít právo nevypovídat bez Humlova upgradu o odpovědnosti za vozidlo. Zatím je mi jasný, že je třeba se v prvním kole omluvit z ústního projednání, jenže co dál? Specialista na správní právo fakt nejsem.
S.

Stran: [1]