30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: údajná škoda na cizím autě  (Přečteno 881 krát)

stan

• Zobrazit profil
Re:údajná škoda na cizím autě
« Odpověď #15 kdy: 22 Květen 2020, 10:40:56 »

Tak zakoupil jsem Xiaomi Mi Note 10, a to hlavně kvůli foťáku. Rozhodoval jsem se mezi novým foťákem a telefonem s dobrou kamerou a nakonec to dopadlo takhle. Jak nahrát hovor jsem zatím nezjistil, v režimu telefonu nevidím žádné příslušné tlačítko, ale snad se to časem podá. Já v přístroji  využívám jen telefon a kameru/foťák. SMS zprávy nepíšu vůbec, protože u starého tlačítkového telefonu to byl vopruz. Jednou jsem se odhodlal napsat SMS kamarádovi do Itálie, bylo to docela dlouhý, psal jsem to asi 1/2 hodiny a když jsem to chtěl odeslat, tak jsem zjistil, že jsem to všechno napsal do kolonky, kde mělo být číslo příjemce. Tak to byla moje poslední SMS. I předtím jsem psal tak 2-3 ročně.
IP zaznamenána

FOMP

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22 Květen 2020, 10:57:14 »

Kdyz clovek je na volaci obrazovce, uz vytaci, tak je tam ikona s textem nahrat hovor (note 4 5 6), ale je mozny ze to kvuli cemusi ta funkce u novejsich zmizela
IP zaznamenána

beneji

• Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22 Květen 2020, 11:00:01 »

Xiomi to maj default rovnou tlacitko u hovoru, pokud vim uz od Note 4ky
To má jen u mobilů s úpravou systému - MIUI, nebo jak se to nazývá. U mobilů s čistým androidem to nemá.
IP zaznamenána

cocomoon

• Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22 Květen 2020, 11:05:07 »

Ano, je to vlastnost Xiaomi telefonu x nádstavbou MIUI.

Dále pak k poškození vozu. Řešil jsem něco podobného. Paní mě odřela a ujela (mám video). Když se mi jí povedlo kontaktovat tak si prý toho nebyla vůbec vědoma a na svém autě neměla ani škrábanec. Já měl odřený nárazník.
IP zaznamenána

beneji

• Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22 Květen 2020, 11:58:47 »

Já bych řekl, že vozidla vyráběná tak před 20 a více lety mají silnější plechy v karoserii a kvalitnější lak než ta současná, takže odřou a promáčknou klidně plech na druhém autě a na vlastním je to bez poškození laku.
« Poslední změna: 22 Květen 2020, 12:11:17 od beneji »
IP zaznamenána

re4zon

• Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22 Květen 2020, 12:21:54 »

To můžu potvrdit, mám koncern z r. 2000 a když mě někdy předloni vzal nový caddy, měl celý díl na přelakování (místy až na plech), já lak rozleštil pastou ze sady na světla a není to skoro poznat.
IP zaznamenána

stan

• Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22 Květen 2020, 13:05:17 »

Moje auto má přední blatníky z plastu, když se na to zatlačí rukou, je to poměrně poddajné.
Telefon: na mém telefonu žádná taková ikona není. Možná se tam musí něco doinstalovat,  nedovedu si představit, že takovýto telefon neuměl nahrávat hovor.
IP zaznamenána

robertSVK

• Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22 Květen 2020, 16:15:37 »

nedovedu si představit, že takovýto telefon neuměl nahrávat hovor.

GDPR.

Odoslané z motorola one pomocou Tapatalku

IP zaznamenána

swenak

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22 Květen 2020, 17:09:53 »

iPhone to neuměl nikdy a ani dnes po tom, co Andorid 11 toto snad zase vrátí nativně. Přitom volat nějaké callcentrum=budete nahráváni, nebo zavěste. Nahrávku ale nikdy neslouží, pokud ji potřebujete pro podložení svých tvrzení.

Jsou snad ale handsfree, co toto umí, nebo pak docela drahé služby, které vlastně spojí 3 čísla s tím, že jedno je záznamník.
IP zaznamenána

stan

• Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: Dnes v 07:36:36 »

S pánem jsme byli domluveni na včerejšek, ale vůbec se neozval. Tak možná to tímto skončilo.
IP zaznamenána