30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10

Autor Téma: [LOST] Jihlava bez podpisu  (Přečteno 21563 krát)

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #60 kdy: 27 Října 2019, 17:30:15 »

Ostatně se mohu hájit jakkoli (i lží). To, že jsem v odvolání lhal snad není trestné...

Přesně tak, lhát můžeme i u soudu a ne jen v prvním nebo druhém stupni.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #61 kdy: 28 Října 2019, 22:20:49 »

Až dnes jsem si všiml (a tady na to upozornil), že se za Jána Tinku do rozhodnutí (a také do výzvy k doplnění odvolání) s pravděpodobností hraničící s jistotou podepsal někdo jiný.

Nemělo by už to samo stačit k výhře? Rozhodnutí nesplňuje § 69 odst.1 SprŘ. Jen je otázkou, zda je vhodné/nutné SO2 požádat o provedené znaleckého posudku.

A není to náhodou zralé na trestní oznámení pro podezření z padělání úřední listiny?
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #62 kdy: 29 Října 2019, 18:35:35 »

Nemělo by už to samo stačit k výhře? Rozhodnutí nesplňuje § 69 odst.1 SprŘ. Jen je otázkou, zda je vhodné/nutné SO2 požádat o provedené znaleckého posudku.
A není to náhodou zralé na trestní oznámení pro podezření z padělání úřední listiny?

To nestačí, podpis není důvod ke zrušení rozhodnutí, dokonce tam nemusí být žádný a ani razítko, na to už je judikatura.
Přidat to jako jeden z důvodů do odvolání lze a možná pobaví odůvodnění odvolačky, ale nic víc z toho nebude.
Fízlové s tím taky nic neudělaj, naberou to na obyčejné čj a uloží, ani je to moc nezaměstná.
Asi bych jim tam hodil stížnost podle § 175 SŘ, ať se snaží vylhat jak se to nedopatření přihodilo.
Patrně odepíšou, že byla k podpisu v zastoupení zmocněná Ivetka.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #63 kdy: 31 Října 2019, 11:47:35 »

Tj. § 69 SprŘ je pouze nezávazným doporučením jak by rozhodnutí třeba mohlo vypadat, když se bude úředníkovi zrovna chtít?
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #64 kdy: 01 Listopadu 2019, 23:54:29 »

Asi tak :x
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #65 kdy: 08 Listopadu 2019, 10:23:24 »

Spíše pro zajímavost. jihlava mi kdysi neumožnila nahlédnout, protože podpis na plné moci a ve spisu neseděl. Tady je formulace co k tomu tehdá vypotili.

IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #66 kdy: 08 Listopadu 2019, 11:19:01 »

frantisek> Jak to dopadlo? Požadovat ověřený podpis na plné moci, která není generální, považuji za drzost.
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #67 kdy: 08 Listopadu 2019, 11:30:34 »

Vlastne nijak. Ono to bylo tak, ze v case, kdy jsem stal s papirem v kanclu byla tataz plna moc v datovce a referent Vlcek byl upozornen jak mnou, tak zmocnitelem ze ji tam ma.
Spis tehda nevydal.
Nekde to tu na foru je.

Ja se tam pak stavil pri dalsi ceste, spis uz vydali (prave na tu plnou moc z datovky).
A kdyz uz jsem to mel otevrene, napsal jsem zadost o proplaceni asi 61Kc za druhou marnou cestu do Jihlavy. Postoupili to na MDCR a ti velmi slozite zkonstruovali duvod, ze overena plna moc sice byla v dostahu prislusneho urednika, on o ni vedel, ale neni povinen se snazit ji nejak ziskat. A ze mi 61 Kc nedaj :D
Papir si schovavam, ta formulace by se mohla nekdy hodit ;)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #68 kdy: 08 Listopadu 2019, 17:50:19 »

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=7028.0

Byl to tento případ. Který mimochodem stále visí na Kraji Vysočina.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #69 kdy: 13 Prosince 2019, 21:05:33 »

Ačkoli proti rozhodnutí bylo podáno odvolání (což prokazuje i výzva k doplnění podání) a SO2 zatím nerozhodl resp. nedoručil, obyčejným nedoporučeným dopisem mi přišla upomínka.

Ta kurva Jelínková se mne normálně pokouší okrást!

Vím, že na nedoporučený dopis netřeba reagovat, ale tohle si prostě dovolovat nesmí! Co takové trestní oznámení?

Takový detail, že údajný přestupek se měl dne 23.06.2018 stát na D1 a ne v Jihlavském tunelu snad ani netřeba zmiňovat.
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #70 kdy: 14 Prosince 2019, 11:54:09 »

Tak já měl za to, že když mi Město Humpolec posílá obyč dopisem upomínku za nezaplacenou pokutu-příkaz, proti kterému byl včas a správně podán odpor, že mám kdovíjakou vzácnost na úrovni rozhodnutí MD  ...... a ona je to běžná praxe po celé Vysočině :D :D

Reagoval jsem takto.

Chtělo by to rozvést tu větu o podivné písemnosti - vykazující znaky buďto debility konkrétního úředníka, nebo naprosté nefunkčnosti informačního systému celého úřadu.
A nebo podat oznámení, že mám podezření o pokusu o podvod, protože - úřad by mi přeci takhle průhledně a zjevně špatně nedoručoval.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #71 kdy: 14 Prosince 2019, 16:43:39 »

frantisek> Nejen Jihlava a Humpolec, ale také Hlinsko a Praha.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #72 kdy: 21 Ledna 2020, 23:14:03 »

Vypadá to, že slovenský cikán Ján Tinka už u nich nepracuje neparazituje. Že by ho konečně zavřeli? :-)

edit: a je tam místo něj Dr. Ing. et Ing. Lubomír Dohnal, stříbrný diplom za plavání.
« Poslední změna: 21 Ledna 2020, 23:37:47 od Číkus »
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #73 kdy: 22 Ledna 2020, 07:31:46 »

To bude dobrý hovado, když si ani s dvěma diplomy a doktorátem nedokáže najít poctivou a užitečnou práci.
« Poslední změna: 22 Ledna 2020, 07:34:04 od iWarp »
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Jihlava bez podpisu
« Odpověď #74 kdy: 26 Ledna 2020, 16:44:58 »

Vypadá to, že slovenský cikán Ján Tinka už u nich nepracuje neparazituje. Že by ho konečně zavřeli? :-)

edit: a je tam místo něj Dr. Ing. et Ing. Lubomír Dohnal, stříbrný diplom za plavání.
Že by ho zavřeli je příjemná představa, nicméně reálnější je, že šel do důchodu. Sice ho budem platit taky, ale aspoň u toho nebude škodit.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10