30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 8

Autor Téma: [WIN] MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu  (Přečteno 19281 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
[WIN] MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« kdy: 16 Září 2019, 15:52:00 »

24.11.2018 - Údajné překročení rychlosti zjištěné úsekovkou, 116/112/50
24.01.2019 - Výzva k podání vysvětlení (bez razítka, bez podpisu a s pár dalšími chybami); ignorováno
15.03.2019 - Sprdelní příkaz
25.03.2019 - Odpor (omylem poslán nepodepsaný)
03.05.2019 - Předvolání k ústnímu jednání na 29.05.2019
29.05.2019 - Ústní jednání (děkuji kolegovi kdo za zastupování), získán spis a vyjednána lhůta na vyjádření do 20.06.2019

(nějaké kočkování)

12.07.2019 - Sprdelní rozhodnutí: vinen
29.07.2019 - Blanketní odvolání, posláno e-mailem bez uznávaného el. podpisu
05.08.2019 - Blanketní odvolání, posláno doporučeným dopisem, podepsáno
13.09.2019 - Sdělení

(případně doplním další dokumenty)

1. Špatně jsem pochopil lhůtu k doplnění podpisu?

2. Co teď? Jako správný postup se mi jeví zachovat radiový klid a po promlčení (rok a den od vypravení sprdelního rozhodnutí) je prošťouchnout žádostí o uplatnění opatření proti nečinnosti. Pokud se do té doby ozvou, teprve vymýšlet jinou strategii.
« Poslední změna: 21 Září 2019, 19:28:07 od Číkus »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #1 kdy: 16 Září 2019, 16:01:37 »

Ještě zvažte, zda to blanketní, poštou poslané odvolání bylo správné (správné číslo jebací atd.).
Jinak taky bych myslel že se jedná o pracovní dny ale něco mně říká, že když je něco na prac. dny, pak je to uvedeno explicitně v textu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #2 kdy: 16 Září 2019, 16:09:50 »

Čísla jsem kontroloval. A IMHO se jedná o kalendářní dny, ale pokud připadne konec lhůty na nepracovní den, posouvá se na následující pracovní.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #3 kdy: 16 Září 2019, 16:24:17 »

2. Co teď? Jako správný postup se mi jeví zachovat radiový klid a po promlčení (rok a den od vypravení sprdelního rozhodnutí) je prošťouchnout žádostí o uplatnění opatření proti nečinnosti. Pokud se do té doby ozvou, teprve vymýšlet jinou strategii.

Souhlas, také bych nedělal nic a po roce začal prudit. Podkud by se ozvali, tak jedině s upomínkou k uhrazení pokuty
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #4 kdy: 16 Září 2019, 16:38:57 »

Pravděpodobnost, že se po dobu jednoho roku nic nestane, konverguje v daném případě k jistotě.

OT: Pan Číkus opomněl uvést, že kvůli jeho multipodání ukončila OÚO pracovní poměr ve zkušební době. Prý to nemá zapotřebí. ;)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #5 kdy: 16 Září 2019, 19:23:40 »

kdo: počkejte, to si děláte srandu a nebo kolega Číkus fakt takhle zabodoval?
V tom případě velké gratulace…
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #6 kdy: 16 Září 2019, 19:33:32 »

V tom pripade Cikusi gratulace, treba se zacne zivit i slusnou praci...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #7 kdy: 16 Září 2019, 21:20:29 »

Podle nové OÚO, která byla na poměry MHMP neobvykle inteligentní a komunikativní (bez ironie), byla ta předchozí OÚO absolventem právnické fakulty a dotkla se jí zejména skutečnost, že se sprostý obviněný (pan Číkus promine) domáhá prokázání jejího vzdělání.

Čili po mém soudu je tenhle případ jasný WIN, i kdyby k udělení pokuty nakonec došlo. Osobně se stejně domnívám, že OÚO se dobrovolně rozhodla pro kontumační prohru, ale samozřejmě se mohu mýlit.
« Poslední změna: 28 Května 2020, 13:06:43 od kdo »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #8 kdy: 16 Září 2019, 22:02:16 »

... i kdyby k udělení pokuty nakonec došlo ...
Ono prý došlo, prý je to pravomocné. :-)
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #9 kdy: 16 Září 2019, 22:07:54 »

Ale naše Máňa je přesvědčena, že to není směroplatný.

Myslím, že všichni víme, jak tohle dopadne. Jedinou neznámou pro mne je počet dokumentů, které jim tam v téhle věci ještě naposíláte. ;)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #10 kdy: 06 Dubna 2020, 22:46:30 »

Do výročí vypravení sprdelního rozhodnutí SO1 zbývají méně než 3 měsíce. Otázkou je, zda by se neslušelo se nějak připomenout. :-)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #11 kdy: 25 Května 2020, 23:58:08 »

Zbývá cca měsíc.

Mám za to, že už to nemohou zvrátit ani kdyby po hlavě skákali. Vyzvat mě k doplnění blanketního odvolání a poskytnout mi přiměřenou lhůtu už nestíhají. SO2 by nestihl vydat doručit rozhodnutí před promlčením.

Pokud SO2 vydá rozhodnutí bez výzvy k doplnění odvolání, prohraje to následně u soudu. A protože rozhodnutí SO2 nerestartuje lhůty, k promlčení dojde ještě před podáním správní žaloby (tj. nevadí, že doba soudu se do promlčecí lhůty nepočítá).

Asi už není třeba řešit neveřejně.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #12 kdy: 08 Června 2020, 23:52:26 »

Nachystáno k odeslání ve středu 10.06.2020:

Žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti

Tímto podávám žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti ve věci správního řízení vedeného pod spis. zn. S-MHMP 0000000/2018/Šes.

Proti rozhodnutí  č.j. MHMP 0000000/2019/Šes jsem dne 29.7.2019 podal odvolání obyčejným e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu a toto odvolání jsem následně v souladu s § 37 odst. 4 správního řádu potvrdil doporučeným dopisem dne 5.8.2019. Od té doby správní orgán nehnul prstem, což považuji za dostatečný důvod k podání žádosti o uplatnění opatření proti nečinnosti.

Šestáku, koukej kmitat, neváhám podat nečinnostní žalobu a náklady vymáhat v souladu se zákonem č. 82/1998 Sb. po Tobě, Ty čtveráku jeden!

Stížnost na postup

V reakci na sdělení č.j. MHMP 0000000/2019/Šes podávám stížnost na postup Mgr. Zdeňka Šestáka, který tenhle blábol vydal a podepsal. Jelikož toto už dle mého názoru hraničí s několika trestnými činy, požaduji, aby MHMP provedl opatření, aby k podobným excesům už nedocházelo. O přijatých opatřeních a způsobu potrestání čtveráka Šestáka si přeji být informován. A dejte si záležet.

Vůbec mi nebude vadit, pokud s Mgr. Zdeňkem Šestákem ukončíte pracovní poměr, stejně jako jste to již během tohoto správního řízení dokázali s Mgr. Josefem Nedozrálem.

S pozdravem zůstává a na další spolupráci se těší

Číkus
« Poslední změna: 09 Června 2020, 00:05:05 od Číkus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #13 kdy: 21 Července 2020, 19:10:54 »

Paraziti z MHMP jsou drzí jak lázeňské veverky: vyřízení stížnosti
  • Prý jsem mailem bez zaručeného el. podpisu podal odvolání, které nikdy nebylo doplněno.
  • Retardovanému parazitovi není zřejmé (mimo jiné) proč blábol od čtveráka Šestáka nazývám blábolem a má tu drzost mi doporučit využít právních služeb advokáta.
  • Líní a neschopní paraziti placení z mých daní odmítají kmitat a ještě mají tu drzost blekotat něco o pořádkové pokutě za hrubě urážlivé podání.
  • Jakékoli mé předchozí podání nezapříčinilo ukončení pracovního poměru parazita Nedosrála s MHMP. Kolega kdo tedy lže?
Paraziti z MD jsou drzí o něco méně: usnesení
  • Ve spise nenašli dopis z 05.08.2019, tak takový dopis neexistuje.
  • Prý je s podivem, že jsem podal žádost i uplatnění opatření proti nečinnosti až po promlčení a ne dříve. Zmr. Dvořák asi nebýt příliš bystrý...
  • Má žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti je zneužitím práva.
Ještě že jsem pečlivý a ponechal jsem si podací lístek od toho prý neexistujícího dopisu.

Mno nic, veškeré možné kroky jsem učinil, ale se žádostí o uplatnění opatření proti nečinnosti mi nebylo vyhověno, nezbývá mi tedy než se obrátit na soud. A jak jsem čtverákovi Šestákovi slíbil, následně vymáhat náklady po něm osobně. A když mi jeho kolegové tak dobře poradili, zkusím využít právních služeb advokáta. Snad se to čtverákovi příliš neprodraží a nedopadne jako Nedosrál.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:MHMP: Odvolání e-mailem a doplnění podpisu
« Odpověď #14 kdy: 21 Července 2020, 20:52:52 »

Tak hlavně, že má titul za 70.000,- , ODSČ jistě poskytuje dostatek prostoru pro uplatnění znalostí z top managementu...
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 8