30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10

Autor Téma: Helmutova schránka  (Přečteno 109584 krát)

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #60 kdy: 20 Listopadu 2015, 09:38:12 »

Díky moc.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #61 kdy: 22 Února 2016, 14:38:56 »

rozúčtovat natvrdo náklady slavné rodině. Někdy vlastní rodina je horší, než leckterý úředník…
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #62 kdy: 28 Února 2016, 15:48:39 »

Hodím sem jen čerstvou zkušenost.
Zkusil jsem oslovit (a vše řádně vysvětlil) pár kamarádů, zda by nenalepili na schránku jmenovku zahraničního kamaráda. Je až s údivem, že jsem od všech dostal stejnou zamítavou odpověď - v domě je spousta důchodců, kterým by to přišlo divné; správce domu v něm bydlí; se sousedy mám dobré vztahy a toto by jim přišlo podezřelé atd. Plus jako bonus část z nich nesouhlasí s postupem a mám pokutu zaplatit, když jsem něco provedl (tzn. žádost o něco = jsi viník a snažíš se z toho vyvléct).
Nechápu, proč je problém v "U mě nikdo nebydlí, pouze kamarád ze zahraničí mě požádal, zda by si ke mě nemohl nechat doručit jeden dopis."

Zmasírovaní jsou pěkně.

Tak jak je tady vytvořena "síť nahlížečů", tak by mohla být i nějaká "síť schránek pro Helmuty", co říkáte? Sám mohu nabídnout 2 adresy. (reaguji na starší příspěvek a tak se to už možná někde řešilo, nepročítal jsem celé...)
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #63 kdy: 28 Února 2016, 18:30:23 »

Jenže to by orgány o Helmutech nesměly nic vedet. Kdyz tu budou Helmuti viset, budou o nich všichni vedet.
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #64 kdy: 28 Února 2016, 19:53:45 »

Však já něříkám, že by se zde psala adresa se jménem Helmuta :-) Jen to, že někdo může poskytnout útočiště pro nebohého cizince, aby se včas mohl dostat ke své poště. Nic víc. Helmut už by se pak domluvil přes SZ.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #65 kdy: 28 Února 2016, 23:17:27 »

Mohu poskytnout Helmutovu schránku, kdyby někdo potřeboval. Stejně, tak mám možnost odesílat poštu z D,CH, A,I, F, E,PL, LT,LV.                               
IP zaznamenána

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #66 kdy: 29 Února 2016, 14:02:24 »

Když už mluvíme o tom, jak rodina podpoří člověka v boji se zmrdy. Jednou takhle přijedeme do Čech a dozvím se, že tchýně zaplatila výpalné 500 Kč pražskému magistrátu za moje údajné pirátění 62-3 = 59 km/h na padesátce.

To bych ještě pochopil (i se skřípěním zubů). Ale co mě šíleně vytočilo, že mi neřekla, že to zaplatila. Ale ani, že takový dopis přišel!

Šileně jsme se pohádali, ale ona nikdy neuzná, že udělala něco špatně (ani to, že to udělala tajně, prý mě a manželku nechtěla stresovat). A přitom zrovna řeším tchánovo pirátění v jiném okrese.

Takže jsem se tímto dostal na seznam ofcí, co platí, když přijde výzva.
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #67 kdy: 20 Dubna 2016, 13:49:38 »

pri hledani na webu jsme nahodou narazil na jednoho rakusaka...

Helmut.Vsetecka@PV.OEBB.AT

:)
IP zaznamenána

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #68 kdy: 22 Dubna 2016, 23:16:52 »

Jak moc by bylo náročné Helmutovi pořídit datovku? Tady z toho moc moudrý nejsem. https://www.datoveschranky.info/zakladni-informace/zrizeni-datove-schranky-na-zadost

Kdyby to vyšlo, to bych jen napsal kontakt na Helmutovu datovku. Došel dopis do datovky a Helmut by se mohl přiznávat ke všemu :D

IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #69 kdy: 22 Dubna 2016, 23:27:00 »

Musí to být reálná osoba - probírali jsme teoretické postupy ve vláknu https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2051.0
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #70 kdy: 26 Dubna 2016, 21:27:10 »

Ta datovka by sla zridit. Staci poslat uredne overenou podepsanou zadost na MVCR. A kde je problem? Schopny grafik dokaze razitko vytvorit na PC a vytisknout tak, aby to nikdo nepoznal. Pak jej rucne vxpsat a je to. Kdysi jsem tak prepisoval stara auta, ktera neprosla dedickym rizenim, 10 let staly ve stodole a najednou se objevil zajemce.
Ovsem za pozmenovani a padelani verejnych listin je docela dlusny flastr. Nastesti dukazni bremeno je zde velmi komplikovane a dosti blbe se to dokazuje, pokud se dotycny neprokecne.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #71 kdy: 26 Dubna 2016, 21:45:03 »

Bacha na to....pojmou podezření a "udělaj" tě s pomocí pachové stopy kdykoliv si vzpomenou.
(http://echo24.cz/a/wenUg/pachova-zkouska-omyl-od-soudruhu-z-ndr)
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #72 kdy: 27 Dubna 2016, 06:56:56 »

Před odesláním potřu obálku i papír kusem špeku, případně jej vložím do obálky společně s tou žádostí  ;D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #73 kdy: 27 Dubna 2016, 09:31:29 »

Před odesláním potřu obálku i papír kusem špeku, případně jej vložím do obálky společně s tou žádostí  ;D

To jsi nepochopil....daj kus hadru do sklenice, nechaj psa k Tobě čuchnout a psovod mu dá nenpadný pokyn u který sklenice má zalehnout.....dopis nemusíš mít nikdy v ruce, může bejt mastnej vod špeku...je to prostě fuk...stačí, když budou mít dostatečnou motiveci Tě "udělat".
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #74 kdy: 27 Dubna 2016, 09:58:31 »

„Helmut je takový chudák. Nejen že jsem mu půjčil své auto, ale i papír a tužku i s obálkou…“
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10