30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Autor Téma: Helmutova schránka  (Přečteno 109225 krát)

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #30 kdy: 09 Října 2015, 17:42:48 »

to znám velmi důvěrně, švagr je poloopice, bráchův tchán exfízl na úřadě ....
Zase neodolám  :). Když je švagr poloopice, tak co je Tvá žena ? Děti budou asi 3/4opice ? I když pokud to není dominantní gen, tak je šance, že 1/2 dětí budou poloopice a druhá člověčí. Pokud žena je homo sapiens a máš už 3 normální děti, tak bych jim pořídil čtvrtého sourozence jako roztomilého lemura na hraní :)
jedná se o manžela mé sestry, nikoliv bratra mé ženy, jak jsi špatně predikoval :)

čéče zatím to vychází 1 normální, co se za fotra stydí, páč už je dospělej a ten mladší vypadá na poloopici, ale to se uvidí, co z toho vyroste. jinak s tou genetickou kombinací nezapomeň na 4 generace před tím, ale jeho rodiče jsou debilní, takže z toho asi ještě vyváz celkem dobře :)
« Poslední změna: 13 Října 2015, 20:51:58 od burtonbell »
IP zaznamenána

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #31 kdy: 13 Října 2015, 18:22:02 »

darknessinside: To mi neco pripomnelo ;D
https://www.youtube.com/watch?v=qfOVILjnUJg


Ty jo! Tak to je kurva úplně přesně! :-)
No jo. Taky jsem v létě osvětové působil na jednu kolegyni v práci. Bohužel pouze osvetove. :-(
Byl jsem zařazen do skupiny ne morálních hovad a pirátů, co se vyhýbají spravedlivému trestu.
A ejhle! Měsíc se s měsícem sešel a telefon. "hele, víš, tys tehdy říkal, že není všechno přestupek, jak se na první pohled zdá...blablabla....vyzva k úhradě...blablabla...změřeno 54 bez odchylky... jak jsi to říkal s tím Helmutem?"
Úplně mi zaplesalo srdce a cítil jsem se jako vůdce národů. No, tak se Helmut se aktivně přiznal a 4 měsíce už je klid. A co je nejlepší, další ovce přeskočila ohradu. To mě těší strašlivě.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #32 kdy: 13 Října 2015, 20:47:20 »

Prošlo by, kdyby se po zaslání výzvy provozovateli Helmut aktivně přiznal (mluvil s provozovatelem) a uvedl nějakou adresu v Čechách, Německu či jiném banánistánu?
IP zaznamenána

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #33 kdy: 13 Října 2015, 22:22:01 »

Když si přečtěte zde několik desítek odkazů na téma Helmut, zjistíte, že je to naopak žádoucí. Holt,musite Helmuta  přesvědčit, aby svého zrudneho činu zalitoval a raději se přiznal. Kdy, to je otázka individuální. Některé orgány jsou známy pokusy o turbosprdel, tehdy je třeba toho holomka hnát k přiznání hned po VYZVE K ZAPLACENI URČENÉ CASTKY. Někde je třeba aktivní přístup k délce řízení a donutit ho k přiznání až na následnou výzvu orgánu( nyní po laskavem prodloužení prekluzni lhůty se to zdá zbytečne, ale něhož bych flintu do žita, rok, nebo dva, je jedno, na jak dlouho to orgán zkurvi). Co je nadmíru důležité, je, aby měl Helmut doručovací adresu a OZNACENOU SCH SCHRANKU. Jestli je to v jeho rodišti, či v ČR, je jedno. Pokud pošta vrátí, jako nedorucitelne, automaticky Sprdel. Pokud je schránka, buď to tam hodí a Helmut zjistí, že mu ty buzny něco chtějí, nebo to vrátí zpět, ale každopádně ve schránce bude oznámení, kdy Helmut zjistí, že se něco děje. Když bude na cestách, jistě mu dáte vědět, že je pirát a ať se laskavě přizná. Nemcour jeden zvrhlej. Dobře mu tak.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #34 kdy: 13 Října 2015, 22:24:15 »

Navíc dopis co mu posílají bude ve spisu.
IP zaznamenána

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #35 kdy: 13 Října 2015, 22:39:05 »

To je pravda, jen nahlížení do spisu bude k dispozici buď Helmutovi, nebo pokud to prase pirátské přesvědčíme, aby nám dal plnou moc. Což v podstatě nechceme. Helmut se priznal, tak ať si to pak dal  řeší sám.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #36 kdy: 14 Října 2015, 09:51:33 »

To je pravda, jen nahlížení do spisu bude k dispozici buď Helmutovi, nebo pokud to prase pirátské přesvědčíme, aby nám dal plnou moc. Což v podstatě nechceme. Helmut se priznal, tak ať si to pak dal  řeší sám.
Naopak. V některých (většině) případu je plná moc žádoucí. Budeme ochotni kamaráda prase zastupovat, protože on jednak nevládne jazykem českým a jednak je chudák stále na cestách. Proto máme od něj plnou moc (pro tento případ nikoliv generální, kterou je třeba ověřit - přece ho nebudeme tahat na poštu), a tím jednáme jeho jménem. Jednak to motá hlavu ouřadovi, protože může být, že Franta se splete a doručí Helmutovi místo zástupci, či bude myslet, že zástupce je viník a podobně. A hlavně nám to dává manévrovací prostor.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #37 kdy: 14 Října 2015, 10:25:53 »

Myslím, že jako provozovatel vozidla, kterým bylo spáchano jednání mající znaky přestupku, můžete prokázat právní zájem nebo jiný vážný důvod pro nahlédnutí do spisu podle § 38 odst. 2 správní řádu, který zní

Jiným osobám správní orgán umožní nahlédnout do spisu, prokáží-li právní zájem nebo jiný vážný důvod a nebude-li tím porušeno právo některého z účastníků, popřípadě dalších dotčených osob anebo veřejný zájem.

Jak se k tomu postaví úřad netuším, nevím o nikom, kdo by to prakticky ověřil.
IP zaznamenána

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #38 kdy: 14 Října 2015, 11:39:21 »

Jednou jsem to vyzkoušel v nedopravní věci a odešel s nepořízenou. Základní poznatek je ten, že já se musím snažit dokázat ten právní nebo jiný zájem, nestačí jen přijít s tím, že mám zájem se podívat.
V případě provozování vozidla by tam myslím jistá šance byla, vzhledem k tomu, že provozovatel má povinnost zajistit dodržování zákonů všemi řidiči v autě.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #39 kdy: 14 Října 2015, 20:52:17 »

Ježiš až teď mě došlo, že jsem napsal strašnou blbost. Omlouvám se. Chtěl jsem napsat:
Prošlo by, kdyby se po zaslání výzvy provozovateli Helmut aktivně přiznal (mluvil s provozovatelem) a uvedl nějakou adresu v Čechách, Německu či jiném banánistánu, ale na adrese nebyla žádná jeho schránka? Tedy se přiznal, ale není kam doručovat? Bude doručeno fikcí nebo se označí za nekontaktní a zase půjdou po provozovateli? Odpadla by potřeba zřizovat schránku a mohl by se ubytovat v jákékoliv tramtárii na světě.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #40 kdy: 14 Října 2015, 23:57:30 »

vvvvvv : pokud orgán stíhá helmuta a nechce nechat nahlédnout do spisu, tak je to win a Vás už to nemusí zajímat

paty : zatím na to nejsou zkušenosti nebo zde informace, Helmuti se teprve rozjíždějí, já mám třeba Helmuta, co se na mailovou výzvu mailem přiznal a poslal plnou moc a od té doby ticho (3 měsíce), funguje, když Helmut cizojazyčně požádá o informaci, zda a kdy bude jednání přítomen tlumočník, výhodou je maďarský, rumunský .... Helmut nebo naopak slovenský v Čechách (je uvěřitelný a vhazuje se mu).... Prostě ty postupy jsou ve vývoji. 
IP zaznamenána

x-bat

  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #41 kdy: 06 Listopadu 2015, 09:26:59 »

Tak na adresu piráta dorazil dopis - ani ne měsíc od nahlášení, asi je potřeba peníze na vánoční dárky.
Zatím je ve schránce pouze oznámení o dopise "výhradně do vlastních rukou adresáta" s poštovní zkratkou SA (tedy vhodit do schránky a nevracet). Pokud bude v dopise obvinění piráta, jaká je lhůta na přiznání se?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #42 kdy: 06 Listopadu 2015, 16:15:38 »

Bude to tam napsané a tuším, že to bude osm dnů od doručení, což je 10 den od uložení na poslední poště.
Tak ještě musíte zatlačit na Helmuta, aby se nevykrucoval, jinak mu zkrátíte pobyt.  :)
IP zaznamenána

imperator_cz

  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #43 kdy: 11 Listopadu 2015, 18:10:28 »

Minulý měsíc jsem narazil při 'spolupráci' s českou poštou.
Helmut bydlící na adrese v Praze, jméno nalepené na schránce. Pošta se nesnažila nic doručovat.
Dle spisu je vidět, že se dopis vrátil na MHMP. Na obálce je štrtlá adresa Helmuta a označena adresa odesílatele kam se to má vrátit.
Divné je, že na obálce je zaškrtnuto: Nevracet, vhodit do schránky.
To tedy pošta pěkně posr..
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Helmutova schránka
« Odpověď #44 kdy: 12 Listopadu 2015, 09:14:16 »

Minulý měsíc jsem narazil při 'spolupráci' s českou poštou.
Helmut bydlící na adrese v Praze, jméno nalepené na schránce. Pošta se nesnažila nic doručovat.
Dle spisu je vidět, že se dopis vrátil na MHMP. Na obálce je štrtlá adresa Helmuta a označena adresa odesílatele kam se to má vrátit.
Divné je, že na obálce je zaškrtnuto: Nevracet, vhodit do schránky.
To tedy pošta pěkně posr..
Jak je to v tomto případě? Pošta to pokákla, to je jasné. Nicméně ouřada nemusí mít zájem na nějaké doručovatelce, tedy za něj je helmut nedostupný, jistě účelově vymyšlený a jdeme na SprDel. Co včíl? Když budu argumentovat, že Helmut schránku má, tak mi oni budou argumentovat tím, že pošta nic nenašla.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10