30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 12 13 [14] 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 175798 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 685
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #195 kdy: 01 Prosince 2021, 07:53:25 »

Kromě té záruky nezaplatim.cz ale takhle funguje.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #196 kdy: 01 Prosince 2021, 08:36:26 »

To nebylo k nezaplatim.cz, ale obecně k tazatelům a těm, co chtějí něco řešit zde na fóru komunitně. Je jasné, že nezaplatim.cz to vše dělá, ale tam je to jejich podnikání a dá se to čekat. Tazatelé to tady ale často chtějí po členech včetně té garance. Dá se předpokládat, že to obdobně očekávají i u placené služby a to opět včetně garance, tedy "platím si někoho a díky tomu uspěju".
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #197 kdy: 01 Prosince 2021, 15:29:22 »

Možná lehce offtopic, ale upřímně obdivuju někoho, kdo může tyhle služby poskytovat komerčně a neexploduje mu hlava po desátém případu

Největší problém totiž u pomoci, kterou přátelům poskytuji, není tvorba podání na úřad nebo hledání souvisejících materiálů, ale to, aby dodávali včas podklady (ihned po doručení a spolu s trackingem nebo doručenkou z datovky) a pak na druhé straně dodrželi navržený termín odeslání podání na úřad. I u velmi inteligentních a schopných lidí je toto často nad jejich síly. Odhaduji, že z prohraných případů tvoří 70 % případy, kde mi dotyčný něco neposlal nebo zapomněl podat na úřad, případně se "mu nechtělo na ústní jednání", ač s ním před tím souhlasil. Nicméně aspoň se pak nerozčilují, že jsem jim poskytl špatnou službu.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #198 kdy: 01 Prosince 2021, 17:20:33 »

V případě nezaplatim bych to tak neviděl. V jednom z mých tehdejších případů (nešlo ani o body!) jkraus222 přijel osobně (přes 170km) na ústní jednání. Pak zaplatili poplatky za kasační stížnost za mě a podobně. Nevím co víc bych měl chtít.

Tedy, pokud jim někdo připraví, co přesně udělat, napsat, kam a kdy to poslat a ideálně jim zajde na úřad pro spis.
To je ovšem přesně ten důvod proč si platit tyto služby, většina lidí si po večerech nečte rozsudky NSS a nezkouší nové strategie, ale rádi zaplatí někomu kdo ano. Nebýt tito lidé, komerční poskytovatelé nemají zákazníky.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #199 kdy: 01 Prosince 2021, 18:32:46 »

Ala garantovat jim úspěch nebude i tak nikdo:)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #200 kdy: 01 Prosince 2021, 22:36:03 »

Samozřejmě, ale za 15k bych čekal alespoň přibližný odhad šancí a to i kdybych se na ně výslovně nezeptal.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #201 kdy: 02 Prosince 2021, 04:32:42 »

Pokud by to bylo v rámci existujícího paušálu, tak mně by to asi nezajímalo. Spíše bych se zajîmal o možnosti řesení a vybral bych si sám. Pokud by ale toto byl můj vstupní případ a paušál vzniknul až s ním, tak ano, čekal bych to, ač, já bych se i zeptal.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #202 kdy: 02 Prosince 2021, 08:19:30 »

Mě by zajímalo jaký je rozdíl mezi 30% a 80% šancí  a jakým způsobem se to dá spočítat (pokud pomineme věšteckou kouli).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #203 kdy: 02 Prosince 2021, 09:03:47 »

Mě by zajímalo jaký je rozdíl mezi 30% a 80% šancí  a jakým způsobem se to dá spočítat (pokud pomineme věšteckou kouli).
tak zrovna tohle je statistika, pokud to delate ve velkem, tak mate nejakou uspesnost v danem typu prestupku a muzete z te uspesnosti urcit tu sanci  ;) vcetne zohledneni na konkretni odvolaci organ v danem miste.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #204 kdy: 02 Prosince 2021, 11:01:42 »

...v rámci existujícího paušálu...

Paušál za 15k nemají.
Tedy předpokládám, že se jednalo o "MÁM PROBLÉM, od 2 990 Kč", kde si obhajobu nacenili na 15k a kde bych tedy též očekával nějaké zhodnocení šancí a nikoliv postup stylem "hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere". Byť samozřejmě informací máme málo na soudy.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #205 kdy: 02 Prosince 2021, 11:14:38 »

tak zrovna tohle je statistika, pokud to delate ve velkem, tak mate nejakou uspesnost v danem typu prestupku a muzete z te uspesnosti urcit tu sanci  ;) vcetne zohledneni na konkretni odvolaci organ v danem miste.
Existuje více konceptů pravděpodobnosti. Pomocí obvyklé definice založené na opakovatelnosti jevu nejde žádné číslo určit, konkrétní případ je neopakovatelný, a i kdyby to někdo dělal "ve velkém", pochybuji, že by měl dostatečný vzorek případů, které by se téměř shodovaly ve všech znacích, které mohou výsledek ovlivnit. Dala by se určit pravděpodobnost v bayesovském smyslu, jako míra důvěry v určitý výsledek.

Nicméně nejde o číslo a jeho přesnou hodnotu - pokud už někdo používá číselně vyjádřenou pravděpodobnost, je to spíš pomůcka, aby si adresát informace mohl něco představit. Podstatné z hlediska etiky zastoupení je, aby se ke klientovi dostala informace, že je možné, že to skončí (v daném stupni) prohrou, a že to není jen nějaká nešťastná náhoda, ale zcela reálná varianta (v obvyklém případě a i při nezdravě optimistickém přístupu pořád minimálně srovnatelná s WIN variantou). Také je vhodné vysvětlit, co přesně pro zastoupeného LOST varianta znamená a jaké by zhruba měl další možnosti (včetně toho, zda a v jakém režimu by pak zástupce byl připraven věc nadále řešit).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #206 kdy: 02 Prosince 2021, 14:07:22 »

...v rámci existujícího paušálu...

Paušál za 15k nemají.
Tedy předpokládám, že se jednalo o "MÁM PROBLÉM, od 2 990 Kč", kde si obhajobu nacenili na 15k a kde bych tedy též očekával nějaké zhodnocení šancí a nikoliv postup stylem "hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere". Byť samozřejmě informací máme málo na soudy.
Asi to tak bude, špatně jsem pochopil, co psal jkraus o paušálu, myslel tím asi opravdu to, že šlo o částku za celý problém bez ohledu na to, co vše se bude řešit a ne o paušál, který zahrnuje více problémů.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #207 kdy: 02 Prosince 2021, 18:09:03 »

Sdělím Vám, jak vypadá hodnocení šancí případu u veškeré naší konkurence (kromě jedné výjimky): „Potenciální klient: mám problém XY, popis, jaká je šance na obhajobu?“ Sdělení: „Na 100 % to obhájíme, pošlete peníze.“ Tak takhle se odhadují šance na obhajobu v pokutovém byznysu :)

Pokud se budeme bavit o tomto konkrétním případu, tak jediné, co jsme při jeho převzetí věděli, bylo „změřili mě, rychlost, místo“. Neexistoval ani příkaz nebo jakékoliv podklady ve věci. Takže pokud je nám vytýkáno, že mu nebyla předem sdělena procentuální šance – a na základě čeho asi? Samozřejmě pokud ve věci při převzetí existuje vydaný příkaz, oznámení o zahájení řízení s popisem skutku apod., tak se z toho už dá aspoň něco vyčíst a udělat si obrázek.

Např. tady pán poptával https://www.30kmh.cz/index.php?topic=11435.0 Sdělili jsme mu, že šance na obhajobu se na základě jeho popisu limitně blíží nule a z našeho pohledu nemá smysl to obhajovat, dal by se přinejlepším „garantovat“ nejnižší trest a prominutí po polovině. Mohli bychom mu samozřejmě vybájit, jak se to v pohodě obhájí apod., abychom ho zkasírovali, ale to neděláme.

Příklad ze života: jeden člověk poptával obhajobu v naprosto beznadějné věci, bylo mu řečeno, že nemá smysl to obhajovat, ať akceptuje trest, tak si našel advokáta a dal mu za obhajobu 90 000,- Kč (!). Výsledek samozřejmě podle předpokladu a mám pocit, že se ho advokát ani neobtěžoval informovat o zákazu řízení, takže nakonec ještě skončil s dalším trestem za řízení v zákazu.

Shrnuto: spousta lidí nechce slyšet pravdu, a pokud jim řeknete, že něco nemá cenu obhajovat, tak prostě jdou a zaplatí si tu službu jinde, tam, kde jim řeknou, že je na 100 % obhájí :) A u případů, které nejsou prima facie beznadějné, přece nebudeme nikoho od obhajoby odrazovat. Pořád je to komerční služba a když nám někdo nabízí peníze za řešení, které není nereálné, tak mu nebudeme říkat, ať je jde dát někomu jinému :)

swenak: přesně tak.
« Poslední změna: 02 Prosince 2021, 18:12:06 od jkraus222 »
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #208 kdy: 03 Prosince 2021, 11:12:14 »

Problém bude asi v tom, že právní zástupce dostane své peníze, ať klient vyhraje nebo prohraje. A neznalý klient nemá dost zkušeností a znalostí na to, aby mohl vůbec posoudit, zda pro něj právní zastoupení udělalo maximum. Pak by mu to měl ale právní zástupce náležitě vysvětlit, aby předešel takovým zklamaným pŕíspěvkům, které můžou poškodit pověst právního zástupce.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #209 kdy: 04 Prosince 2021, 23:46:42 »

Sdělím Vám, jak vypadá hodnocení šancí případu u veškeré naší konkurence (kromě jedné výjimky): „Potenciální klient: mám problém XY, popis, jaká je šance na obhajobu?“ Sdělení: „Na 100 % to obhájíme, pošlete peníze.“ Tak takhle se odhadují šance na obhajobu v pokutovém byznysu :)

Kterou máte prosím na mysli?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15