30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - IZS

Stran: [1] 2 3 ... 36
1
Výroky a citáty / Re:Pár perliček
« kdy: 04 Prosinec 2018, 17:47:36 »
No jo, jenže ten spis už mi k ničemu není, když je to víc jak půl roku promlčené...

2
Výroky a citáty / Re:Pár perliček
« kdy: 04 Prosinec 2018, 17:09:05 »
Pár dní zpět mi přišlo rozhodnutí z Rosic o zamítnutí žádosti dle 106... napadá někoho nějaká "kočičárna"?  ;D

3
Vzhledem ke zjevné přílišné aktivitě správního orgánu jim to IMHO příliš ulehčujete.. 3 roky jsou dlouhá doba... ale je to na vás; odvolání bylo blanketní?

4
Nějak nechápu vaše rozčilení, je to naprosto standartní postup. Mně do schránky chodí natrhnuté i jinak odtržením od obálky poškozené poučení, na kterých se nicméně nachází pouze poučení, že doručení písemnosti se řídí správním řádem.
Číkuse bych doplnil, že i pokud měla být písemnost po uplynutí 10 dní vložena do schránky a nebyla, nemá to na fikci doručení vliv, tím pádem si určitě v horizontu ideálně těch 10 dní běžte nahlédnout do spisu a pokárejte Helmuta, že nepřebírá poštu (a domluvte mu, aby se k přestupku přiznal).

5
Potřebuji poradit - rychlost / Re:překročení rychlosti o 4km
« kdy: 27 Listopad 2018, 21:45:11 »
Jako že by to překročení o 1 km/h vzniklo tak, že couvali? :D To se obávám, že by se promítlo v tom výstupu z měření, tam je kolonka "vlastní rychlost"...
I když... jak funguje zaokrouhlování jednotek na výstupu z radaru? Klasicky od 0.50 do 1.49 na 1? V tom případě by totiž stačilo, aby změřené vozidlo jelo rychlostí 50.4 km/h (radar by zaokrouhlil na 50 km/h) a policejní auto couvalo rychlostí 0.1 km/h, tedy 2.8 cm/s (což by z policejního auta nebylo poznat), tak by radar vlastní rychlost zaokrouhlil na 0 km/h, ale rychlost měřeného vozidla už na 51 km/h?

A k těm odchylkám na rychloměru, mně s plachtovou dodávkou při skutečné rychlosti 140 km/h ukazoval budík nějakých 153 km/h.

6
Potřebuji poradit - rychlost / Re:100km/h na 80, 1000,- Kč - výzva
« kdy: 27 Listopad 2018, 15:40:04 »
Já bych se toho svěření skupině osob raději také vyhnul - zejména nemáte-li po ruce živého Helmuta, který by byl navíc ochotný vystupovat u soudu jako svědek.

7
Vždyť teď byly velké dotace, kdejaká prdel má novou stanici a na cisternu byl od JPO III výš taky nárok...
@Behemot: auta jsou dělená do kategorií mj. taky podle typu podvozku.

8
Trestní rejstřík ano, ale pokud vás orgán lustruje jen ve fázi vyšetřování, tak to tam IMHO není. Kdybych měl vzít příklad z vedlejšího tématu - třeba když budete mít příliš velký odběr elektřiny a bude vás lustrovat protidrogové.

9
Potřebuji poradit - ostatní / Re:To jsem ještě u PČR neviděl!
« kdy: 26 Listopad 2018, 10:10:27 »
Nic bych nečekal, radary nefotí v běžném viditelném spektru a jelikož sám záznam nemáte, můžete podat relevantní stížnost na fízla až by zahájil orgán a stejně neznáte služební číslo toho magora.
Spíš se jednalo o dokumentaci například v rámci dopravní nehody. Napadá mě podat žádost podle 106 co tam dělali, jaké fotky pořídili atd., víc asi nic dělat nejde.

10
No já si matně vzpomínám, že to co je smrtelníkovi dostupné je jen "veřejný" výpis, kde kontroly ze strany tajných složek či snad i OČTŘ nejsou evidovány.

11
Nedopravní tématika / Re:Těžíte Bitcoiny?
« kdy: 26 Listopad 2018, 07:23:18 »
Vy si myslíte, že když nahlásíte na protidrogové, že doma nepěstujete trávu a že si tam jenom těžíte bitcoiny, že vám tam na základě takového oznámení nepřijdou vyrazit dveře?

12
Loni jsem se o to zajímal a v nějakém manuálu jsem se dočetl, že vás právě takto odbýt nemohou, že vám na žádost musí pro vás srozumitelně vysvětlit, jaký byl důvod lustrace a že případně můžete podat stížnost. Ovšem dle jakých § to bylo už si nepamatuji, zkusím dohledat.
A jinak jestli se dobře pamatuji, tak žádost se podávala podle 106.

No tím pádem zašlete žádost dle 106 zhruba v tom znění, že požadujete pro laika srozumitelně vysvětlit to a to a v případě nespokojenosti uplatníte stížnost proti vyřízení žádosti...

13
Nedopravní tématika / Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« kdy: 25 Listopad 2018, 13:26:04 »
Já myslím, že Rusko a USA si nemají moc co vyčítat. A k tomu seznamu - Rusko by zřejmě vyhrálo, ale než racionálnějším jednáním (jediné, v čem je Rusko racionálnější je snad to, že po světě nezakládá teroristické organizace, které by potom nezvládlo ovládat) to spíše bude historií těchto zemí, totiž zatímco v USA už testovali první letadla, tak v Rusku bylo nevolnictví a car tam krvavě potlačoval povstání (tj. v roce 1904).

14
Nedopravní tématika / Re:Datová schránka
« kdy: 24 Listopad 2018, 22:10:47 »
Za rok 2017 mi určitě přišel začátkem roku.

15
A propo, zná někdo č. j./ může poslat odkaz? Rád bych to četl celé.

Stran: [1] 2 3 ... 36