30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - IZS

Stran: [1] 2 3 ... 26
1
Vyplácí se také stanovit si v blanketním odvolání nějakou rozumnou dostatečně dlouhou dobu, např. 20 dní, do které řeknete, že odvolání doplníte. Pokud se od doby co jsem to použil nic nezměnilo, tak lhůty diktuje SO, ne vy, takže by případné prokoučování vlastní lhůty nemělo nic znamenat (ale počkejte si, jak se k tomuhle vyjádří někdo hardcore).

2
No hlavně na dobrá státní místa je tlačenka... Tak se občas stane, že i když máte z psychotestů všechno správně, tak přes ně neprojdete.

3
Taky se přidávám, občas to drhne, dneska ráno mi vůbec nejel tapatalk.

4
Tady nejde o to, že chození na policii nebo komunikace s ní je nějaký přežitek.
Pokud na to máte čas, klidně si s nimi vypisujte, ale sám vidíte, jaká je s nimi komunikace; a konečně procesně je to stejné, jako když vás na místě ztotožňí. A tady opět narážíme na to, že jste fóru zjevně nevěnoval ani 10 minut svého času.

Tedy policie vede komunikaci s podezřelým pouze směrem "můžete platit, pokud chcete," respektive "zaplaťte". Nemůžete se zde domáhat téměř ničeho, když budou moc hodní, ukážou vám fotku, ale vaše vyjádření zde nemá absolutně žádnou váhu (obecně, vyjma pár výjimek, kdy vám to může zlepšit procesní postavení) a leda si vystřílíte munici.

K vašemu strachu z převedení - co se asi tak stane? Přivezou vás, řeknete "podle čl. 37 LZPS odmítám vypovídat" a jdete domů. Proto se to neděje, protože buďto na toho člověka dojde později (věc se předá výš), nebo je to ztráta času a v obou případech se policie raději věnuje výběru pokut a aktivní plošné šikaně.

Takže se držte zásady, že s fízlem se nebavíme, dopis spalte a s největší pravděpodobností, jelikož to není přestupek, na který lze aplikovat § 125f ZPPK, už vám nic nepřijde. Kdyby něco přišlo od úřadu, tak to sem nahrajte a uvidí se, co se dá dělat.

V ušetřeném čase se můžete třeba dovzdělat, neboť osobu blízkou již v případě přestupku provozovatele vozidla za účelem dosažení výhry užít nelze (to neznamená, že neexistuje způsob, jak to efektivně řešit), ať víte, jak postupovat, až vám přijde fotka ze stacionáru.

5
Pravda, na to jsem zapomněl, že si to můžou navýšit na polovinu sazby nejpřísněji trestaného přestupku.
Tak se omlouvám.

6
Hlavně teda jsem nanašel pro který z těch 4 přestupků by šla uložit pokuta přes 5.000,- Kč, ledaže to parkování bylo stání na invalidech, kde je spodní hranice 5.000,- ... v takovém případě dohoda na 2.500,- taky neklapne.

Ještě by mě zajímalo: ty 4 dopisy, na které jste napráskala Helmuta, byly zřejmě výzvy (a nikoliv příkazy), rozumím tomu sprvně?
Napadá mě ještě řešení udělat z Helmuta Deathmuta... neznám zákon, který by ukládal mrtvole mít zřízenou schránku.

7
Potřebuji poradit - alkohol / Re:Alkohol na kole
« kdy: 13 Květen 2018, 20:33:51 »
@ikovlabs: S tím nesouhlasím; že obecně fízlové lžou a úředníci jsou tupí ještě neznamená, že se ve 100 % případů budou krýt, měl jsem spoustu řízení, kde k výpovědím fízlů přistupovali úředníci překvapivě objektivně.

8
 Bude výchovnější, když to dcera napíše sama s následnou kontrolou.

9
By mě zajímalo, co to je za hanobení - když si cikáni přetvářeli k obrazu svému českou vlajku, tak nic a za zakrytí symbolu EU, který mi někdo násilím nacpe na auto proti mé vůli pokuta? To je výsměch...

10
Skvěle, ale šlo by jít ještě dál a dát jí sežrat ty neanonymizované dokumenty - oznámení od MP Havířov a příkaz...
Nehledě na to, že si úřední dokumenty nemá co fotit na svoje osobní nezabezpečené zařízení.

11
Nepoužívá, pouze pokud CZ není součástí SPZ (stará nebo přelepená SPZ) a jedete do zahraničí, musí být na autě samolepka/ magnet CZ.

12
Potřebuji poradit - alkohol / Re:Alkohol na kole
« kdy: 11 Květen 2018, 08:04:37 »
Hmmm... nic proti, ale advokát, který v přestupkovém řízení bez toho, aby viděl spis, řekne, že se nic moc nedá dělat.... i když kdo chce kam....

Zajistěte spis v dostatečném předstihu před ÚJ, ať zvládneme něco namyslet. Nicméně z toho, že jsou předvoláni svědci, lze usoudit, že nemají průkazný kamerový záznam, že jste na těch kolech skutečně jeli. Zkuste si zjistit, jestli v daném místě nejsou nějaké pouliční kamery, které vás mohly nahrát.

Pokud ne, jako nejefektivnější se mi jeví strategie, kterou jste sám započal - neřídili jste. Jestli to bylo loni v červenci, tak si budou pamatovat málo detailů.

13
Nu, tedy platí to, co jsem psal já a další, máte skvělé postavení, tak směle do toho.

@j0hn: Ok, tak na ústní jednání nepůjdete, ale MHMP vám žádost dle InfZ o zaslání kopie spisu zamítne pro speciální úpravu a dle SprŘ taky a stejně tam budete muset pro ten spis jít.

14
Teď už je jedno kdo řídil.. budete se opírat o to, že totožnost řidiče jste sdělili a tím pádem nebyly pro zahájení SprDele naplněny zákonné podmínky a dále budete argumentovat absencí výzvy k uhrazení částky. ZPPK stanoví povinnost zaslat výzvu k uhrazení určené částky spolu s poučením o možnosti napráskat řidiče. Pokud pošle jen výzvu k napráskání řidiče, pak se nejedná o výzvu podle § 125h odst. 1 a nemají splněny podmínky pro zahájení SprDele.

Z vlastních zkušeností mohu vřele doporučit na ústním jedníní neříkat nic, vzít si lhůtu na písemné vyjádření k podkladům pro vydání rozhodnutí a sepsat to písemně.
Ve zkratce vaše argumentace: 1) úřad nezaslal výzvu dle § 125h odst.1, nadto 2) totožnost řidiče byla SO známa a tedy nebyly naplněny podmínky pro SprDel. SO musí nezákonný SprDel zastavit a protože z řízení o SprDeli zpět na přestupek nelze, tak game over (WIN).

15
Ta citace byla doslovná, více než "moje práce = můj koníček" tam není... snad jedině že ani v oznámení o přestupku, ani ve výzvě, kterou tam smolí na PC, nejsou anonymizované žádné údaje. Z FB se toho asi kromě toho, že jezdí na dovolenou do Egypta, je zadaná, kandidovala na okrsku za Zelené, že před 8 lety maturovala a té jedné fotky z práce vyčíst nedá. A asi pracuje v "Remix club Havířov"...

Ještě jsem našel jednu fotku, jak si ve své kanceláři "plní svoje sny", to už by možná bylo lépe použitelné. Každopádně je to odporný, ta ženská má vystudovanou jenom střední školu technickou a jde dělat na magistrát správní referentku (a po nocích píchá v klubu). Jdu blejt.

Stran: [1] 2 3 ... 26