30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn  (Přečteno 1753 krát)

Fogyn

 • Příspěvků: 42
  • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #15 kdy: 09 červenec 2019, 10:17:57 »

V rámci vlákna informuji o dalším vývoji. Přišlo předvolání. Stále mám v plánu dojít si pro spis, ale stále nevím pracovní dobu na dotyčném úřadu - všude jsem našel jen hodiny pro veřejnost... toto je v řešení :-) Ještě bych rád poprosil o info "v jaké fázi se vytasit s videem". Záznam mám komplet z celé jízdy a poté i kontroly. Můžu se s videem poprve vytasit až v odvolání k nadřízenému SO? Děkuji.

Mimo téma - Jan Novák... Ještě si to zpětně pročítám a vlastně jsem to zmiňované tykání nikde nenašel... Nejblíže tomu je asi "Díky Honzo" - což z mého pohledu opravdu nelze považovat za neslušné. O to více pak nechápu příspěvek jistého Lys... Mohl by mi tedy vlastně vůbec někdo napsat kde konkrétně jsem se dopustil něčeho neslušného když už je mi toto vytýkáno..? Rád bych předešel nějakým dalším nedorozuměním :-)
« Poslední změna: 09 červenec 2019, 10:36:06 od Fogyn »
IP zaznamenána

Fogyn

 • Příspěvků: 42
  • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #16 kdy: 12 červenec 2019, 10:47:40 »

Mohl bych poprosit o informaci ohledně omluvy z ústního jednání? Pokud úřadu zašlu (neprodlenou) omluvu, že nejsem schopen se jednání účastnit - v termínu před uskutečněním jednání, je SO povinnen mě nějak informovat zda omluvu akceptuje a jsem omluven, nebo opak a "musíš přijít"...? Nikde jsem podobnou informaci nenašel. Děkuji. EDIT - už jsem našel, ale výsledek se mi teda vůbec nelíbí :-( Máme naplánovanou dovolenou, ALE stylem "bereme auto, stan a jedeme naslepo na druhý konec republiky courat kde se nám zachce". Fakt nevím jak toto "dokládat v předstihu"...
« Poslední změna: 12 červenec 2019, 10:56:17 od Fogyn »
IP zaznamenána

ladin

 • stálý člen 30kmh.cz
 • *
 • Příspěvků: 217
  • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #17 kdy: 12 červenec 2019, 13:34:27 »

Jsi zamestnanec? Nedalo by se vyrobit nejake potvrzeni, ze si beres dovolenou a zadals o to pred x mesici?
IP zaznamenána

kdo

 • hard core 30kmh.cz
 • ****
 • Příspěvků: 1 329
  • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #18 kdy: 12 červenec 2019, 17:43:37 »

Mohl bych poprosit o informaci ohledně omluvy z ústního jednání? Pokud úřadu zašlu (neprodlenou) omluvu, že nejsem schopen se jednání účastnit - v termínu před uskutečněním jednání, je SO povinnen mě nějak informovat zda omluvu akceptuje a jsem omluven, nebo opak a "musíš přijít"...? Nikde jsem podobnou informaci nenašel. Děkuji.

SO Vás informovat nemusí. Jeho postoj k Vaší omluvě se má pohybovat v mezích správního uvážení - tzn. pokud omluvu neakceptuje, musí odmítnutí přezkoumateným způsobem odůvodnit. Což se SO dost často nechce, a tak většinou první omluvu bez problémů akceptují. Výjimky ale samozřejmě jsou...

Pokud např. doložíte e-mailovou korespondenci s nadřízeným, v níž si dovolenou domlouváte, mohlo by to pro účely první omluvy stačit. Pro jistotu si pak z místa, kde jste byl, schovejte nějaké “důkazy” - vstupenka do hradu, stvrzenka za úhradu v kempu, tankování atp. - ideálně k datu ÚJ, z nějž jste se omluvil.
IP zaznamenána

Fogyn

 • Příspěvků: 42
  • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #19 kdy: 22 červenec 2019, 08:10:49 »

Zdravím s novým vývojem :-) Tak se mi konečně podařilo zajistit spis, mohu požádat o přesun do "zamčené" sekce, nebo mám pouze anonymizovat..? Děkuji.
IP zaznamenána