30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9]

Autor Téma: [LOST] Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn  (Přečteno 4839 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #120 kdy: 31 Srpna 2020, 21:34:01 »

Tak pokud řeknou : Pane řidiči, na základě našeho mozkového myšlení jste podezřelý z jízdy pod vlivem..... pak to nezákonné není ovšem pokud řeknou "protože dáváme každému dýchnout" pak je to nezákonné, protože podle zákona podle kterého Vám dávají dýchnout to mohou udělat jen když mají podezření na to že jste pod vlivem.....
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #121 kdy: 31 Srpna 2020, 21:45:11 »

Já k tomu našel jen toto z druhé strany barikády, samozřejmě tendenčně napsáno https://www.policie.cz/docDetail.aspx?docid=21537764&doctype=ART&chnum=5

Nicméně je asi důležitý
§ 67 Zákona o policii

b) provedení orientačního vyšetření při podezření na ovlivnění alkoholem nebo jinou návykovou látkou pomocí dechové zkoušky nebo odběrem slin anebo potu

Díky.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #122 kdy: 01 Září 2020, 09:42:35 »

V §67 jsem nic k alkoholu nenašel. Nicméně co jsem kde dohledal tak vždy bylo, že se zkoušce "podle zváštního právního předpisu" podrobí - no a "důvodné podezření" je právě v tom ZPP. Tudíž aby byla zkouška zákonná, musí mít opicajt důvodné podezření. V praxi 99% hlídek samo porušuje zákon...
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #123 kdy: 07 Září 2020, 10:13:24 »

Pánové než budu posílat vyjádření - prosím o ujištění. Je možné poslat vyjádření k podkladům mailem, následně po 5ti dnech potvrdit poštou "se zapomenutým podpisem"...? Momentálně se mi hodí každý den...
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #124 kdy: 07 Září 2020, 15:18:43 »

Dobrý den,
pokud by někdo byl ochotný se na to mrknout tak vyjádření sprostého obviněného přikládám. "nová" část je od bodu 5. Za jakékoli připomínky budu vděčný. Odeslat to musím ve středu. Forma je v plánu velikost písma 10, barva šedá, font Bodoni MT poster compressed. Samozřejmě to půjde poštou. Scanner tu barvu bere hodně špatně, blbě se to čte, .. třeba to paní hodí do šuplíku a zapomene :-)
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #125 kdy: 08 Prosince 2020, 13:39:03 »

Dobrý den, aktualizace - dorazilo rozhodnutí (nečekaně vinen), odvolání, ... teď jsem posílal cca 25 stran doplněného odvolání na kraj. Nicméně jde mi o informaci k "neoprávněné manipulaci se spisem. Potom co se spis po odvolání vrátil z kraje, dostala ho úřednice na starost. ALE nedodala "určení oprávněné úřední osoby" a tudíž cca 80 listů ve spisu bylo vloženo "nikým". Následně je určení OUO a znovu stejné listiny. Lze to nějak využít ke shození celého spisu? Díky.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti v obci do 20 + ztotožněn
« Odpověď #126 kdy: 29 Listopadu 2021, 19:18:04 »

Tak můžete asi označit za lost. Třikrát to SO2 vrátilo, po čtvrté na stejné sračky a stejné odvolání potvrdilo. Měření v zatáčce, policajt řekne že nastavil rovinu, námitka podjatosti o které si rozhodne ten proti komu je vznesena a hromada dalších sraček a hovadin - nevadí. Jak je fotka tak je to jasné.
Na žalobu nemám finance a zkušenosti...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9]