30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: frajtag v. www.nezaplatim.cz  (Přečteno 55174 krát)

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #45 kdy: 13 Listopadu 2019, 14:31:20 »

A mne zase nejde do hlavy, kdyz ma patek u SO generalni plnou moc pravdepodobne ve prospech nekoho nejhustsiho a nejznalejsiho (jinak mi ta jeho plna moc nedava moc smysl),  proc sve pripady komplikuje zapojovanim nekoho dalsiho???

A život Vám smysl dává?
42
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #46 kdy: 13 Listopadu 2019, 16:59:30 »

OT
Vidím to stejně, jako medved: 3*3!+4!
Uživatel frajtag patrně ještě nenašel svého Robinsona.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #47 kdy: 14 Listopadu 2019, 00:47:36 »

To by spravni lhuty nestihal uz vubec  ;D
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #48 kdy: 22 Listopadu 2019, 00:14:52 »

Pokud někdo nechápe smysl plné moci na někoho v zahraničí, kdo naprosto věci nerozumí a neumí třeba ani česky, pak nechápu, proč sem píše kraviny z nudy a nejde radši dál vegetovat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #49 kdy: 22 Listopadu 2019, 08:34:06 »

Pokud někdo nechápe smysl plné moci na někoho v zahraničí, kdo naprosto věci nerozumí a neumí třeba ani česky, pak nechápu, proč sem píše kraviny z nudy a nejde radši dál vegetovat.
To samozřejmě smysl dává. Co ale smysl nedává je najmutí si ochrany, které tuto skutečnost nesdělím, případně najímání si ochrany na věci ve kterých mám sám větší skill a řeším je levou zadní. Přesun vlákna do separátního byl podle mě rozumný, v původním vlákně se mohu dočíst o nezaplatim.cz - i včetně negativních reakcí, kdežto v tomto se dozvím mnohem víc o vás a nic moc o službě.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #50 kdy: 23 Listopadu 2019, 10:56:01 »

Mela to byt predevsim pojistka a moznost si nechat kdykoliv v problematice poradit, kdy ani jednoho se mi nedostalo.

Dle meho nazoru s plnou moci SO1 vubec nepracoval nebo na ni zapomnel a proto mozna cela vec vysumela. Sve rozhodnuti i vyzvy poslal normalne me, aniz by pred tim prislo ustanoveni opatrovnika popripade neprihlizeni k plne moci nefunkcniho zmocnence. Take probehlo pred tim rizeni, kde byl nefunkcni a byl ustanoven opatrovnik.

Nejsem ovsem takovy expert, abych z vyzvy a prikazu poznal, zda berou v potaz plnou moc, ci nikoliv. Tech aspektu tam je vice, jak uz tady nekdo napsal. Proto jsem si take zaplatil nezaplatim a cekal nejakou aktivitu.

Rozhodnuti jsem dohledal, ale je pomerne rozsahle, protoze se jedna asi o 15 sloucenych pripadu parkovani a bude na dlouho to anonymizovat. Pokud by na to mel nekdo z moderatoru naladu, rad jej zaslu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #51 kdy: 24 Listopadu 2019, 11:28:23 »

Já bych to shrnul že došlo k tomu co se i tady na fóru děje docela často..
tazatel dostane radu podle toho jak svůj případ popsal.. ale rada nefunguje protože tazatel v popisu zamlčel a nebo zkreslil podstatné okolnosti případu (i když třebas ne úmyslně).

(Třebas na 3. stránce řešení sporu o kupní smlouvu dotaz jak velký je problém že smlouva není podepsaná.. https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8429.msg91688#msg91688 )

frajtag:
Když chcete právní radu a dodáte zkreslené informace o případu tak ta rada může být špatná.. tak to prostě je a asi s tím nic dělat nejde.

A to že informaci jak to chodí na MHMP použijete i na městskou část v Praze je sice chyba, ale dá se to pochopit.. ale zamlčet plnou moc a pak z ostatních dělat blbce že jste vyhrál "nevyhratelný" případ tak to je opravdu extrém.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #52 kdy: 05 Srpna 2020, 11:23:02 »

Tak po studiu vyhnitého spisu je evidentní, že věc nedotáhli z důvodu přehlédnuté námitky pro podjatost a nikoliv před 10 lety uložené generální plné moci. Částečně také asi pro značnou komplikovanost řízení s několika desítkami přestupků. Doručování bylo však naprosto v pořádku, bylo doručováno i zmocněnci. Takže děkuji všem a především nezaplatim za velmi konstruktivní připomínky.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #53 kdy: 05 Srpna 2020, 11:34:28 »

Tedy po příkazu a odporu už nic? Budete se domáhat formálního zastavení řízení?
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #54 kdy: 12 Srpna 2020, 10:01:18 »

Ještě jednou děkuji, nezaplatim.cz  , bez nich bych to nedal .
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.