30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8

Autor Téma: Filozofie placení pokut  (Přečteno 33916 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #60 kdy: 17 Října 2017, 11:24:53 »

Behemot: u Realistů mi je docela hodně podezřelá nadstandardní podpora ze strany Burešových médií. Skoro to vypadá, jako kdyby byli kamarádi, podobně jako Bartoš (piráti)…

No tak Bureš počítá s podpoloviční výhrou a bude k sobě potřebovat nějaký statisty. Někoho, kdo pod slibem nějakého splněného volebního bodu udělá na pár let určitou stafáž.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #61 kdy: 17 Října 2017, 12:10:06 »

Mám trochu problém s mistrem Matějkou samotným, s ohledem na to co se dělo na sněmu a po něm se odkopal jako pěknej zmrd, takže pro mě skutečně zcela nevolitelná strana.
Šlo by upřesnit? Díky.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #62 kdy: 17 Října 2017, 12:17:42 »

Že tam nastoupil jak největší mistr co má sponzory a tak by měli všichni padnout na zadek OK, dobrý, to ještě beru, protože mohl přinést tolik, co strana vybere za deset let. Ovšem že během následných vyhrocených replik na repliky v podstatě všechny, kteří to pílí dotáhli odspoda aspoň do místních zastupitelstev a nasbírali pár stovek nebo tisíc podpisů na petici o referendu, vyfakoval jako neschopný lopaty, protože von kdyby chtěl, tak tááááákle kliknutím myší na webu udělá mnohem víc, hm, sorryjako. Ten jeho slavnej dopic vládě k referendu měl za několik let asi stejně signatářů, jako strana nasbírala skutečných podpisů. Pomíjím to, že klikání na webu má dle české legislativy váhu přesně nula, oproti reálným podpisům.

No a zatím se s tím jeho Sponzoringem moc nevytáhl. Tímhle přístupem si nasral spoustu lidí, kteří by ho jinak podpořili, do toho ještě ten pokus o puč-nepuč a následně se s nějakou třetinou členů utrhl, krásný, fakt.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #63 kdy: 17 Října 2017, 12:23:17 »

Behemot: u Realistů mi je docela hodně podezřelá nadstandardní podpora ze strany Burešových médií. Skoro to vypadá, jako kdyby byli kamarádi, podobně jako Bartoš (piráti)…
Podle mě jsou takovéhle strany dárek pro Bureše. Odlákají voliče Kalouskovi a ODS a pak všichni společně nepřelezou přes 5 procent. Na jeho místě bych je taky pěkně podporoval.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #64 kdy: 17 Října 2017, 20:09:37 »


Moje skoro dospělé ratolesti nechápou, jak mohly někdy legálně výjít cédéčka Orlíku  :-D
já tedy chvilku čekal, takže mají daleko i k pubertě, přesto jsem tuhle četl krásnou větu
..."kde jsou doby, kdy se v hospodách běžně hulilo, dneska už si tam nezapálíš ani cigáro...."
pitomia volit tedy nebudu, tak trochu jsem nakoukl na stránky LEXu, abych se líp orientoval
jo a do rakouska jsem "jen" s pasem jel prvně v březnu 1990, páč tenkrát ještě nehrotili Temelín a byli první, kdo povolil bezvízový styk
přes SRN bylo potřeba ještě v červnu tranzitní vízum, do švýcar se bez mohlo až někdy 1996
maturoval jsem v květnu 1990, tak si to dopočítejte  8)

čímž nenápadně naznačuji,že jsem asi byl dál než na pálavě, páč tam jsem ještě nebyl...
« Poslední změna: 17 Října 2017, 20:11:36 od Mike »
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #65 kdy: 18 Října 2017, 07:10:18 »




pitomia volit tedy nebudu, tak trochu jsem nakoukl na stránky LEXu, abych se líp orientoval[/size]

To jsem udělal taly, zjistil, že pro střelce udělalo nejvíc ANO a KSČM. Jsem rád, že už tenhle spolek dávno nepodporuji.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #66 kdy: 18 Října 2017, 07:39:29 »

KSČ ovšem poslední dekádu skutečně hlasuje téměř výhradně pro střelce. Vona fakt není prdel, ale smutná realita, že ta strana je v tom chlívě mnohdy nejpravicovější. :x

Na druhé straně ten průzkum neříká vůbec nic, protože zbraňově neutrálně se tam tváří i třeba pánbíčkáři, přitom to jsou nejfašističtější šmejdi ze všech. Ani burešovci nezvedaj ruku pro tolik svinstev, jako pravidelně posledních několik období dělají tady ti korytáři. To nemluvím o tuctech ostatních no-name straniček co najednou strašně podporují zbraně i vystoupení z uhnije.
« Poslední změna: 18 Října 2017, 07:41:41 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #67 kdy: 18 Října 2017, 13:44:59 »

Pro mne má tedy mnohem větší význam to aby tady za pár let nerostly no-go zóny a abych se nemusel bát poslat 16 letou dceru v minisukni samotnou na ulici. No a na to holt z tohodle socanskýho spolku musíme co nejdřív vypadnout.  Vím o čem mluvím - mám příbuzenstvo ve Švédsku a tam se museli už třikrát přestěhovat kvůlivá tomu, že v rámci muti kulti zahušťování jim do slušné čtvrti nasadili několik rodin arabášů a to potom po setmění nemůže samotná ženská jít po ulici aby ji alespoň neobtěžovali.

Takové zony už máme u nás několik let. A nemusíme se ptát příbuzných až ve Švédsku. Sídliště
 Janov, Chanov, Česká Lípa, Krupka na teplicku, Ostrava dělnická atd. atd., v každým větším městě to najdete, cena 70 000 kč za 4+1 má svůj význam
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #68 kdy: 18 Října 2017, 14:01:34 »

Takové zony už máme u nás několik let.

No právě....tak proč jim mít ještě víc a ještě nebezpečnější.

BTW Já se ani tak nebojím těch "primárních" imigrantů, jako se bojím toho že se zde usadí a rozmnoží....ne nadarmo hlásal už někdy koncem minulého století tuším Chomejní nebo nějakej takovej fanatik, že "Islám porazí západ dělohami muslimských žen"
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #69 kdy: 18 Října 2017, 14:34:26 »

Tenhle tupej národ si na ně zvykne a bude je tolerovat stejně jako ty cikánský sídliště. Současný problémy nikdo neřeší a okamura řeší něco co zatím není na pořadu dne a jen všechny straši. Buran Ringo Čech jde hned v jeho stopách.

IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #70 kdy: 18 Října 2017, 14:45:56 »

Zajímavý začátek diskuze, pan učitel HUGE RESPECT!!! - k filozofii placení pokut bych se mohl vyjádřit taky, dokonce jsem ve dvou případech zřejmě (tajně doufám) zrušil Burešovi voliče, dost možná celé dvě rodiny, páč otcové obou obviněných ztratili bradu kdesi na podlaze, když se mě zeptali že "Proč?" to tak je. Tak jsem jim vysvětlil, že "bo Ťok", Burešův ministr za ANO. Čuměli na mě jak telata na nové vrata. Tak doufám, že si na to, proč tam onehdá se mnou a se svými synátory seděli na těch ÚJ vzpomenou, co jsem jim onehdá říkal. Zbytek mého okolí tak nějak taky patří do ovčanské kategorie "...a děkuju, že jste mi dali tak malou pokutu a mějte se hezky a klidnou službu a nashledanou..." - s těma je to holt těžký...

Taky budu volit Matějku/Referendum, bez ohledu na to, že je zřejmě málo pravděpodobné, že by dosáhli nějakých významnějších volebních úspěchů. Držme jim palce!

P.S.: Máte tu ještě někdo další SŘ jako jednu ze svých oblíbených volnočasových aktivit? A pokud ano, kolik momentálně žonglujete řízení? V poslední době začínám v tomto směru ztrácet dech a tak nevím, jestli si s ohledem na rozsudek Nejvyššího soudu č.j. 5 Tdo 1406/2014-32 ze dne 25.3.2015 začít říkat o nějaký prachy (pokud jedu větší dálku, tak si nechávám zaplatit aspoň cestu) navíc, abych cosi odfiltroval nebo jestli s tím praštit úplně a na všecko se vykašlat - jenže sám skoro nic negeneruju a vypadnout z toho nechci...
Z asi tuctu lidí, co jsem je zastupoval, nebo jim cosi radil se "zaktivizovali" asi tři lidi - tzn. začali se sami aktivně zajímat a koketovat s vlastní obhajobou - s takovýma je radost pracovat, protože s každým dalším setkáním/kontaktem jsou oťukanější, sebevědomější, nabušenější... Ale ten zbytek - je mi blbé někomu odmítnout pomoci, pokud je na to jen trochu časový prostor, ale pak se stane, že se to blbě sejde a najednou má člověk během týdne sepsat třeba tři odvolání a to je pak, alespoň při mých časových možnostech, na palici...  :-[

P.P.S.: K těm volbám ještě - často se mě lidi ptají, že koho mají teda volit, když to současné a minulé vlády akorát kurví směrem k nesvobodě - všem říkám, že je úplně jedno, koho zvolí, důležité je, aby to nebyl nikdo, kdo už tu šanci někdy předtím dostal... Protože jinak změna buď nebude, nebo bude, ale zaručeně k horšímu...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #71 kdy: 18 Října 2017, 14:53:37 »

T4455: Aha takže "Komu se nelíbí EU - ten je příznivec Okamury" nebo "Protože Okamura chce ven EU a já ho nemám rád tak raději budu pro to zůstat v EU přestože EU rád nemám" ?
Bohužel ze Tvých příspěvků tohle tak nějak čtu.
« Poslední změna: 18 Října 2017, 15:39:50 od pk202 »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #72 kdy: 18 Října 2017, 15:10:37 »

Jsem proti vystoupení z EU (i když z EU taky opravdu nejsem nadšenej ale menší zlo dle mě je zůstat) bez ohledu na názory Okamury. Ten kdo volí okamuru je samozřejmě příznivcem odchodu z EU protože to je jeho jedno ze dvou hlavních výkřiků stejně jako nechceme islám a to prostě čecháčkům stačí. I kdyby měl okamura naprosto shodné názory jako já tak ho stejně volit nebudu, důvodů už jsem uvedl několik, ten člověk není schopen diskuse, vedení, řízení apod., stále dokola si mele to svoje a pokud se mu někdo postaví tak se chová jako babiš, nic vám vysvětlovat nebudu, neotravujte mě, odcházím, nic vám do toho není, děláte si mě legraci paní redaktorko? Tohle jednání je pochopitelné na základní škole ale ne ve vedení státu. Ale tohle idiotské chování jeho voliči popisují tak že: “říká co si opravdu myslí”.
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #73 kdy: 18 Října 2017, 15:15:37 »

T4455: Aha takže "Komu se nelíbí EU - ten je příznivec Okamury"

Ne, ten, komu se nelíbí EU v její současné podobě, je, dle soudruha Zao C´Tunga, ještě něco docela jiného...:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zaoralek-odchod-ceska-z-eu-chteji-vlastizradci-zemi-jsme-dos/r~f850b312b35411e7a7000025900fea04/

IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #74 kdy: 18 Října 2017, 15:35:12 »

To sem si teda fakt nevšim že by ty svině (dále viz Farma zvířat) daly něco do pořádku…možná tak svůj VIP chlívek.
« Poslední změna: 21 Října 2017, 18:04:13 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8