30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6

Autor Téma: Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek  (Přečteno 115721 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #60 kdy: 03 Října 2019, 16:44:19 »

NSS pobavil v rozsudku č. j. 5 As 212/2019 ze dne 27.9.2019:

A jestliže poukazuje na to, že jejím statutárním orgánem je Petr Kocourek a ve věci rozhodoval soudce Mgr. Tomáš Kocourek, Ph.D., nelze než konstatovat, že jde o pouhou shodu příjmení, která rozhodně důvod vyloučení jmenovaného soudce pro podjatost nezakládá – viz § 8 odst. 1 s. ř. s. Ze strany stěžovatelky tato námitka snad ani nemohla být míněna zcela vážně a v tomto duchu by na ni bylo možno reagovat i tak, že Nejvyšší správní soud a ochrana veřejných subjektivních práv, kterou poskytuje, není žádný Kocourkov.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #61 kdy: 03 Října 2019, 17:46:54 »

Tak to pořádně pobavil :)
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #62 kdy: 29 Listopadu 2019, 10:57:00 »

Onanysjanovo auto uz skoro 14 dni na odtahovym mestapa  ;D
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #63 kdy: 12 Června 2020, 09:18:30 »

Chce-li někdo trochu nahlédnout Majkovi a Kocourkovi do kuchyně, objevil se na úřední desce soudu tento rozsudek.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #64 kdy: 12 Června 2020, 10:35:31 »

Citace
Pokud by skutečně chtěla, aby ji v řízení zastupoval pan Petr Kocourek, jistě by tomuto „profesionálovi“ udělila plnou moc. Skutečnost však byla jiná,plná moc byla udělena právnické osobě, rovněž další z dlouhé řady „profesionálů“, a taktika zvolená touto společností prostě nevyšla, ostatně jako v desítkách dalších věcí vedených u žalovaného.


Tohle celkem pobavilo :)
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #65 kdy: 23 Července 2020, 13:40:48 »

Zcela náhodou jsem narazil na toto: https://infodeska.justice.cz/vyveseni.aspx?vyveseniid=6733824

Mike a jeho parta (kteří nás to tu všechno naučili), zřejmě mají nějaký nový byznysplán - uplaceni.cz.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #66 kdy: 21 Srpna 2020, 23:57:30 »

Zcela náhodou jsem narazil na toto: https://infodeska.justice.cz/vyveseni.aspx?vyveseniid=6733824

Mike a jeho parta (kteří nás to tu všechno naučili), zřejmě mají nějaký nový byznysplán - uplaceni.cz.

Už delší dobu blábolí o tom, jak bude medializovat korupci a bůh ví co. Imo jen budou upozorňovat na nesrovnalosti v 106kách a celkově budou buzerovat skrz 106ky, což mi asi nevadí. Viz jeho předchozí byzyns projekt. https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/youtuber-ufologie-oskubat-soudni-spor-penize-dotazy-ufo.A171020_135108_liberec-zpravy_jape

Teď se hodně zaměřili na šikanu obyvatel a fízlů z Rakovníka, kde jeho kumpán (a nevěřil bych, že to řeknu, ale 10x větší idiot než Mike) měl kauzu, kdy byl účastníkem dopravní nehody a dopravka se to pokusila hodit na něj (a přišít mu trestný čin, jelikož z té nehody vzešla smrt). Člověk jim nemůže nikdy věřit, nicméně tentokrát to vypadá, že to tak fakt bylo.
Zde je součást tohoto Rakovnického projektu - https://rakovnik.info/
https://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/rakvi-se-snazi-upozornit-na-svuj-pripad-20190730.html

No co vám budu povídat. Naštěstí se toho ujal génius správního práva, ale vlastně jakéhokoliv práva, říkejme mu Slizkej K., pána, bez kterého bychom tu nebyli, a pána z toho vysekal. Od té doby tento pán hraje Mikovi užitečného idiota ve videích, neboť má ještě menší zábrany a sebereflexi.

Jen tak BTW - fascinuje mě, že v několika posledních videích úplně s klidem konfrontují MP/PČR, na autě jim u toho šajní modrej strobáč a nikdo, nikdo to neřeší.. Přitom to je jeden z přestupků, kterej by zrovna řešit mělo smysl..
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #67 kdy: 05 Listopadu 2020, 04:53:22 »

Další podobný rozsudek této party https://infodeska.justice.cz/soubor.aspx?souborid=6974037 (MS Praha 10 A 25/2020-30 ze dne 4. 11. 2020, po svěšení z infodesky bude časem dohledatelné v databázi NSS). Nic extra zajímavého, opět klasická kocourkovina a hrátky se zmocněnci. Zaujala mě ale jiná věc, v jednom vyjádření se MHMP docela drze otírá o jakéhosi Ing. Jaroše: ... taktikou údajných řetězených  zmocněnců bylo obstruovat řízení a uměle jej prodloužit až do prekluze skutku, o čemž nakonec vypovídá i poslední zvolený zmocněnec Ing. Jaroš, který dlouhodobě zastupuje v řízeních a je napojen na další „profesionály“ fyzické či právnické osoby. Nezeptáme se D-FENSe, na koho že je to napojen a zda o tom vůbec ví? :)
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #71 kdy: 02 Února 2021, 21:30:07 »

Navíc přišel o byt v Praze, který mu koupila (na rozdíl od něj) úspěšná maminka :-)
A jak o něj přišel? Upsal se lichvářům.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #73 kdy: 01 Ledna 2022, 23:07:05 »

Chápu správně, že majitelé vozidel využívající jejich virtuálního provozovatele jsou na tom už hůř než ve Sprdeli?

Vzhledem k:

273/2008 Sb. Zákon o PČR
§ 42a

Oprávnění policisty při kontrole motorového vozidla požadovat uhrazení nedoplatku
(1) Policista je oprávněn při kontrole motorového vozidla požadovat po řidiči tohoto vozidla uhrazení jeho nedoplatku nebo nedoplatku provozovatele tohoto vozidla na pokutě za přestupek podle zákona o silničním provozu, zákona o pozemních komunikacích nebo zákona o silniční dopravě, umožní-li mu uhrazení nedoplatku na místě kontroly motorového vozidla v hotovosti a bezhotovostním převodem, k němuž je dán platební příkaz prostřednictvím platební karty, a to pouze v případě, pokud


Tedy první koho chytnou, bude muset zaplatit za všechny, jinak nedostanou zpět RZ? Možná se naskytne dobrá šance kupovat celá pojízdná auta na ND.

Edit: zapomněl jsem dodat důvod.
§ 42b

Zadržení tabulek státní poznávací značky a zabránění v jízdě motorového vozidla
(1) Není-li nedoplatek podle § 42a odst. 1 uhrazen na místě kontroly motorového vozidla, přikáže policista řidiči jízdu na nejbližší vhodné místo z hlediska bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích a

a) zadrží tabulky státní poznávací značky (dále jen „registrační značka“) motorového vozidla; pokud je řidič motorového vozidla odmítne na výzvu policisty vydat, tabulky registrační značky odejme, nebo

b) zabrání motorovému vozidlu v jízdě použitím technického prostředku k zabránění odjezdu vozidla.


Půjde vůbec takové vozidlo prodat? Případně nově přihlásit?

Edit2: Pokud budou zadrženy RZ bude nutné mít POV nebo se na to bude pohlížet jako na vůz s RZ v depozitu? Případně je možné žádat o vložení zadržených RZ do depozitu?

Tohle slibuje velký FUN factor. Snad bych si i nechal nějaké RZ zabavit.
« Poslední změna: 01 Ledna 2022, 23:19:05 od Hugo »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Stránky a firmy a spojené s partou MikeJePan a Kocourek
« Odpověď #74 kdy: 23 Května 2022, 19:21:06 »

Žalobce žádá zrušení „pojišťovny“, která nabízí pojištění proti pokutám

https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/pojisteni-proti-pokutam-motoriste-podnikani-zakon-soud-zruseni.A220523_143033_krimi_iri
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6