30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: [WIN] zelená karta  (Přečteno 23517 krát)

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #60 kdy: 12 Října 2016, 17:17:07 »

Mozna by to bylo lepsi, dekuji za pripominku  :)

Prosim o presun

removed by enzym
« Poslední změna: 12 Října 2016, 17:43:52 od enzym »
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #61 kdy: 13 Října 2016, 09:14:32 »

Krome stiznosti kvuli tomu spisu doporucuju si rovnou stezovat i na tu chybu v zapisu. Jak sam uvadite, je docela podstatny rozdil mezi pozadovanim ukazani obcanky a prokazani totoznosti.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #62 kdy: 13 Října 2016, 14:07:42 »

Přídám to tam :)

Stačí to takto nějak takto? Našel jsem šablonu zde na foru

Citace
Věc: Stížnost na úřední osobu podle ust. § 175 zákona č. 500/2004 Sb., správní řádu

Tímto v souladu s ust. § 175 zákona č. 500/2004 Sb., správní řádu (dále jen SprŘ),
vznáším

STÍŽNOST

na jmeno urednice, oprávněnou úřední osobu v procesu č.j. xxx:

Odůvodnění:
doplnim body

« Poslední změna: 13 Října 2016, 14:22:53 od NeviemCo »
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #63 kdy: 17 Října 2016, 22:27:37 »

Dnes jsem na podatelnu úřadu donest stížnost a zároveň i námitku podjatosti na paní úřednici, tak uvidíme co bude dalšího.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #64 kdy: 07 Listopadu 2016, 13:46:58 »

Tak jsem si dnes poslední den lhůty vyzvedl dopis o tom, že úřední osoba není podjatá.
Místní tajemník vzal první dva body a na ty se vyjádřil, ostatní ignoroval. Co teď?  :-\

« Poslední změna: 07 Listopadu 2016, 14:41:19 od NeviemCo »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #65 kdy: 07 Listopadu 2016, 13:58:53 »

Hlavne to poradne anonymizujte, vidim vase jmeno, typ vozidla, mesto ktere to resi a datumy.

Tedka bude SO pokracovat takze Vam posle nove predvolani k novemu jednani, do ty doby nic.
« Poslední změna: 07 Listopadu 2016, 14:02:13 od t4455 »
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #66 kdy: 07 Listopadu 2016, 14:40:45 »

Myslel jsem, že když je to v neveřejné části fora, že nebude potřeba zakrývat i data  :)

O tom, že se nevypořádali se všemi body podjatosti lze namítat až v odvolání?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #67 kdy: 07 Listopadu 2016, 14:45:18 »

Po ukonceni se to zverejnuje.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #68 kdy: 07 Listopadu 2016, 14:55:56 »

O tom ze se nevypodarali s namitkou je budete informovat pred zahajenim dalsiho narizeneho jednani kde taky uvedete ze se nedostavite
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #69 kdy: 07 Listopadu 2016, 15:01:31 »

Podjatost je ukončena, i když se odvolá.
Takže odvolání k podjatosti a samozřejmě jednání je účastnit, popřípadě se omluvit s tím, že má být projednáno v nepřítomnosti.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #70 kdy: 07 Listopadu 2016, 15:23:35 »

Ono ještě chybí vyslechnout jednoho PaCHa, protože ten byl prý nemocný, když zrovna probíhal výslech jeho kolegy, tudíž předpokládám, že na dalším ústním jednání bude i další výslech.
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #71 kdy: 13 Listopadu 2016, 23:06:24 »

PropánaJa(á)na, ten odbor dopravy nemá vedoucího, nebo někoho, kdo toho vedoucího zastupuje?

§ 148 zákona o obcích: "Skutečnosti nasvědčující vyloučení zaměstnance obce zařazeného do obecního úřadu z projednávání a rozhodování věci ve správním řízení se oznamují vedoucímu odboru obecního úřadu; v obcích, kde není zřízen odbor obecního úřadu, se toto oznámení činí starostovi..." (nebo ta úřednice je současně vedoucí odboru?)
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #72 kdy: 13 Března 2019, 19:45:25 »

Hezký den přeji, na poště jsem si vyzvedl doporučený dopis a co by mě ani ve snu nenapadlo, je to "pokračování" tohoto mého, skoro 3 roky starého, případu.
Co si pamatuji, tak:
6. srpna 2016 - zastaven MP kvůli nesvítímu přednímu levému světlu na velmi dobře osvětlené silnici v 0:10 hodin, následně přivolána hlídka PČR, protože jeden z MP byl agresivní. Mé auto bylo zaparkováno v odstavném pruhu, kde normálně parkují další auta, motor vypnutý a klíč od auta v kapse. Hlídka PČR přijela a chtěla moje doklady od vozidla, přičemž jsem nepředložil zelenou kartu od vozidla.

Kraj rozhodl, že věc vrací správnímu orgánu k novému projednání, proto 20.2.2019 byla možnost rovnou se seznámit s podklady pro rozhodnutí, kam jsem se nedostavil kvůli nemoci (bohužel nemám potvrzení od lékaře). 26.2.2019 tedy správní orgán vydal opět rozhodnutí, kde jsem vinen, že jsem od zaparkovaného vozidla nepředložil zelenou kartu Policii ČR, která byla na místo přivolána mou osobou ze strachu před agresivním členem hlídky Městské Policie. Nyní mám pár dnů na opětovné odvolání, ale co do něj napsat? Opět to samé, co bylo v prvním? Že při výpovědi svědků sama PČR potvrdila, že přijeli již k zaparkovanému vozidlu (zaparkované v řadě mezi ostatními auty), navíc na můj popud (volal jsem na linku 158, u SO jsem nabízel, aby byl jako důkaz přidán záznam hovoru z této linky, což přidáno nebylo, protože úřednice řekla, že je to zbytečné pro tak malý případ? Popsáno ve stížnosti, která byla jak jinak než zamítnutá), tudíž se nejednalo o mou kontrolu a já neměl povinnost ukázat nebo mít u sebe zelenou kartu. Níže přikládám druhé rozhodnutí, které je skoro totožné s prvním rozhodnutím, na které jsem se odvolával a Kraj vrátil případ k novému projednání.

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #73 kdy: 13 Března 2019, 20:15:36 »

Jak přesně se projevilo "proto 20.2.2019 byla možnost rovnou se seznámit s podklady pro rozhodnutí"?
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:zelená karta
« Odpověď #74 kdy: 13 Března 2019, 20:32:46 »

Byl mi doručen dopis, ve kterém stálo, že kraj reagoval na moje odvolání v dané věci a vrátil případ k novému projednání, že má úřad dál pokračovat v šetření přestupku. Zároveň dopis obsahoval informaci o tom, že se dne 20.2.2019 v 13:00 mám dostavit na úřad k seznámení se s podklady k rozhodnutí, případně se k tomu vyjádřit. Daný den jsem se tam nedostavil, protože jsem celý týden ležel s chřipkou, potvrzení od doktora bohužel nemám. Pak už jen úřad dne 26.2.2019 odeslal druhé rozhodnutí, kde se píše, že jsem se na seznámení s podklady k rozhodnutí nedostavil a tak tedy úřad vydal rozhodnutí podle daných listinných důkazů z minulého řízení a že o prokázání přestupku není žádný pochyb.
« Poslední změna: 13 Března 2019, 20:36:29 od NeviemCo »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7