30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč  (Přečteno 33411 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
[LOST] Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« kdy: 15 Dubna 2016, 00:00:03 »

Tak to vypadá na přezkumné řízení a případně správní žalobu:

Ve zkratce: Údajně změřeno v Lázních Bohdaneč místní sebrankou, zastaveno až o 4 obce dál. Spolupráce pochopitelně nebyla taková, jakou si kovbojové přestavovali.


Podáno trestní oznámení.

Nechci tady vyloženě tapetovat, takže včetně dalších dokumentů a obsáhlejšího povídání tady.
« Poslední změna: 11 Května 2016, 16:29:46 od Číkus »
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #1 kdy: 15 Dubna 2016, 09:36:49 »

Dotaz - ve fotodokumentaci jsou čtyři stejné fotky se stejnými údaji, ale s různými rychlostmi. Co to je?
IP zaznamenána

Majkii

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #2 kdy: 15 Dubna 2016, 09:44:42 »

Pardubickej kraj jsou prej pěkný svině,
aby vám zveřejnění spíše neuškodilo...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #3 kdy: 15 Dubna 2016, 10:08:48 »

cyklista> Důkaz, že není problém zfalšovat foto z radaru a naopak je problém rozpoznat falzifikát. Viz bod 1 v odvolání.

Majkii> Asi mi to nevadí. O mnoho nejde a ještě jsem nezkoušel pokročilé techniky jako přezkumné řízení nebo správní žalobu. Raději se to naučím na nějaké prkotině, než až půjde o papíry a/nebo vyšší pokutu.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 190
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #4 kdy: 15 Dubna 2016, 14:27:13 »

Vypoved opicaku mi pripomela predstaveni Simka a Grosmamna (jen bylo inteligetnejsi), to jsem se nasmal, jen pak sem si uvedomil, ze tito lide maji zbrane a zakon na svoji strane a maji dohlizet na nasi bezpecnost... usmev mi z tvare zmizel.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #5 kdy: 15 Dubna 2016, 15:17:23 »

Tak mazec je návod na obstrukce s poskytováním informací.... Fakt vymakaný....
http://acab.cikus.net/150919-mplb/spis/160210-obstrukce.pdf
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #6 kdy: 16 Dubna 2016, 08:42:42 »

Moc pekne :)

Podle tvrzeni prvniho organa bylo sledovane auto zhruba ve vzdalenosti 400 m v okamziku, kdy vyjizdeli. Jestli koukam spravne na mapu, tak to uz je za zatackou, kde jsou stromy, takze v okamziku, kdy se rozjizdeli, uz nemohli mit auto v dohledu.

Sam Prochazka priznava, ze zacal zastavovat vozidlo jeste pred zmerenim, takze protipravne. Zajimave je, ze moznost krajni nouze plyne i z jeho vypovedi (na konci tvrdi, ze to zkratili, protoze pani potrebovala leky), ale urad to presto oznacuje za ucelove tvrzeni.

Nejak mi tam furt nesedi, ze jim vadilo predjizdeni na prechodu ve vzdalenosti 70-80 metru, kdyz pobliz udajneho mista mereni jsou prechody jen ve vzdalenosti cca 20 metru.

K tomu materialnimu znaku se muze jeste hodit to, ze jeden ze svedku primo tvrdil, ze pronasledovanim rychlosti 180 km/h nebyl nikdo ohrozen.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #7 kdy: 10 Května 2016, 15:25:08 »

Update:

Na poště leží rozhodnutí odvolacího orgánu (Krajský úřad Pardubického kraje).

V případě, že by odvolací orgán rozhodl protiprávně, byl bych vděčen za pomoc s přezkumným řízením a správní žalobou. Tak daleko jsem se ve správním řízení zatím nedostal.

A také bylo podáno trestní oznámení na oba opičáky.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #8 kdy: 11 Května 2016, 16:25:09 »

Dnes doručeno Rozhodnutí odvolacího orgánu.

Mohl bych poprosit o nějaké materiály k přezkumnému řízení a správní žalobě pro inspiraci? Děkuji mnohokrát.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #9 kdy: 11 Května 2016, 19:15:15 »

Na jaký skutek je podáno trestní oznámení na opičáky? Tedy jestli to nenaruší vývoj případu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #10 kdy: 11 Května 2016, 20:11:47 »

IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #11 kdy: 11 Května 2016, 20:35:00 »

Dopice, teda ze si s takto (pre mna) dokonalym odvolanim odvolaci organ vytrel rit len dokazuje, ze Pardubice su uplne utrhnute z retaze. Drzim palce v dalsom postupe.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #12 kdy: 11 Května 2016, 21:54:06 »

jojo, Korejtko podrží každou prasárnu, mám s Pardubicemi své neblahé zkušenosti, stejné osoby a obsazení. Zmrdí líheň
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #13 kdy: 13 Května 2016, 08:21:29 »

Tak to vypadá na přezkumné řízení a případně správní žalobu:

Ve zkratce: Údajně změřeno v Lázních Bohdaneč místní sebrankou, zastaveno až o 4 obce dál. Spolupráce pochopitelně nebyla taková, jakou si kovbojové přestavovali.


Podáno trestní oznámení.

Nechci tady vyloženě tapetovat, takže včetně dalších dokumentů a obsáhlejšího povídání tady.

hééééj, tak pozor.... Tomčo je pěkná svině a popravdě větší část celého správního.... na rovinu říkám, že toho šmejda chci dostat do basy.... ten zmrd (sorry, když tak mi jednu pleskněte) zmanipuloval v mém řízení důkazy a ještě upřednostnil totálně křivou výpověď bengálce.... bengálec má smůlu, v tuto chvíli už ho pěkně řeší GIBS a doufám, že řádně dořeší!!!! pokud jde o toho hajzla Tomča, tak bych měl během víkendu mít všeobecně platnou námitku podjatosti proti jeho osobě a hlavně důvod k přezkoumatelnosti a obnovám většiny jeho řízení.... jestli se mi potvrdí vše, tak ten nesmí vůbec o přestupcích rozhodovat!!!! detaily zatím říci nemůžu.... frajer má smůlu, že mě levárny nikdo dělat nebude a neskončím, dokud nevyčerpám všechny legální možnosti.... mimochodem díky němu už mířím k nejvyššímu, ale stihla se na poslední chvíli prokázat ta křivá výpověď.... detaily až bude po všem.... mimochodem držím pěsti, ten hajzl má docela dlouhé prsty!!!!
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« Odpověď #14 kdy: 13 Května 2016, 09:01:56 »

ty fotky jsou nejspíše hloupý vtip.... tohle šlo a prošlo správním řízením? Tomčo? chtělo by to více lidí, jestli vidím dobře, tak se opět jedná o zmanipulovaný důkaz.... a předpokládám, že na jakékoliv námitky nebyl brán zřetel.... drze si fotky půjčuji a posílám svému právníkovi.... snad nevadí.... díky
IP zaznamenána