30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 174798 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #120 kdy: 20 Října 2019, 20:29:30 »

Informace od nezaplatím byla asi v tom duchu že se to bude ignorovat, nikdo Vám ale asi nepsal že nejste povinnen takovou písemnost přeposlat po doručení.
Hlavne pokud ten pripad vznikl jeste v dobe, kdy nebyl Furyjeep klientem, es to převzít nemusí, viz. jejich stránka.

"Obrátit se na nás můžete i tehdy, pokud nejste naším klientem. Za takové situace nejprve posuzujeme, zda případ převezmeme, a to na základě řady faktorů. Pokud jsme ochotni případ převzít, účtujeme si podle individuální dohody se zájemcem jednorázovou částku dle složitosti případu, stadia správního řízení, hrozící výše sankce apod."

dále viz obchodní podmínky, bod 4.3.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #121 kdy: 20 Října 2019, 21:20:20 »

Panu Furyjeep sepisuje litanie o tom, co mu údajně bylo napsáno, ale "Bohužel komunikace se mi nedochovala (netuším proč mi to gmail neuchoval) až na jeden fragment..." Mít tolik doslovných citací, co kdo psal, ale bohužel gmail to neuchoval (zase za problém může někdo jiný, že?) z nějakého neznámého důvodu - řekl bych, že to mluví samo za sebe.

"A ano přesně to jsem očekával, že nebudu předávat výzvy k uhrazení částky, protože na tuto situaci jsem se ptal před uzavřením smlouvy a bylo mi ES potvrzeno, že v praze je možné je ignorovat a situaci řešit"
Vy si pletete MHMP a jednotlivé městské části. Jako podkladový materiál jste předložil výzvu MHMP a k té vám bylo odpovězeno (pravdivě). Nic více, nic méně. Že jste si sám domyslel, že stejně jako u MHMP můžete postupovat i u výzev z městských částí, ačkoliv jste nás nikdy neinformoval o tom, že vám z jakékoliv MČ cokoliv přišlo (a to ani ve fázi předběžného dotazování), není naše vina. Kdybyste předložil k posouzení výzvu z MČ, bylo by Vám řečeno "toto ignorovat nelze". Ale možná jsme vám měli odpovědět na něco jiného, než na co jste se ptal, tak to pak jo...

"Já chápu, že se situace změnila a MČ přešly na turbo"
Nezměnila, ten už jedou dávno, ale vy jste se na žádné výzvy MČ nikdy neptal, předložil jste jako to, co vám chodí, výzvu MHMP, toť vše.

"Myslím, že i tato reakce pomůže pochopit přístup k zákazníkům"
Zajímavé, že ze stovek zákazníků tento problém máte jen vy a nikdo jiný. Všichni ostatní pochopili, jak mají postupovat, takže asi chyba bude na straně příjímače, ne vysílače.

"Další komunikaci k věci nepovedu, abych tu nerozjížděl flame, vše podstatné již bylo uvedeno, každý nechť si udělá obrázek sám."
Výborně, moje řeč!
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #122 kdy: 23 Listopadu 2019, 15:08:49 »

Oddělil jsem diskusi o údajné cenzuře do samostatného vlákna.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #123 kdy: 23 Listopadu 2019, 16:38:45 »

kdo: dík, bylo už na čase…  ;)
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #124 kdy: 03 Ledna 2020, 13:42:25 »

Myslím že si zaslouží zmínit, že nezaplatim.cz aktualizovalo svoje veřejné obchodní podmínky pro rok 2020. Bohužel z plnění vypadla asistence při obhajobě sprdelů (odstavec 5.1, písmeno n). To je pro mě bohužel dost velké mínus a IMHO problém obecně, protože objem sprdelů bude proti jinak řešeným přestupkům jasně převažovat i pro ostatní :(
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #125 kdy: 03 Ledna 2020, 16:09:06 »

..a navíc podle stejného bodu je obvinění z přestupku provozovatele důvod k ukončení smlouvy ze strany nezaplatim.cz..

..s tím bodem bych asi já měl problém..
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #126 kdy: 03 Ledna 2020, 18:48:45 »

..a navíc podle stejného bodu je obvinění z přestupku provozovatele důvod k ukončení smlouvy ze strany nezaplatim.cz..

Cože? Vždyť to je podstata, ne?
IP zaznamenána

J0HN3C

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #127 kdy: 22 Ledna 2020, 12:08:38 »

Je to asi docela nestastne schovane pod vsema ostatnima pismenama, kde si zaroven nezaplatim.cz vyhrazuje pravo smlouvu ukoncit, kdyz jde o nejakou fakt bejkarnu nebo porusi dulezite povinnosti...
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #128 kdy: 22 Ledna 2020, 14:11:52 »

V rámci objektivity je vhodné doplnit, že zmíněná "výluka" je avizovaná již na první straně v bodě 1.3. jejich Obchodních podmínek.
Zmíněné oprávnění k výpovědi smlouvy v případě definovaných přestupků po prvním čtení moc nechápu, přijde mi to jako nějaká sankce za oznámení "nelikvidní" události. V případě, že objednatel takovou situaci vůbec neoznámí - těžko dojde k aktivaci tohoto ujednání.
V rámci shodné objektivity si pak lze položit dotaz, cože to vlastně společnost nabízí, vezmeme-li v potaz i článek 5.2..
IP zaznamenána

Stewie

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #129 kdy: 02 Února 2020, 20:52:53 »

..a navíc podle stejného bodu je obvinění z přestupku provozovatele důvod k ukončení smlouvy ze strany nezaplatim.cz..

Cože? Vždyť to je podstata, ne?

Však teď nabízí tu možnost mít virtuálního provozovatele. Majitel zůstane jen měníš provozovatele na nezaplatim a jim pak chodí pokuty...
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #130 kdy: 18 Února 2020, 14:08:22 »

Však teď nabízí tu možnost mít virtuálního provozovatele. Majitel zůstane jen měníš provozovatele na nezaplatim a jim pak chodí pokuty...

Ta možnost "virtuálního provozovatele" (ať už to vyřešili jakkoli, protože provozovatel se nemění) ovšem docela leze do peněz a platí se za každé auto samostatně. Takže aspoň v mém případě je cena za odpustky nižší, než cena za "virtuálního provozovatele". A to už teď tvrdí, že to sotva pokryje náklady.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #131 kdy: 19 Února 2020, 11:46:23 »

On je někde už ceník?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #132 kdy: 19 Února 2020, 12:08:07 »

Ceník nikde není. Asi. Zatím oslovují emailem. Nechci vyzrazovat podrobnosti, pokud to chtějí nějak tajit, takže jen přibližně.

Jedno auto na jeden rok stojí skoro stejně tolik, co stojí jejich "základní tarif". A to je údajně speciální cena.
Když si sečtu 2x auto, motorku a ten základní tarif, jsem plus mínus na desítce. V mém případě to reálně víc jak 3x zdražili, protože předtím bylo za 3k vše.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #133 kdy: 19 Února 2020, 14:51:19 »

Ceník nikde není. Asi. Zatím oslovují emailem. Nechci vyzrazovat podrobnosti, pokud to chtějí nějak tajit, takže jen přibližně.

Jedno auto na jeden rok stojí skoro stejně tolik, co stojí jejich "základní tarif". A to je údajně speciální cena.
Když si sečtu 2x auto, motorku a ten základní tarif, jsem plus mínus na desítce. V mém případě to reálně víc jak 3x zdražili, protože předtím bylo za 3k vše.

Já mám jedno auto, takže na rok 2 400 Kč navíc k základnímu tarifu, takže, teď otázka, zda se to vyplatí nebo nevyplatí no.
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #134 kdy: 19 Února 2020, 19:00:21 »

To je i s poplatkem za převod a za evidenční kontrolu? Protože jinak by to bylo o dost dražší.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15