30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 8 9 [10]

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 89858 krát)

Medojed

 • Příspěvků: 180
  • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #135 kdy: 19 únor 2020, 20:09:44 »

Jestli to chápu správně, provozovatel se nemění. Nevím, jak to mají vymyšlené.
IP zaznamenána

l_oupi

 • Příspěvků: 134
  • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #136 kdy: 20 únor 2020, 10:46:39 »

To je i s poplatkem za převod a za evidenční kontrolu? Protože jinak by to bylo o dost dražší.

Provozovat se nemění, pouze jim dáte plnou moc.
IP zaznamenána

jkraus222

 • Příspěvků: 992
  • Zobrazit profil
  • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #137 kdy: 21 únor 2020, 09:02:54 »

Spustili jsme testovací provoz řešení pro současné klienty a pomalu to nějakým způsobem nabíhá. Minimálně do doby ukončení testování to nebudeme prezentovat ani nabízet veřejně, a je dost možné, že ani potom ne.

Dost jsme zvažovali variantu virtuální provozovatel a nakonec jsme na základě analýz dospěli k závěru, že pokud bude ze strany správních orgánů dostatečná vůle, tak je dost velké riziko, že to pro zúčastněné skončí trestňáky (minimálně) pro podvod, provozovatel (pokud nebude hradit výzvy nebo následně generované pokuty) nakonec zahučí do insolvence, což opět znamená následné obtěžování klientů ze strany insolvenčního správce, nehledě na samotný subjekt provozovatele, kde za něj jednající osoby budou opět ve hře o obvinění minimálně pro podvod a za dluhy ručí svým majetkem. A pokud by tím subjektem fakticky byla nějaká prázdná skořápka, kde nelze na nikoho dosáhnout, pořád může nastat situace, kdy provozovatel vozidla zanikne (což paradoxně zákon nijak neřeší a lze mít vozidlo registrované na provozovatele, který přestal existovat, neexistuje žádná povinnost v tomto okamžiku vozidlo na někoho přepsat) a pak patrně správní orgány půjdou s výzvami po majiteli. Samozřejmě netvrdíme, že to nemůže úspěšně fungovat třeba roky, ale my jsme ta rizika vyhodnotili jako příliš vysoká (a proklamace některých subjektů o vedení společných řízení apod. jako čistý bullshit :) ) a našli jsme nějakou jinou cestu, kterou asi úplně nechceme prezentovat, protože každá díra se dá ucpat a když budeme vykřikovat do světa, kudy teče voda do podpalubí, tak samozřejmě do 1-2 let to systém típne.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 8 9 [10]