30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 175783 krát)

MartinDemo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #105 kdy: 18 Října 2018, 18:58:55 »

Dobrý večer, chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Nezaplatím.cz za úspěšné vyřešení případu překročení rychlosti v obci o 44kmh. Vstřícné jednání, případ si převzali až po spáchání přestupku a úspěšně vyřešili. Firma DAS mě ihned poslala víte kam, že s případem nelze už nic dělat a proto jsem zvolil Nezaplatím.cz a nelituji toho. Mohu jen doporučit.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #106 kdy: 23 Října 2018, 12:08:12 »

A byl jsi stotožněn policií nebo tě změřil automat ? A s přestupkem jsi souhlasil,podepsal jsi protokol  ?
« Poslední změna: 23 Října 2018, 12:10:06 od Tomrider »
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

MartinDemo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #107 kdy: 23 Října 2018, 12:47:28 »

Bílá Octavia mě zastavila, ztotožnila, dokonce jsem hlupák podepsal, ale nevyjádřil se, pouze proskrtnul.
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #108 kdy: 20 Října 2019, 13:09:09 »

Bohužel musím sdělit svou velmi negativní zkušenosti s tímto projektem.

V březnu 2019 jsem se zde o této službě dozvěděl a zdálo se to jako zajímavá možnost. Vzhledem k tomu, že se denně pohybuji po Praze tak poměrně hojně sbírám výzvy k uhrazení určené částky. Přes formulář jsem se na webu dotazoval na postup, kde jsem přesně popsal co dělám a co očekávám, že se bude dít - tedy kumulace výzev k zaplacení odpustků. ES mi bylo odpovězeno, že ignorace výzev k zaplacneí určené částky je v Praze v zásadě bez problémů a je třeba věc řešit, až přijde výzva k podání vysvětlení. Před 4 dny jsem dostal do DS příkaz k zaplacení 2500 Kč za 12 skutků. Žádné výzvy k podání vysvětlení se neděly, přímo příkaz, tedy TURBO Praha 1. 

Věc byla ihned nahlášena přes portál k řešení, dostalo se mi odpovědi, že se na to nevztahuje krytí, jelikož se jedná o obcházení jejich bussines modelu, pochybují o tom, že jsem nedostal výzvu k podání vysvětlení a 100% by mne nikdo z jejich firmy nenaváděl k ignoraci výzev.
Na mou odpověď, že vše musí mít v systému, kdy jsem dotaz zasílal před kontaktní formulář, bylo mi odpovídáno mailem mi již nikdo ani neodpověděl.

Bohužel oproti zprávám při objednávání se realita bytostně liší a z mého pohledu jsem vyhodil peníze za službu, kde slibují něco a když přijde na věc, dají od toho ruce pryč.

Moje zkušenost tedy vesrkze špatná a každý zvažte, zdali to risknete.
« Poslední změna: 21 Října 2019, 07:18:26 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 685
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #109 kdy: 20 Října 2019, 13:20:48 »

Zvlastni. Ma komunikace byla vyhradne pres uzivatelsky portal. V tomto prostredi dali radu a pak ji popreli?
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #110 kdy: 20 Října 2019, 13:28:20 »

Před samotným objednáním služby jsem se dotazoval přes formulář a následná komunikace byla mailem. Po nahlášení události přes portál běžela komunikace přes portál s mailovými notifikacemi.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #111 kdy: 20 Října 2019, 13:30:22 »

Přes formulář jsem se na webu dotazoval na postup, kde jsem přesně popsal co dělám a co očekávám, že se bude dít - tedy kumulace výzev k zaplacení odpustků. ES mi bylo odpovězeno, že ignorace výzev k zaplacneí určené částky je v Praze v zásadě bez problémů a je třeba věc řešit, až přijde výzva k podání vysvětlení.

A v té době, kdy jste se dotazoval na postup, už jste byl jejich klientem?

Bylo z toho dotazu jasné, že se ptáte, jak máte postupovat v budoucnu jako jejich klient, že nejde o náhodný dotaz z ulice? Protože pro klienty platí popsaný postup - "bezodkladně založíte nový případ v klientském rozhraní" a necháte na službě, aby doporučila, co dál.
« Poslední změna: 21 Října 2019, 07:18:48 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #112 kdy: 20 Října 2019, 13:35:07 »

Ptal jsem se jako potencionální klient s tím, jaká je moje situace, co předpokládám že bude a zdali na toto mohu službu využít. Tedy, že hojně parkuji v Praze a chodí mi zaplacení určené částky, které ignoruji. Bylo mi sděleno, že v Praze je toto možné a je nutné reagovat na výzvu k podání vysvětlení, která přijde.

Až potom, co jsem dostal toto ujištění jsem si objednal přes web službu, protože jsem chtěl mít jistotu, že věc bude moci portál řešit.
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #113 kdy: 20 Října 2019, 13:38:16 »

Bohužel komunikace se mi nedochovala (netuším proč mi to gmail neuchoval) až na jeden fragment, viz příloha. I z tohoto důvodu jsem upozorňoval, že u sebe danou komunikaci mit musí...
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #114 kdy: 20 Října 2019, 14:02:49 »

V té citaci se říká "sdělit správnímu orgánu".

Z toho kousíčku komunikace to na mne působí tak, že pan ES Vám ve zkratce popisoval, jaké jsou možné postupy vůči SO (Vaše soukromé i jejich), a Vy jste to pochopil tak, že popisuje, kdy máte jako klient začít komunikovat s nezaplatim.cz, a že pro Prahu pro Vás jako klienta nebudou platit obecné pokyny.

Nemám s nimi nic společného, jejich klientem nejsem, ale řekl bych, že jste si to nesprávně vyložil Vy.
« Poslední změna: 21 Října 2019, 07:19:04 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #115 kdy: 20 Října 2019, 14:12:38 »

Jako potencionalni klient jsem se dotazoval na konkretni pripad. Bylo mi odpovezeno ze v prze je mozne ignorovat vyzvy, az v pripade podani vysvetleni je treba reagovat(tuto sluzbu klientum poskytujeme). Dle meho je to jasna odpoved. Ignorujte, az prijde dalsi vyzva poslete nam to a zaridime... nevim jak jinak si to vylozit. Urcite ne jako obecnou informaci, kdyz se dotazuji na konkretni parametry sluzby kterou si chce objednat.

Docela mne mrzi ze nemam ty puvodni zpravy, kde je to jasne patrne. Cert vem 3000, at si kazdy zvazi jak mu mohou pomoci. Ja jsem byl odpalkovan ackoliv pripad byl presne takovy na jaky jsem se dotazoval pred objednanim sluzby. Je na kazdem aby zvazil zdali se mu tato sluzba vyplati.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #116 kdy: 20 Října 2019, 14:51:19 »

Ono to má celkem dost jednoduché vysvětlení. Kdybyste se v březnu ptal tady, kdekdo by Vám také poradil výzvy k úhradě určených částek v Praze ignorovat. Asi málokdo očekával, že některé městské části začnou aplikovat turbo model, neboť je to v rozporu s praxí MHMP - a na porušení principu předvídatelnosti práva bych postavil odvolání.
« Poslední změna: 20 Října 2019, 14:53:12 od kdo »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #117 kdy: 20 Října 2019, 18:25:17 »

Něco k tomu, jak bylo komunikováno panem ES s panem Furyjeep a k jeho "velmi negativní zkušenosti s tímto projektem".

Pan Furyjeep se skutečně přes webový formulář - tedy jako neklient a pro nás neznámá a cizí osoba - dotazoval na možnost ignorování výzvy k uhrazení, k čemuž dodal jakousi výzvu od MHMP. Na to mu skutečně bylo sděleno, že tento typ výzev lze obecně vzato ignorovat a řešit až v případné další fázi.

Na to konto se pan Furyjeep zaregistroval jako klient, čímž se ovšem podstatně změnila jeho pozice a povinnosti. Tak například mu podle bodu 3.1. obchodních podmínek (které si před objednáním služby přečetl a souhlasil s nimi, což potvrdil zaškrtnutím příslušného políčka) vznikla povinnost nás "informovat o každém rozhodnutí, písemnosti ze strany správního orgánu, úkonu správního orgánu či jiném sdělení správního orgánu, a to nejpozději do 3 dnů ode dne: a) kdy mu bylo toto rozhodnutí či jiná písemnost doručeno, případně doručeno uložením podle příslušného zákona, nebo;b) kdy se o úkonu správního orgánu či jiném sdělení správního orgánu dozvěděl."

Hádejte, kolik písemností nám pan Furyjeep za celou dobu existence svého uživatelského účtu dodal? Modří už tuší: byla to jedna krásná, velká, kulatá nula.

Teprve 17.10. založil případ, kde mu ÚMČ Praha 1 (nikoliv tedy MHPM, k němuž mu - jako neklientovi - byla sdělena neformální informace) uděluje příkazem pokutu za 12 ignorovaných výzev k uhrazení určené částky. Jistě nikdo neočekává, že nám nebude předávat žádné dopisy od úřadů, tedy bude srát na svou elementární smluvní povinnost, a následně nám předhodí k řešení takto vzniklý případ :)

Žádnému klientovi jsme nikdy neradili, neradíme a nebudeme radit, aby ignoroval úřední poštu (a ani se neobtěžoval nás o její existenci informovat). Tu je naopak povinen bezodkladně nám předávat. Že si pan Furyjeep na základě výzvy od MHMP dovodil, že takto může postupovat i u výzev z městských částí (což mu nikdo nikdy netvrdil) a navíc jako klient už byl povinen předávat nám úplně všechno bez ohledu na to, kdo to poslal, nepochybně není náš problém.

Ignorovat své smluvní povinnosti a pak ještě čmárat sračky po netu, to je teda hardcore drzost...

EDIT: Provedl jsem anonymizaci jména p. Furyjeep. Rozkrývání identity uživatelů fóra tu nebude tolerováno, pokud tak neučiní sami. -kdo-
EDIT: Dokončil jsem anonymizaci jména p. Furyjeep. -uziv-
« Poslední změna: 21 Října 2019, 11:17:35 od uziv »
IP zaznamenána

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #118 kdy: 20 Října 2019, 19:54:54 »

Pane Krausi, mě s prominutím přijde zase drzost se nyní vymlouvat tímto způsobem. Čili když jsme se dotazoval jako neklient na zcela jasnou situaci a případ s tím, zdali se na toto vztahuje krytí, což mi bylo potvrzeno, tak ve chvíli, kdy jsem zaplatil za služby, se vlastně vaše sdělení anulovalo a jako klient jsem měl postupovat jinak než mi bylo sděleno předtím. Pardon, ale toto je hardcore výmluva.

A ano přesně to jsem očekával, že nebudu předávat výzvy k uhrazení částky, protože na tuto situaci jsem se ptal před uzavřením smlouvy a bylo mi ES potvrzeno, že v praze je možné je ignorovat a situaci řešit, až přijde další výzva. Ano žádnému klientovi jste tak neradili, ale člověku, co si chtěl s jasným dotazem objednat službu, pokud svými parametry bude vyhovovat, tomu jste to poradili, aby když došlo na lámání chleba jste hledali slovní kličky.

A pan Veselý se neobtěžoval vás o výzvých k zaplacení určené částky informovat, neboť mu na začátku bylo doporučeno to začít řešit až když přijde něco dalšího. Já chápu, že se situace změnila a MČ přešly na turbo, což pro vás není výhodné, ale mohli jste napsat mail, ve kterém byste to vysvětlili, postavili se k tomu i informacím, kterými jstem argumentoval, a které zde potvrzujete a navrhli možnost řešení. Nejprve jste se ale ze mě snažili udělat ve zprávách lháře a nyní tu máme další pokus o rádobyvtipnou zprávu a slovíčkaření.

Pokud nejste schopen pochopit podstatu problému - můj dotaz jako potencionálního klineta - informace ohledně možných ignoracemí - řešení  až další výzvy - odmítnutí řešení když přišlo na věc, tak se samozřejmě nikdy neshodneme. Hardcore sračky jsou zákaznická zkušenost, která může někomu pomoci se rozhodnout při uvažovaní o této službě. Já když jsem se rozhodoval, jsem se dotazoval na přesný scénář, který mi byl potvrzen a v souladu s kterým jsem operoval, proto ta krásná kulatá nula.

Myslím, že i tato reakce pomůže pochopit přístup k zákazníkům a styl komunikace jakým si rozhodně reklamu neuděláte.

Další komunikaci k věci nepovedu, abych tu nerozjížděl flame, vše podstatné již bylo uvedeno, každý nechť si udělá obrázek sám.
« Poslední změna: 20 Října 2019, 19:57:53 od Furyjeep »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #119 kdy: 20 Října 2019, 20:16:44 »

Problém ale je že podle obchodních podmínek jste povinnen zaslat veškeré písemnost které obdržíte od parazitů z úřadu. Pak by jste třeba obdržel odpověď že se to zatím nebude řešit dokud nepřijde další písemnost, neznamená to ale že takové písemnosti budete ignorovat dle svého uvážení, to už je na posouzení druhé smluvní strany.

Informace od nezaplatím byla asi v tom duchu že se to bude ignorovat, nikdo Vám ale asi nepsal že nejste povinnen takovou písemnost přeposlat po doručení.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15