30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [WIN] Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň  (Přečteno 19139 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #60 kdy: 16 Července 2022, 18:04:04 »

Zcela off-topic: Co je s tím Pecinou?
Občas postuje na facebook, a podle stylu to nevypadá na fake, tedy žije. Ovšem zda ho náhodou don Pablo nevede v nějakém režimu à la Peng Shuai, to vyloučit neumím :)

Na tom facu koncem roku 2021 na dotaz, co je s blogem, napsal "Pokud bude v této zemi existovat právo, budu o něm psát. Momentálně je zde epidemiologická diktatura." Pak ještě 13. 3. 2022 dal like komentáři, kde ho kdosi k pokračování v blogu vyzýval. Osobně ho neznám, tak netuším, zda to myslí smrtelně vážně, nebo si našel jiného koníčka a už ho psaní nebaví či na to nemá čas.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #61 kdy: 16 Července 2022, 21:11:48 »

S p. Pecinou jsem byl v kontaktu ohledně právnických výpočtů, ještě koncem r. 2020 aktivně reagoval, ale od léta 21 nereaguje ani na emailu, ani na dalších sítích, vč. vývojářských (GH). Že je na blogu neaktivní, to jsem si ani nevšiml.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #62 kdy: 16 Července 2022, 23:16:20 »

Sice Pecinu prakticky vůbec neznám a jeho web nečtu, jen vím, že existuje. K jeho trackingu však můžu přispět - cca před třemi měsíci jsem ho viděl napsat několikařádkový komentář na facebooku pod debatu o tom, zdali je žádání o přijetí opatření proti nečinnosti přípustné u InfZ žádosti, nebo zdali se uplatní pouze InfZ stížnost :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #63 kdy: 01 Srpna 2022, 21:27:43 »

28.07.2022 doručeno usnesení SO1.

Považuji to za WIN, nicméně samozřejmě podám odvolání (pro začátek blanketní), aby se s tím úřední paraziti museli ještě babrat.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #64 kdy: 02 Září 2022, 23:09:34 »

29.08.2022 doručena výzva k doplnění odvolání od SO1. Váhám zda doplňovat, zatím tipuji, že zvítězí lenost.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor a půjčené auto Brno-Líšeň
« Odpověď #65 kdy: 25 Října 2022, 21:49:33 »

24.10.2022 doručeno rozhodnutí SO2. Konec.

Ale je mi líto, že to už skončilo, moc mě to s retardovanými parazity bavilo. Tak třeba příště! :-)
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]