30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neochota vystavit 109 a buzerace PČR  (Přečteno 1509 krát)

ladin

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Neochota vystavit 109 a buzerace PČR
« Odpověď #15 kdy: 13 Září 2019, 19:24:05 »

Ty lzi jsou v 109 papiru od fizla sprostemu podezrelemu? Nebo v oznameni (jak jsi ho ziskal?) pro urad? Podle me jsme porad na urovni, ze si s tim policie potazmo GIBS vytre pozadi. Idealne ve spravnim rizeni pozadovat vyslech svedku, kde toto policista odsvedci a pak uz ma realny problem.
IP zaznamenána

dk

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13 Září 2019, 20:48:34 »

Do správního si jej pozvi na svědectví. Nechcej ho to dosvědčit - to si taky nahrej. Pak to dáme dokupy - na FB to za 1000 zpropagujeme, pošleme mezi lidi. BUde to mít obrobský zásah a s troškou štěstí z toho bude celorepublikové video, které fízla buď zcela popraví, nebo jej zostudí tak, že se to bude rovnat popravě. 

PS - myslím to vážně, s FB pracuji 7 let v oboru propagace ;)

IP zaznamenána
Rodič VW Arteon 110 KW
Pyrát - OPC 177KW Turbo + Genevo :)

2M

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13 Září 2019, 21:29:05 »

Protože mám teď v ruce papír, na kterém je naprosto vylhaný průběh, a zároveň video, které ty lži krásně vyvrací, rád bych vás poprosil o pomoc s co největší damage pro zmíněného grázla.

K tomu cíli asi nejlepší taktika je si video teď dobře uložit.. podat stížnost (bez videa.. jen svoje tvrzení).. a aspoň v jednom řízení dosáhnout provedení výslechu kde bude lhát.. a potom najít ten záznam.
IP zaznamenána

Fogyn

• Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16 Září 2019, 15:57:03 »

No, vzhledem k tomu, že k anonymizaci je toho moc tak opravdu hlavní dotaz - přesuneme do kuchyně..? Mně osobně nevadí nechat to veřejné, jediné čemu by to mohlo z mého pohledu vadit, je procesní taktika. Na druhou stranu budu rád, když si tady zase pár lidí trošku upraví představu nad tím, jak efektivně lžou... Kdyžtak prosím o názor na kuchyni někoho z matadorů, poté sem kdyžtak hodím video a dopis co mi přišel...

K dotazům co zazněly - Ladin: Jsou v papíru "úřední záznam", který mi poslali spolu se 109, oznámením o "oznámení přestupku na SO" a "pamfletem že odpovídají na moji 106ku"...

Jinak pokud dobře chápu můj první krok by teď měla být stížnost - ale na co vlastně..? A následně vyčkat co přijde od SO...? Omlouvám se, sám jsem v tom trošku zmatený a pořádně nevím co přesně ten grázl udělal (ze zákonného pohledu), ale málo toho nebylo :-D
IP zaznamenána