30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: frajtag v. www.nezaplatim.cz  (Přečteno 55165 krát)

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #15 kdy: 03 Srpna 2018, 23:59:35 »

Ani ne. 3 litry v hajzlu. Dobrá zkušenost.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #16 kdy: 04 Srpna 2018, 00:32:00 »

No nevim. Sam mam s nezaplatim.cz zcela jinou zkusenost. Vase vyjadreni jsou nelogicka a odporuji si. Pokud jste nicmene schopen resit pripady, ktere uvadite, budu rad, pokud budete aktivnim clenem tohoto fora.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #17 kdy: 04 Srpna 2018, 09:17:12 »

frajtag: Naposledy opakuji, zkroťte vášně a zanechte vulgarit. Váš spor s nezaplatim.cz (potažmo jkraus222) komentovat nebudu, každý návštěvník si snadno udělá názor sám.

Chtěl jste v situaci ignorovaného odpustku a propadlé lhůty u sprdelního příkazu rady a doporučení. Z kontextu plyne, že z ostatních případů teoretické možnosti znáte - podnět k přezkumu (pokud by v příkazu byla nějaká nezákonnost), žádost podle § 41 SprŘ o navrácení v předešlý stav (prominutí zmeškání úkonu) a/nebo žádost podle § 24 SprŘ o určení pozdějšího okamžiku doručení místo fikce. Jelikož je vám patrně doručováno do DS, máte dost zúžený argumentační prostor (nemá např. smysl tvrdit a prokazovat dočasnou nepřítomnost v místě pobytu).

chystám se i na tento ať s pomocí nezaplatim.cz nebo bez ní.
Dle mého náhledu na základě dostupných informací to taky považuju za ztracené (jak teď, tak ke dni 20. 7., kdy jste se obrátil na nezaplatim.cz). Ale mám jedno doporučení, pusťte se do toho případu, vyhrajte ho a tím jednoznačně prokažte, že se mýlili všichni, kdo vám tvrdili, že už se nic nedá dělat.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #18 kdy: 04 Srpna 2018, 11:25:09 »

K té mou zásluhou vyhrané věci měli všechny podklady. Přesto po zrušení rozhodnutí žádná aktivita u SO1.
Tak znova a snad už naposled: jestliže kraj rozhodnutí zruší a vrátí k novému projednání, přičemž SO1 ve věci neučiní žádný úkon, jaká by z naší strany měla následovat aktivita? (Poslední podání, které nám pan frajtag k věci předal, bylo zrušující rozhodnutí z kraje). Prosím o konkrétní odpověď, zatím se tady od vás nikdo žádné nedočkal ;)

"Profíci" opět bez reakce.
Viz výše: další úkony si opět řešil sám a nejevil žádný zájem o jakoukoliv spolupráci, ani ji nepožadoval. Přesto mu na jednotlivé dotazy byly poskytnuty obsáhlé konzultace ohledně dalších možností a postupu.

Na to odpověď stručně, jste debil, žádné do budoucna nebude.
Sice s vaším sebehodnocením souhlasím, ale žádnou takovou odpověď jste nedostal.

Prosím profíka pana krause aby doložil, kde žádám o OKAMŽITÉ smazání.
E-mail z 3.8.2018 10:33 hod: „Požaduji smazání veškerých dat z mých případů a veškeré mé osobní údaje.“ Požádal jste – vyhověli jsme; a zase to je špatně? Nebo mi vysvětlíte, jak bychom mohli zachovat aktivní účet a zároveň smazat vaše osobní údaje? :D Důkaz: přiložený printscreen.

Ani ne. 3 litry v hajzlu. Dobrá zkušenost.
Poněkud mi uniká smysl, proč člověk, který tvrdí, že si ročně sám úspěšně řeší desítky případů (e-mail z 3.8.2018 11:23 hod. „Případů si ročně řeším několik desítek a úspěšně“ ha ha ha – to bych chtěl vidět ;) ), si zaplatí službu tohoto typu, přitom předá 3 věci vždy až ve fázi rozhodnutí a nijak nespolupracuje. To má asi takovou logiku, jako kdybych si někde zaplatil celoroční servis auta, ale přitom všechny závady patlal v garáži a když to zkazím, tak se budu rozčilovat, že mi ten servis nepomohl.
« Poslední změna: 04 Srpna 2018, 13:59:12 od hh »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #19 kdy: 04 Srpna 2018, 13:16:51 »

frajtag pravděpodobně řešil slovo/požadavek okamžitě, a to tam opravdu není
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #20 kdy: 04 Srpna 2018, 14:11:06 »

Sice to tam není výslovně, ale je to tam minimálně implicitně. Zejména v kontextu současného šílenství s ochranou osobních údajů si nedovedu představit na takto formulovaný požadavek o odstranění jinou reakci než vyhovění obratem.

Nebo by vám přišlo normální, kdybyste třeba po nějakém spamerovi či telefonním otrapovi požadoval odstranění z jejich databáze, aby vám následně psali/volali kvůli upřesnění, zda jste to myslel hned nebo až od začátku příštího roku draka? Zamýšlel-li p. frajtag svůj požadavek tak, že má být účinný až ke konci předplaceného období, tak to tam měl napsat, z hlediska obecných zásad o výkladu právních jednání je to vcelku jednoznačné, adresát si může domýšlet úmysl protistrany jen je-li zřejmý či je-li mu znám, což zde rozhodně neplatí (srov. např. § 556 OZ).
« Poslední změna: 04 Srpna 2018, 14:15:21 od hh »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #21 kdy: 04 Srpna 2018, 15:52:30 »

frajtag pravděpodobně řešil slovo/požadavek okamžitě, a to tam opravdu není

Ale ani podle zákona správce nemůže tu žádost jen vzít na vědomí s tím že to smaže někdy.. až se mu bude chtít..

ÚOOÚ tvrdí že lhůta pro reakci na takovou žádost je "bez zbytečného odkladu"
https://www.uoou.cz/6-prava-subjektu-udaju/d-27276
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #22 kdy: 04 Srpna 2018, 16:00:19 »

Požaduji smazání logicky znamená smažte to hned, ne za týden, za měsíc nebo za rok. To snad nebude nikdo rozporovat.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #23 kdy: 04 Srpna 2018, 16:49:56 »

K tématu: Mám u nezaplatim případ, kdy jsem taky prošvihnul lhůtu, byl jsem připraven to zaplatit a šli "above and beyond" a zkoušejí do posledního dechu bojovat i prostředky, které jsem neznal. Čili moje zkušenost v podobném případě je opačná.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #24 kdy: 04 Srpna 2018, 19:49:21 »

To je tak, když někdo (alespoň v rámci svých možností) předává standardně včas veškerou dokumentaci a pokud udělá chybu, tak popíše, co se stalo a proč se to stalo - místo aby vždycky posílal jen rozhodnutí, někdy dokonce pravomocná, a ještě u toho arogantně držkoval ;)

Což samozřejmě nic nemění na tom, že zmeškání lhůty je čistá nahrávka na smeč pro správní orgán a rozhodně je větší množství případů, kdy se to nepodaří zvrátit, než naopak.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #25 kdy: 05 Srpna 2018, 09:27:25 »


Prosím profíka pana krause aby doložil, kde žádám o OKAMŽITÉ smazání.
E-mail z 3.8.2018 10:33 hod: „Požaduji smazání veškerých dat z mých případů a veškeré mé osobní údaje.“

Taky už se těšíte, až že se tu na základě toho začne pátečník rozčilovat, že kraus nesmazal jeho osobní údaje, když dokázal vyhrabat jeho korespondenci, a zřejmě ještě přidá tečku, že si dovoluje zveřejňovat soukromou korespondenci, za mezi nimi proběhla? Alespoň tak odhaduji freitagovo vnímání právního světa podle jeho dosavadních vyjádření.  At žije Trvale udržitelná kráva.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #26 kdy: 05 Srpna 2018, 14:26:22 »

Já mám taktéž opačnou zkuženost. Jejich přístup je perfektní a profesionální. Máme už 2x relativně snadný ale dost důležitý win. Za to však jeden naprosto banální případ, kdy se ambiciózní úředník staví už třetí rok do cesty tornádu. S jejich pomocí mě to děsně baví a už podléhám jakému si gamblerství toho pablba udělat za každou cenu. Chci aby se v noci budil hrůzou a moje jméno ho pronásledovalo do konce života jako noční  můra a řval ho ze spaní a nadělal si do postele. Sám bych to prostě nedal a zřejmě odpadl po první odvolačce.
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #27 kdy: 05 Srpna 2018, 16:23:20 »

Taky nechápu, v čem Pátek spatřuje problém. Já byl dopředu (před založením účtu, na můj dotaz) upozorněn, že úspěšnost vyřešení případů ke spokojenosti zadavatele je sice vysoká, ale ne absolutní, a počítal jsem s tím. Komunikace ze strany Nezaplatim je vzorová, akorát musí klient, ve vlastním zájmu, dodržovat pokyny a rady z jejich strany. Za mě 100% spokojenost.

Sepp
IP zaznamenána

kookyna

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #28 kdy: 04 Září 2018, 10:13:50 »

Tak co, jak dopadl pozdní odpor k Příkazu?  :)
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #29 kdy: 06 Září 2018, 23:11:27 »

Já to tady čtu a musím se nezaplatim.cz jednoznačně zastat. Oslovil jsem je v průběhu svého prvního případu, ten převzali už v běhu a od té doby jsme řešili 11 případů a pokaždé komunikace a postup naprosto perfektní, odpovědi na dotazy naprosto okamžité, všechny podklady posílané ve lhůtě a perfektně připravené, za mě naprostá spokojenost a nemůžu vytknout jednu jedinou věc. Pátek bude asi opravdu exot. :)
IP zaznamenána