30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: frajtag v. www.nezaplatim.cz  (Přečteno 55164 krát)

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
frajtag v. www.nezaplatim.cz
« kdy: 03 Srpna 2018, 10:35:53 »

Za mě

NESPOKOJENOST

Za 3tis žádná aktivní pomoc, pouze citování zákonů.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #1 kdy: 03 Srpna 2018, 11:00:54 »

Pan frajtag je mimořádný blb - ignoroval výzvu k uhrazení určené částky, byla mu uložena pokuta příkazem, proti tomu podal opožděně odpor (navíc pouze e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu) a teprve 20.7.2018 věc předal nám, když příkaz byl v právní moci od 14.7.2018. A teď se rozčiluje a kope kolem sebe, že jsme mu to "nevyřešili". Vše lze samozřejmě doložit. Další komentáře netřeba.
« Poslední změna: 03 Srpna 2018, 12:49:01 od jkraus222 »
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpna 2018, 18:37:16 »

Jedinej mimořádnej krétén jsi tady ty sám ubohej krausi. Nikomu zde nenadávám, napsal jsem jen svoji zkušenost. V mailech jsem jasně vysvětlil, že jsem nečekal vyřešení případu ale nějakou relevantní radu z praxe. Za celý rok jste se mnou neměli jediný úkon za 3000Kč, tak jsem čekal alespoň nějakou snahu a radu. Dostal jsem jen citaci zákona a email ať zaplatím další 3tis a na věc flákli nálepku vyřešeno. Takto to ostatně bylo ve všech případech s kterými jsem chtěl poradit. Naprosto nulový zájem.

Služba je za ty prachy naprosto zbytečná, neudělají za vás nic víc než zvládnete sami, nebo se dočtete zde na fóru.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #3 kdy: 03 Srpna 2018, 18:46:20 »

Prosím odpusťte si ty vulgarity.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #4 kdy: 03 Srpna 2018, 18:48:43 »

Nevím co čekáte za radu nebo za úkony když sám ani nezvládnete podat včas odpor, takovej případ je beznadějně ukončen a další diskuse o tom jsou ztráta času pro všechny. Začněte hledat chyby sám u sebe, i když chápu že to se u nás moc nenosí.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #5 kdy: 03 Srpna 2018, 18:53:50 »

Takovejch beznadějně ukončenejch případů už jsem měl několik a většinou to dobře dopadlo.
Když se chce, vždycky jsou nějaké možnosti.
Všechny tři případy, kde jsem žádal jejich pomoc (spíše jen radu), byly dle nich ztracené, ovšem dva z toho jsem již zcela sám vyhrál a chystám se i na tento ať s pomocí nezaplatim.cz nebo bez ní.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #6 kdy: 03 Srpna 2018, 18:58:34 »

Mohl byste se s nami o informace o vyhranych pripadech podelit? Ucelem tohoto fora je sdileni zkusenosti.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #7 kdy: 03 Srpna 2018, 19:04:04 »

Pokud nemáte na opožděnej odpor papír od nemocnice že jste unikal smrti, od policajtů že jste byl zadržen na svobodě nebo papír od hasičů že vám shořel kompletně kvartýr tak jste bez šance.

Pokud znáte jinou funkční cestu jak napravit opožděnej odpor tak sem s tím, hned ho budu používat.
« Poslední změna: 03 Srpna 2018, 19:14:41 od t4455 »
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #8 kdy: 03 Srpna 2018, 19:23:51 »

Minimálně v polovině případů byl příkaz zrušen v přezkumném řízení. Někdy stačí trochu hledat.
Cesta do zahraničí mi také jednou vyšla a zmeškání bylo prominuto. Záleží na jakého ouřadu narazíte. Za pokus to vždycky stojí.
Odpor jsem podal 10x včas, ale pokaždé to prostě nevyjde.
Čekal jsem jsem právě hlavně radu ohledně prominutí zmeškání úkonu, jak to nejlépe napsat a čím důvěryhodně podložit.
Popřípadě nějaké rady ohledně podnětu k přezkumnému řízení.
Dále si nemyslím, že bylo v příkazu řádné poučení + SO nijak nereagoval na odpor ačkoliv opožděný, ale regulérně podaný datovkou. To jsou možná také použitelné argumenty.
Nicméně dle nezaplatim.cz je věc vyřešena a odpověděli pouze složenkou na další období, ačkoliv mám službu ještě měsíc zaplacenou.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #9 kdy: 03 Srpna 2018, 21:47:08 »

Uvedu některé bláboly a lži pana freitaga na pravou míru.

Takto to ostatně bylo ve všech případech s kterými jsem chtěl poradit. Naprosto nulový zájem.
Jednu věc nám předal ve fázi podaného odvolání. Kraj rozhodnutí zrušil a vrátil k novému projednání. Samozřejmě jsme byli připraveni to dál řešit, ale SO1 to nechal vyšumět do prekluze. Neexistoval tedy jediný úkon, který bychom v dané věci mohli udělat.
Druhou věc nám předal ve fázi vydaného příkazu (20.1.2018 nám předal příkaz vydaný 20.11.2017), další úkony si opět řešil sám a nejevil žádný zájem o jakoukoliv spolupráci, ani ji nepožadoval. Přesto mu na jednotlivé dotazy byly poskytnuty obsáhlé konzultace.
No a o třetím případu jsme si už psali výše.

Služba je za ty prachy naprosto zbytečná, neudělají za vás nic víc než zvládnete sami, nebo se dočtete zde na fóru.
Zajímavé, že ostatní uživatelé takovou zkušenost nemají. Mimochodem, jak může posuzovat, co uděláme nebo ne, člověk, který po nás nikdy nic udělat nechtěl. Neuděláme nic víc, než zvládnete sami, tvrdí člověk, který nezvládl podat odpor, umírám smíchy :D :D :D

Všechny tři případy, kde jsem žádal jejich pomoc (spíše jen radu), byly dle nich ztracené.
Lež, nic takového nezaznělo krom toho třetího - a ten ztracený je.

Takovejch beznadějně ukončenejch případů už jsem měl několik a většinou to dobře dopadlo. Když se chce, vždycky jsou nějaké možnosti.
To jsou naprosto obecné a bezcenné bláboly. Pokud se zmešká úkon a neprokáže se objektivní překážka, která podateli bránila úkon učinit (a musí ji prokázat, ne pouze tvrdit), tak je šance nula. Na příkazu, který byl vydán naprosto v souladu se zákonem, není ani co přezkoumávat. Ostatně - jak jsme panu freitagovi marně vysvětlovali, za situace, kdy ignoroval výzvu k uhrazení určené částky a nesdělil řidiče, stejně neměl šanci na obhájení (81 na 50 automatizovaný radar) a i kdybychom nějakým zázrakem dosáhli pokračování řízení, tak by jediným výsledkem (kromě mrhání časem) bylo navýšení nákladů za správko o 1000,- Kč. Pan freitag bohužel neumí přijmout prohru, kterou si zavinil sám, a akceptovat aspoň minimalizaci škod.

Nicméně dle nezaplatim.cz je věc vyřešena a odpověděli pouze složenkou na další období, ačkoliv mám službu ještě měsíc zaplacenou.
Složenkou? My složenky fakt neposíláme :D Ano, pan freitag měl (už nemá - asi před 12 hodinami žádal o okamžité zrušení účtu a smazání všech údajů, s takovou amnézií se nedivím, že zapomněl i podat odpor :D ) předplatné do 22.8. (takže ne měsíc, ale 19 dní) a přišlo mu standardní upozornění jako komukoliv jinému, že 22.8. mu vyprší předplatné a pokud chce a má zájem o prodloužení, tak ať do tohoto termínu uhradí platbu. Když ne, tak ne, pak samozřejmě smlouva končí, žádný problém. Taková drzost, vyrozumět klienta o možnostech :D No, naštěstí tady už nic prodlužovat nebudeme.

Doufám, že se pan freitag už dostatečně vyplakal a nebude mě nutit tady dál vyvracet ty jeho lži a bludy.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #10 kdy: 03 Srpna 2018, 21:59:06 »

Kraj rozhodnutí zrušil a vrátil k novému projednání. Samozřejmě jsme byli připraveni to dál řešit, ale SO1 to nechal vyšumět do prekluze. Neexistoval tedy jediný úkon, který bychom v dané věci mohli udělat.
Existoval. Co třeba opatření proti nečinnosti? (ironie)
Citace
Ostatně - jak jsme panu freitagovi marně vysvětlovali, za situace, kdy ignoroval výzvu k uhrazení určené částky a nesdělil řidiče, stejně neměl šanci na obhájení (81 na 50 automatizovaný radar) a i kdybychom nějakým zázrakem dosáhli pokračování řízení, tak by jediným výsledkem (kromě mrhání časem) bylo navýšení nákladů za správko o 1000,- Kč.
Tohle mi ale nepřijde úplně OK. Udání Helmuta je jediná varianta co nabízíte? Co zpochybnění měření (návod, kalibrace, schválení místa od PČR, reflexe a podobně) nebo alespoň nějaké obstrukce?
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #11 kdy: 03 Srpna 2018, 22:19:55 »

Nezapomeňte, že nám to předal ve fázi pozdě podaného odporu. Tady na tom konkrétním místě jsou věci, co uvádíte, v pořádku (opakovaně prověřeno).
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #12 kdy: 03 Srpna 2018, 22:31:49 »

Minimálně v polovině případů byl příkaz zrušen v přezkumném řízení. Někdy stačí trochu hledat.

Myslíte jen svoje případy a nebo všeobecně??
Jestli všeobecně tak to není pravda.. zmeškání lhůty na odpor je konečná a třebas já radím u odporu nejít na krev s aktivním přístupem k délce řízení a poslat ho dřív než na konci lhůty.

Jestli myslíte svoje případy tak to by bylo dobře o nich na fóru napsat.. jestli máte taktiku která zachrání pozdě podaný odpor tak by to hodně lidí určitě zajímalo.
IP zaznamenána

frajtag

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #13 kdy: 03 Srpna 2018, 23:06:13 »

Podle smlouvy by nic nemuseli vracet, tak proč by pomáhali. To naprosto chápu.

Nepředával jsem žádný případ, pouze chtěl radu ohledně promeškaného doplnění podání, což bylo i v názvu věci.

K té mou zásluhou vyhrané věci měli všechny podklady. Přesto po zrušení rozhodnutí žádná aktivita u SO1. Naštěstí to vyšumělo z důvodu, že věc byla předána jiné úřední osobě, která už mě zná a ví, že se bráním a hádám. Neměla na to náladu.

V druhé věci jsem byl ubezpečen s nádechem výsměchu, že se nedá nic dělat. Jednalo se také o opožděný odpor. I přes rady "profíků" z nezaplatim.cz jsem podal odpor o den později. SO1 bez jediného slova odpor přijal a zahájil ŕízení. "Profíci" opět bez reakce.

Na žádost o zaplacení na další rok (lidově složenku pro ty zaostalejší) jsem odpověděl, že nejsem spokojen a do budoucna službu už neobjednávám a požaduji smazání veškerých mých osobních údajů včetně informací o řešených věcech. Na to odpověď stručně, jste debil, žádné do budoucna nebude. Účet smazán, ačkoliv màm do 22. zaplaceno.

Prosím profíka pana krause aby doložil, kde žádám o OKAMŽITÉ smazání. Vše se přeci dá doložit. Jj amnézie je sviňe pane kraus. Nebo si takto upravujete každé vyjádření k obrazu svému?

Také ta věc, kde jste mě lživě osočili, že jsem nenapsal, že jsem podal odvolání emailem nějak vyšuměla bez odezvy.

Čekal jsem prostě za 3tis alespoň nějakou práci. Dočkal jsem se jen nadàvek a smajlíků. Za mě prostę už nikdy více.
« Poslední změna: 03 Srpna 2018, 23:25:25 od frajtag »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:frajtag v. www.nezaplatim.cz
« Odpověď #14 kdy: 03 Srpna 2018, 23:54:24 »

No, tak jste jim to nandal a určitě se cítíte lépe. To je dobře.
Máte k tomu ještě něco dalšího?
IP zaznamenána