30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve  (Přečteno 39366 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #15 kdy: 22 Března 2018, 03:07:50 »

Zjistěte i jak vysoká byla škoda na vozidle, zda nebyl řidič povinen zavolat PČR.
IP zaznamenána

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #16 kdy: 22 Března 2018, 07:23:28 »

Nelze predpokladat ze nebyl?

(zrcátko, blatník, disk předního kola) = disk 4000,, blatnik 8000, zrcatko 5000 + neco prace.

Zalezi samozrejme jake zrcatko, jake kolo ... ale skoda zrejme neprevysuje 100 000 (tedy kouknu a nebylo to 100 000)

Edit: když druhý odjel t.j. nedohodli se na zavinění, musí volat policii z tohoto důvodu?
« Poslední změna: 22 Března 2018, 07:36:10 od Neridic »
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #17 kdy: 22 Března 2018, 08:00:47 »

Citace
Edit: když druhý odjel t.j. nedohodli se na zavinění, musí volat policii z tohoto důvodu?

Nemusí
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #18 kdy: 22 Března 2018, 09:15:15 »

škoda na vozidle odhadnuta na 30 tisíc.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #19 kdy: 22 Března 2018, 09:21:15 »

Ještě foto
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #20 kdy: 22 Března 2018, 09:29:08 »

Já myslím, že tak jako tak tahá za delší kus provazu.
Byl rozrušený, protože seděl na místě spolujezdce a při nehodě se praštil a nechápal, co po něm fízlové chtěli. Hlášení od fízlů snad nelze použít jako důkaz.
Nechat si sebrat řidičák od fízlů na místě je pochopitelně bota,ale jako poslušný občan udělal, co se po něm chtělo, předložil  jim dal občanku a v rozrušení omylem i řidičák (nosí oba doklady pohromadě). Tudíž policajti správně vydedukovali, že byl v době nehody řidič a začali to tak řešit.

V první řadě to chce spis a pak si sehnat řidiče, který v době nehody řídil ( a přizná se) a bezprostředně po nehodě šel do vsi shánět třeba klíč na kola, protože ho ve voze nemohl najít.
Pochybuju, že existuje nějaký důkaz, že ve voze nejeli dva.
To odmítnutí dechové zkoušky bych pak neviděl jako zásadní problém.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #21 kdy: 22 Března 2018, 10:00:55 »

Tak předně je potřeba zajistit spis abychom viděli zda a co vypovídal svědek a zda je vůbec nějak identifikován. Do té doby nemá smysl fabulovat.
A upřímně řečeno jestli Váš kamarád-advokát tohle neví jeví se mi to celé volajaké zmetěné.....
« Poslední změna: 22 Března 2018, 10:02:32 od pk202 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #22 kdy: 22 Března 2018, 10:03:34 »

Tak předně je potřeba zajistit spis abychom viděli zda a co vypovídal svědek a zda je vůbec nějak identifikován. Do té doby nemá smysl fabulovat.
A upřímně řečeno jestli Váš kamarád-advokát tohle neví jeví se mi to celé volajaké zmetěné.....

Ví a spis bude. Zatím se vycházelo jen z toho, co mu dotyčný řekl.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #23 kdy: 26 Března 2018, 20:06:56 »

Tak mám spis a je to celkem síla. Jak jsem předpokládal, událost se mohla udát trošku jinak, než se údajně udála :-(. Zpracuju to a nahraju. Jsou tam hezké formulace od PČR "hlídka vyslána na zjevně opilého řidiče", "protože z něj alkohol šel cítit a motal se kolem vozidla". Byl ztotožněn a vyslechnut svědek nehody. Řidič navíc přiznal, že si týž den ráno dal 2dcl vína (nehoda se stala večer). Řidič považován za viníka nehody. Vůbec se neřeší, že druhé nabořené vozidlo nezastavilo (PROČ? když jeho řidič by tedy byl poškozený?). Atd....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #24 kdy: 26 Března 2018, 21:26:15 »

Máme spis. Zatím jsem to jen proletěl a budeme k tomu chtít podrobný komentář dotyčného. Zejména, zda se zná s údajným svědkem nehody. Dále je tam rozpor, kdy PČR tvrdí, že dotyčný byl zjevně opilý a alkohol z něj táhnul, ale ve formuláři není zápach alkoholu zaškrtnutý vůbec. Atd. Nejde mi to sem nahrát, mám se obrátit na admina, že selhala bezp. kontr.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #25 kdy: 26 Března 2018, 21:35:08 »

str1
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #26 kdy: 26 Března 2018, 21:42:56 »

Nejde mi to sem nahrát, takže pro zájemce odkaz na spis zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/XC3GNM6E4XIRP2ZY-JJ4
Díky za případné podněty a připomínky. Osobně tam moc šancí nevidím.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #27 kdy: 27 Března 2018, 08:06:09 »

Uložil jste spis v nepříliš podporovaném formátu RAR. Tak se nedivte že to omezuje okruh lidí, kteří Vám budou chtít pomoci.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #28 kdy: 27 Března 2018, 08:09:21 »

Uložil jste spis v nepříliš podporovaném formátu RAR. Tak se nedivte že to omezuje okruh lidí, kteří Vám budou chtít pomoci.

Dík, OK uložím to jinak..... co doporučujete? RAR používám tak nějak od r. 1998 .....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zadržení ŘP po odmítnutí dechové zkoušky a krve
« Odpověď #29 kdy: 27 Března 2018, 08:14:22 »

Tak ještě jednou, tentokrát ne v RARu http://www.uschovna.cz/zasilka/XDBJPWM8GCY76A6R-4UR
díky.
IP zaznamenána