30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12

Autor Téma: Starý Vestec - oslepující radar  (Přečteno 69443 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #120 kdy: 03 Března 2019, 19:06:39 »

v SM bylo vyjádření páně starosty starého vestce, ve smyslu, jezdí nám tu kamiony a piráti
nově chceme na příjezdu od kerska postavit zpomalovací ostrůvek...
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #121 kdy: 04 Března 2019, 09:35:29 »

jestli tohle je pravda, tak z jedné strany SV bude kruháč, z druhé strany bude konečně vjezdová šikana, která udělá pro bezpečnost provozu (byť se v obci nestávají na daném úseku nehody) mnohem víc než nová úsekovka. Za úsekovku bude Lysá ICZ platit za jeden každý nahlášený přestupek (fotky z úsekovky) 150,- bez daně. Bez ohledu na to kolik se vybere na pokutách. Něco mi říká, že letos se ten budget za radar/úsekovku bude plnit mnohem hůře než v předchozích letech.
Pokud jsou mé informace správné, tak se k vyhranému případu ze SM přidal už další úspěšně vyhraný (Lysou prohraný) případ. Stále ještě za přestupek zaznamenaný radarem.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #122 kdy: 04 Března 2019, 11:14:43 »

...Za úsekovku bude Lysá ICZ platit za jeden každý nahlášený přestupek (fotky z úsekovky) 150,- bez daně. Bez ohledu na to kolik se vybere na pokutách. ...

Podle mně je toto také napadnutelné,  protože ICZ je motivováno naměřit co nejvíce přestupků.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #123 kdy: 04 Března 2019, 12:31:14 »

jestli tohle je pravda, tak z jedné strany SV bude kruháč, z druhé strany bude konečně vjezdová šikana, která udělá pro bezpečnost provozu (byť se v obci nestávají na daném úseku nehody) mnohem víc než nová úsekovka. ...
Pokud přijmeme premisu, že nula je mnohem víc než nula.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #124 kdy: 04 Března 2019, 21:06:32 »

nevím jak je to s aut. právy
kdyžtak ať to admin smaže
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #125 kdy: 01 Srpna 2019, 10:40:06 »

Rychlé info: radar spravovaná Czech Radarem vypnut na konci 2018. Úsekovka spravovaná ICZ a provozovaná pod podobnou smlouvou jako má Varnsdorf (kterému do toho hodilo vidle i MinVnitra) byla spuštěna dle tajemnice před cca měsícem - čekám na její vyjádření od kdy přesně úsekovka běží.
Starý Vestec dostane od Lysé dar na zpracování projektového záměru na rekonstrukci průtahu sil.č.611. Nejdůležitější věcí by měla být vjezdová šikana od Kerska/Poděbrad.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #126 kdy: 13 Srpna 2019, 09:18:14 »

obousměrná úsekovka ve Starém Vestci je v provozu od 1.6.2019
IP zaznamenána

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #127 kdy: 05 Září 2019, 06:26:34 »

V pondělí 2.9. 2019 večer mě to vyfotilo ve Věštci s pořádaným bleskem. (Trouba jsem o tomto známém zařízení nevěděl a neměl jsem zapnutý Waze). O 2 dny později notifikace z datovky od lupičů z Lysé (dosud nevyzvednuto). A teď jsem zmaten, neboť z příspěvků výše jsem dovodil, že famous device byla nahrazena úsekovkou. Je Lysá stále rozstřelitelná na smlouvě s CzechRadarem?
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #129 kdy: 05 Září 2019, 09:15:21 »

možná půjde použít argumentace styl Varnsdorf. Město platí firmě za každý nahlášený a zaznamenaný přestupek 150kč bez daně. Varnsdorfu už to tuším MV rozporovalo.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #130 kdy: 05 Září 2019, 09:34:50 »

Máte tu smlouvu se všemi dodatky k disposici? Zveřejněna je totiž pouze smlouva kupní a k ní dodatky č. 6 a č. 7. Tyto dokumenty ale neobsahují pravidla pro dělbu kořisti. Ta by tedy musela být obsažena v dodatcích č. 1-5, příp. 8-n.
IP zaznamenána

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #131 kdy: 17 Září 2019, 06:18:58 »

Takže by to asi chtělo pro jistotu dotaz do Lysé podle 106 na smlouvu se všemi dodatky, že?
Lys bude psát Lysé  :D
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #132 kdy: 17 Října 2019, 18:22:10 »

Tak ze Starého Vestce přišla pokuta datovkou ani ne 47 hodin po spáchání přestupku. Tam to musí být automatizované úplně celé.....
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #133 kdy: 17 Října 2019, 21:00:37 »

Stejně jako Říčany...
IP zaznamenána

audis

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Starý Vestec - oslepující radar
« Odpověď #134 kdy: 19 Října 2019, 22:52:25 »

dnes jsem projížděl Starý Vestec směr Praha. Dotaz: Je tam stacionární radar, nebo úsekovka nebo oboje?
Viděl jsem na začátku úseku https://mapy.cz/s/jepedutosu  kamery nad vozovkou jako na začátku úseku, v tom samém místě budku jako stacionár (který na mě bliknul), o pár stovek metrů západně kamery nad vozokou jako konec úseku. Cíl fokusu kamer má na vozovce vždy příční neúplný proužek, stavební vyhotovení a visuálně technika odpovídá, že usekovka měří v obou směrech.  Kamery nad vozovkou jsou tam minimálně půl roku. Dnešní Streetview a mapy.cz nezobrazuji skuteční stav techniky u silnice. - Na obou je shodně vidět budka stacionárku, kamery nad vozovku úsekovky na jejich fotkách nejsou.

A přijde mi vydírečné? ?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12