30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [WIN] Nezastavení na stopce+lékárnička  (Přečteno 18150 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Nezastavení na stopce+lékárnička
« Odpověď #60 kdy: 28 Dubna 2019, 11:15:42 »

V první řadě - aby SO1 nemohl zahájit kroky k vymožení pokuty - informujte SO1, že Vám bylo v době po zániku odpovědnosti za přestupek do DS doručeno rozhodnutí SO2, které je zjevně nesprávné, nepoť po preklusi už nemohl SO2 udělat nic jiného než řízení zastavit, a že podáváte návrh na přezkum tohoto zjevně nesprávného rozhodnutí.

Následně podejte žádost o přezkum spojenou se žádostí o zastavení řízení na MDČR prostřednictvím SO2, aby měl SO2 možnost řízení zastavit sám) a stojí-li Vám to za to, i stížnost na úřednici.

Všechno to můžete psát velice jednoduše, není potřeba vymýšlet žádné složité konstrukce či právní texty.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Nezastavení na stopce+lékárnička
« Odpověď #61 kdy: 28 Dubna 2019, 11:24:01 »

Já bych asi preferoval žalobu místo přezkumu. Tohle je vyhrané a úřad bude mít větší náklady.
IP zaznamenána

Spitfire

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Nezastavení na stopce+lékárnička
« Odpověď #62 kdy: 30 Května 2019, 19:11:35 »

Hlásím že je možné presunout do sekce WIN

Moc děkuji všem za rady a pomoc při mém prvním řízení. Získal jsem díky tomu spoustu zkušeností.
I když win to je pro mě pouze poloviční, protože se vyhrát podařilo jen díky založení DS po odeslání odvolání na kraj a totální liknavosti úřednice . Jinak bych její inkviziční řízení neustál a skončilo by to pravděpodobně u správního soudu. Doufám že za to soudružka bude alespoň na nějaký čas bez prémií, podal sem na ní stížnost.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Nezastavení na stopce+lékárnička
« Odpověď #63 kdy: 30 Května 2019, 19:31:15 »

Gratulace! A podal bych odvolání. :-)
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]