30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32230 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil

for opas a pk202:

To červené vlákno se už opravdu dosti těžce sleduje, ale přijde mi, že vám nevadí, že ten poslední dopis adresoval krajský úřad příbuznému, který z žádného přestupku nebyl obviněn, a vyzývá ho, aby se vyjádřil k podkladům. Je to přímo na kopii toho dopisu vidět  - příbuzný obdržel dopis, že se má vyjádřit k podkladům ve spisu ve věci pravomocně usvědčeného otce.....
Co jako by mělo následovat, když bude "ticho". Krajský úřad pošle příbuznému oznámení, že zamítá jeho odvolání (příbuzného) proti rozhodnutí ve věci jeho otce? Mimochodem odvolání u již pravomocně skončené věci?  Nebo pošle kraj otci oznámení, že zamítá odvolání jeho příbuzného v jeho věci (věci otce). Syn ho podat přece nemůže a nikde nic o zmocnění syna k jednání, nic není.
Krajský úřad v tom dalším dopise, adresovaném městskému úřadu, sám uvádí pochyby o tom, komu bylo doručováno a hned vzápětí udělá sám takovouhle botu při odesílání?
Poněkud se mi vkrádá myšlenka, že někde může "téct vědro" - tedy že úřední šiml již o této diskusi může vědět a chtěl by to shodit na úmyslné obstrukci. Možná jsem paranoik, ale tenhle případ už rozhodně anonymním nazvat nelze. Pak jediná cesta, dle které by úředník nemohl dovodit nic - je nedělat nic.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

jsem si toho vedom. Ale ted uz nejde o cas ale o zastaveni te saskarny.
Pokud syn napise ze neni provozovatelem tak se urednik nejspis zamysli.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil

Hlavně další vidle do toho hodila pošta, která prohlásila, že písemnosti vyzvedával všechny OTEC !!!! Takže ještě bych si dal velký pozor na to, za jak dlouho pošta záznam o tom na jaké číslo občanky bylo vyzvednuto skartuje. Potom by to byla prohra, protože SO by se točil na tom že pošta sdělila, že si to vyzvedlo OTEC , vyvrátit by se to nedalo ...takže ... basta .... game ower prohra.....
Proto by bylo dobré již nevyčkávat a rychle rozporovat ten blábol od pošty.

Strategie byly popsány, stačí si kteroukoliv vybrat a důsledně se podle ní řídit. Možná nejlepší je ta - SYN je neznámo kde a OTEC našel ve schránce TOTO a tak s tím utíká na úřad co se děje...a tam se seznámí se spisem, podá všechna odvolání a odpory a na 99% WIN.


 
« Poslední změna: 07 Prosince 2018, 10:51:06 od pk202 »
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Poslal jsem udiveného fotra, který neví o co jde, syn bydlí kdo ví kde a převzetí jakékoli zásilky si nevybavuje. Uvidíme co bude dál.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Příbuzný(syn) má na poště dopis z KÚ Zlín. Vypadá to, že to úřad překlopil na syna. Kdyby to bylo konečné rozhodnutí, tak by mělo být adresováno mně, jako majiteli vozidla. Co teď? Nechat vhodit, nebo by měl syn vyzvednout?   :-\
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

syn vyzvednout a případně odvolání. Aby to náhodou nenabylo právní moci, byť je to nesmysl.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

syn vyzvednout a případně odvolání. Aby to náhodou nenabylo právní moci, byť je to nesmysl.
Jde odhadnout, jakým směrem úřad míří? Napadá mě, jestli nebyla chyba přiznat vyzvednutí písemností, byť špatnou osobou. Nu což, snad to nebude dražší než 2,5k.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil

V tuhle chvíli diskusi autor vlákna sám plevelí zbytečnými úvahami a bude narůstat problém se v tom všem vyznat.
Úvaha, jestli se KÚ snaží to překlopit na syna je zbytečná - jednak by to měl udělat provosťupňový orgán a nikoliv odvolací KÚ, druhak je to kravina, protože jde od počátku o sprdel a tedy přestupek provozovatele, který se snad nezměnil.
Tedy zbytečně neteoretizujte a poštu poslední úložní den již vyzvedávejte (orgán by mohl zkusit švindl a označit nevhození, ale vrácení zásilky).
Konkrétní podání po anonymizaci navěste.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Takže prohra. Jestli jsem  to správně pochopil, tak je to kvůli poště, která tvrdí, že jsem si zásilku vyzvedl osobně.






IP zaznamenána

xfg654

  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil

Kraj s tím odvoláním příbuzného asi ani jinak naložit nemohl, než ho zamítnout pro nepřípustnost (opravdu se odvolávala osoba, která není účastníkem řízení), neviděl bych to jako prohru.
Majitel nechť dále trvá na tom, že mu dosud nebylo doručováno, pokud to je pravda (tj. rozhodnutí o spáchání přestupku je nezákonné a dříve či později neobstojí). Asi bych se snažil uvést na pravou míru ty informace poskytnuté SO Českou poštou o doručovaných písemnostech.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Byl jsem na poště, vedoucí pryč, ale zástupkyni jsem chytil na odchodu a domluvili jsme se na čtvrtek. Vyhledání nejstaršího záznamu prý bude problém. V počítači zůstávají záznamy pouze půl roku, ostatní se musí hledat v ručních zápisech. Akorát nevím, jestli mám zaplatit a kdy. Tohle rozhodnutí není určeno mně jako majiteli vozidla, ale příbuznému ???
Hm, ticho po pěšině. Zaplatím, a peníze budu chtít po poště, protože uvedla mylnou informaci.
« Poslední změna: 22 Prosince 2018, 19:07:57 od Šmarjá Josef »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil

Byl jsem na poště, vedoucí pryč, ale zástupkyni jsem chytil na odchodu a domluvili jsme se na čtvrtek. Vyhledání nejstaršího záznamu prý bude problém. V počítači zůstávají záznamy pouze půl roku, ostatní se musí hledat v ručních zápisech. Akorát nevím, jestli mám zaplatit a kdy. Tohle rozhodnutí není určeno mně jako majiteli vozidla, ale příbuznému ???
Hm, ticho po pěšině. Zaplatím, a peníze budu chtít po poště, protože uvedla mylnou informaci.

Proboha co to chcete udělat ??!!!

Dojděte na úřad, nahlédněte do spisu a dementujte přebrání písemností. Podejte na všechno odpor a ať pošta doloží číslo občanky.
Koneckonců tohle jste měl udělat ihned po tom, co jste našel synův dopis ve schránce. (https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5095.msg80306#msg80306)
« Poslední změna: 22 Prosince 2018, 20:55:03 od pk202 »
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Do Zlína můžu zajet, není problém. Budu se muset držet verze, že jediné co mám v ruce je onen vhozený dopis a nemám ponětí o tom, jaké je konečné rozhodnutí KÚ. V tom případě by měl jít podat odpor přímo na úřadě, protože všechny skutečnosti se dozvím až na místě, nebo půjde jen o nahlížení?

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil

Nahlédnutím Vám bude doručeno a rozběhnou se lhůty. Takže klidně můžete podat odpor či odvolání (už se v tom všem nevyznám) vklidu z domova.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Pracuje se na tom, jen to zkusím posunout o level  výš.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12