30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32466 krát)

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Jen kosmetická - uvedl bych samostatný bod, že nehodlám předkládat plnou moc, anžto k tomu nevidím důvod, celou dobu jednám jen za sebe. S bodem 2 bych to nemíchal.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Zdá se, že pokračujeme. Příbuzný má na poště dopis. Podací pošta je sice Zlín, ale už se tu psalo, že na tomto vůbec nezáleží. V rámci zblbnutí orgána, bych zkusil vyzvednout já, takže orgán by opět neměl doručeno. Pro jistotu bych lísteček krapet zasvinil. Mám na hovno schránku, samá díra, samej rez,  :P aby to bylo sichr. Podle toho co v dopise bude, bych zvolil reakci, bud ignorace a nebo zmatený majitel vozidla.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Otázky:
- jaká je úložní doba,
- jaká je poznámka na lístečku - vložit do schránky, nebo poslat zpět odesílateli,
- je zásilka s červeným pruhem (pouze do vlastních rukou)?

Podací pošta Zlín může být něco úplně jiného. Případně se to může týkat aktuálního případu, ale bude to nějaký přípis z SO2 - kraje, který se vymáčkl k odvolání Vašeho Jmenovce Příjmenovce.

EDIT:
K tomu, zda se pokusit dopis vyzvednout osobně, se neodvažuji dát doporučení, ale líbí se mi to.
« Poslední změna: 22 Listopadu 2018, 18:52:23 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

Podací pošta Zlín může být něco úplně jiného.
Odesílatele lze většinou zjistit na stránkách pošty po zadání čísla zásilky a kontrolního kódu (obojí je na výzvě od pošty).
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Vyzvednutí nejpozději 3.12.18, Doporučené psaní standart, Do vlastních rukou. Na zadní straně není zatrženo co se stane po termínu. Z kodu který je na výzvě, poznám jen to, že byla podána na pobočku ve Zlíně a typ zásilky: Doporučené psaní, Hmotnost zásilky: 0.024 kg, Výše dobírky: 0 Kč, Počet kusů: 1 kus, Zásilka uložena do: 3.12.2018  Kdo zásilku podal nezjistím.
Jediná čmáranice je od doručovatelky, která na přední stranu nejspíš napsala čas v tomto tvaru 1405h a podpis.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Zásilku vyzvedněte co nejdřív. Pokud bude vyzvedávat někdo jiný, na čase doručení nezáleží.
Potřebujete ale časovou rezervu, kdyby vám to nedali.

Buď to zkusíte znova, až tam bude jiná směna, nebo aby měl ještě nějaký čas příbuzný.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

...V rámci zblbnutí orgána, bych zkusil vyzvednout já...

Jen blbněte :) Opět varuji před snahou orgána trestat, vychovávat, a pod.  Pro něj je to jen a jen rutina se snahou vybrat maximum peněz. On to neprožívá jako Vy. Jakmile získá jakýkoliv i pseudodúkaz, že jste se s písemnostmi mohl seznámit je ende šlus a připravte se na tahanici po soudech.
Ať to klasicky vybere příbuzný.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Kua chlapci, vy mně dávate  ;)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Jedna rada a druhou ....  8)
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

ValMez se snadno nevzdává. Přišlo Seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí, ale z KÚ Zlín. Jestli jsem to pochopil správně, tak ValMez to řešil se Zlínem a Zlín radil ValMezu co s tím. Zlín poukázal na blbé doručování což ValMez pořešil obesláním pošty, která odpověděla a nejsem si jistý, že odpověděla tak, jak ValMez potřeboval. Co jsem pochopil já, tak nemají potvrzeno doručení poměrně důležité písemnosti. Scan6 (absolutně nečitelné), jsou nejspíš ofocené podpisy a čísla občanky při vyzvedávání zásilek na poště. Navíc pošta LŽE, protože uvedenou zásilku jsem nevyzvedával!! Je to ve vláknu, strana č.7 kde píši, že jsem 260km daleko!!! Pošta sama píše, že čísla dokladů se shodují, ale s čím?? Můj tam nemají! Poslali ještě ofocené papíry na kterých jsou soubory znaků, které nejspíš mají význam u komunikace mezi datovými schránkami ValMez-pošta-ValMez.. nekopíroval jsem. Co teď? Jaké mohou vydat rozhodnutí. Myslím, že jsou v prdeli, protože to pošta zazdila.
]http://[url=https://postimg.cc/KKhgQq38] [/url]
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Kdo to vyzvedl?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Vhozeno do schránky. Byl jsem se informovat na poště s tím, že syn u nás nebydlí a nevím kde je, takže bych rád věděl vocode. Na přepážce mně bylo řečeno, že bude vhozeno, ale když budu chtít pošlou jinam. Řekl jsem, že stejně nevím kam  ::)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Takže abych to shrnul: toto je první zásilka, která vám byla doručena (byť fikcí), všechno před tím přebíral syn?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Ano, nevyzvedl jsem nic, pokud mne pamět neklame. Nechápu jak může pošta tvrdit, že jsem jednu zásilku vyzvedl, když je to evidentní nesmysl. Číslo op by museli vyštrachat podle nějaké úplně jiné zásilky, např. balíku. Možná omyl?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

No ani tuto jste nevyzvedl, ale byla vhozena do schránky a byla doručena fikcí.
Teď má úřad doručeno.

V tuto chvíli je načase jim napsat, že vůbec netušíte o co jde a toto je první informace o tom, že je proti vám vedeno nějaké řízení.
A pokud je proti vám zahájeno nějaké řízení tak vůbec nechápete, proč je u odvolacího orgánu.

Nemáte k čemu se vyjadřovat, protože nebylo provedeno žádné dokazování, kterého byste se mohl účastnit.

A ať si v tom udělají pořádek a ještě si s poštou ujasní, co bylo doručeno a co ne, klidně za pomoci policie, jak píšou z pošty. Aspoň jim policie pozvedne pracovní nadšení.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12