30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 10 11 [12]

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32093 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

Kampak se tato zajímavá hra posunula?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Pošta po měsíci odpověděla, že zásilky vydala neoprávněné osobě a omlouvá se za způsobené nepříjemnosti. Měú bylo podáno kombinované odvolání proti příkazu a rozhodnutí o vině s tím, že i přes začerněná čísla OP na dodejkách je jasné, že ani jedna písemnost nebyla vydána mé osobě. Odpověd z Měú by měla dorazit během pár dní. Celkem mě překvapilo, že úřad poskytl spis poštou bez problémů.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

S úsměvem přes celý ksicht musím s politováním oznámit, že to Val. Mez. prosral. Prosral to díky Vám, prosral to díky NEZAPLATÍM.CZ a mně, přestože by bylo levnější zaplatit výpalné hned. Pokud se někdo prokouše celým rozhodnutím, pochopí sled událostí a toho kdo, co, vyzvedl a kdo, na co odpověděl, má u mě pozvání na výborné kolínko :)







IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

O jakých invektivách v závěru odůvodnění mluví?

Já bych podal odvolání, ať se s tím ti paraziti musí ještě babrat.

A samozřejmě gratulace! Můžeme přesunout do vyřešených?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

O jakých invektivách v závěru odůvodnění mluví?
On ten dement z KÚ Zlín trochu fušuje do řemesla Boženě Němcové: "Celým řízením se jako červená nit vine neuvěřitelnost takového příběhu, kdy by syn, který se údajně nevyskytuje v místě trvalého pobytu, vracel pravidelně na poštu, kde by na základě svého občanského průkazu přebíral dopisy určené otci (a poštovní úředník by mu je opakovaně bez problému vydal, což by bylo jeho fatálním pochybením) a pak se strašně divil, že se obsahově jeho osoby netýkají, přestože vždy byl adresát definován také ročníkem narození a tato informace byla i uvnitř zásilek. Ve svém údivu pak syn koresponduje se správním orgánem, který jej dále vyzýval k doplnění podání, a přes veškerou nepochopitelnost obsahu jej syn nikdy nekonzultoval se svým otcem, kterému apriori tyto zásilky byly určeny."

Takže v odpovědi na viz. výše byla pouze zmíněna úředníkova drzost a arogance. Nejradši bych toho ***** * * * * **  nějak připravil o prémie. Stížnost nadřízenému?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil

Velká gratulace, skvělá práce navzájem nekomunikujících otce a syna na zaměstání a zesměšnění úřadů. IMHO to za poplatek profíkům a poštovné více než stálo. Dement z KÚ předvedl brilatní mozkové myšlení, jako obiter dictum by to docela pasovalo.

 Posuďe, zda to může mjít mezi WINy, či ještě chcete něco anonymizovat či smazat.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Já bych to mezi win dal, ale mám obavy, že by se provalila celá ta komedie s poštou a záměnou příjemce  ::) Poraďte JAK anonymizovat, aby nebyl od začátku jasný úmysl. Každopádně mám totálně po žížalkách, protože každá zásilka do vlastních rukou vypadá tak, že se poštěvačka ptá: "Jste pan** * * *  ročník * * * *?"  Já: Ano jsem. Potom následuje podrobné prohlížení o.p., podpis a teprve předání zásilky. Na poště asi byl velký pojeb, což je mi líto, ale byla škoda tuhle skulinu nevyužít. Zařídil jsem datovku, protože tahle finta je pryč a stejně hňupi ze stavebního posílají přes poštu  :o
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World

To je jak telenovela. Mě se podařilo jen že zahájení řízení převzala osoba Jmenovec Příjmenovec, ale todle je úplně jinej level :D Opravdu, některý ty ÚO jsou tak blbý, že je zbytečný eště na ně podávat stížnosti apod., protože musí mít peklo žít samy se sebou.

Ale v tomdle případě by to mohlo jít zamotat eště tím, že byste chtěli proplatit poštovný, nejlíp po orgánovi o poště, tolik dopisů poslanejch zbytečně :D

Pokud něco na stavebním chtějí po vás, je to win. Pokud po nich, tak tlačit je do správnýho odesílání je problém, protože v ten moment by se taky věc mohla posunout do šuplíku.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

Předpokládám, že téma už můžeme zveřejnit. Osobně bych jej velice rád viděl ve veřejné části fóra jako exemplární případ schopnosti zbytečně si zkomplikovat jinak poměrně výhodnou situaci.

Věc je definitivně uzavřena, téma jsem přemístil do veřejné části pro poučení zejména těch, kdo se snaží řešit jednoduché věci složitým způsobem. -kdo-
« Poslední změna: 28 Září 2019, 07:24:07 od kdo »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 10 11 [12]