30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32350 krát)

xfg654

  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil

Tohle je prostě krása. Rád bych viděl obličej úředníka, až mu to skutečně poprvé dojde...:-)
Jinak rozhodně souhlasím, že verze od enzym zahrnuje mnohem větší fun factor...:-)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

Vzhledem k tomu, že případ je prakticky vyhraný, je variant (s různě vysokým fun-factorem) v podstatě neomezená paleta.

Provozovatel může potvrdit přijetí některého z dopisů a dle toho naplánovat reakci:

Dnes mi bylo doručeno (orgáne prokaž, že to bylo dříve; hint: zkontroluj doručenku) ...
a) Výzva k uhrazení určené částky. V souladu s poučením včas udávám řidiče. Řidičem jsem byl já a přestupek jsem spáchal schválně. Co s tím jako hodláte udělat?
b) Příkaz. Včas podávám odpor. Mimochodem, nezapomněli jste mi poslat výzvu k uhrazení určené částky?
c) Seznámení s podklady rozhodnutí. Nejsem si vědom, že by proti mé osobě bylo zahájeno nějaké správní řízení.
d) Rozhodnutí. Proti rozhodnutí včas podávám odvolání, (ale upozorňuji vás, že proti mé osobě nebylo zahájeno žádné správní řízení, tedy rozhodnutí je vydáno protiprávně).
e) Výzva k odstranění vad podání. Vzhledem k tomu, že jsem žádné podání neučinil, nechápu co po mně chcete.
Pro úplnost uvádím, že žádný jiný dopis mi od vás nebyl nikdy doručen (hint: zkontroluj i ostatní doručenky).
Provozovatel


Případně to různým způsobem kombinovat/modifikovat.

Nebo to může rozbít jmenovec, fantazii se meze nekladou. Že by třeba provozovatel udal jmenovce jako řidiče dle varianty a) ?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Pokud by se zakladatel rozhodl jít cestou dle Číkusova předchozího příspěvku, klonil bych se k variantě, že bylo doručeno vše a) až e) najednou. V jednom podání by byly všechny zmíněné reakce na jednotlivé akty SO. Tvrzení doručení jednoho vybraného aktu SO nevypadá příliš věrohodně.
« Poslední změna: 14 Září 2018, 00:16:17 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

enzym> OK, mám tendenci zjednodušovat, což asi není v tomto případě správně.

Velevážený orgáne, můj jmenovec mi dnes předal dopis XYZ...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Taky myslím že nejlepší ukončení by bylo poslat:
"Jmenovec mi dnes předal dopisy které jsou asi na moje auto a nevím proč jste je posílali jemu."
..a pak pro největší fun factor nechat doručit všechny a na všechny reagovat..
"Dnešním dnem mi bylo doručeno
..Výzva k uhrazení určené částky a tedy udávám jako řidiče sebe.
..Příkaz proti kterému podávám odpor protože nebyly splněny podmínky k vydání příkazu.
..Výzva k seznámení s podklady.. protože lhůta uplynula v minulosti tak chci novou lhůtu.
..Rozhodnutí.. z procesní opatrnosti podávám odvolání a zároveň podávám podnět k prohlášení nicotnosti rozhodnutí protože správní orgán nezahájil řízení a ani nesplnil podmínky pro zahájení řízení a tak nebyl oprávněn rozhodnutí vydat.
..Výzva k odstranění vad podání.. žádné podání jsem neposílal a tak nevím co odstranit."
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Zitra  budu doma,  takze na pc se bude lip cist a vybirat.  Zatim se mne libi vsechmy mnvrhy.  Mam rad veci jednoduche a jasne,  ale v tomto pripade si necham poradit bestofku.  Protoze vyzvedl ve ctvrtek lhuta 5 dni vyprsi kdy presne?  Vim,  ze je na foru kalkulacka,  ale na mobilu to fakt nedam.  :P
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Asi je správný čas odkrýt karty, takže hlasuji pro variantu kolegů 2M/Číkus - předchozí příspěvky. Termín 5 dnů stanovil SO1 jmenovci, nejsem si jist tím, že je pro Vás závazný, nicméně uplyne ve středu 19.9.
Pokud si chcete z SO vystřelit, podejte oba, Jmenovec Příjmenovec podle mého konceptu.

EDIT: Nemuselo by to být až tak pracné, protože seznam dokumentů bude shodný, pouze každý z Vás napíše jinou reakci na ně.
« Poslední změna: 14 Září 2018, 20:28:01 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Šmarjá to je dilema kterou variantu vybrat. Nejvíc se mně zamlouvá Enzymova varianta, je taková hodně papírovoválková, protože obsahuje hafo čísel  :D
Orgánovi asi zamotá hlavu, ale pořád mu dává možnost nepochopit/otravovat mne i jmenovce.
 Nejjednodušší a nejsnáze pochopitelná pro orgána je z mého pohledu varianta 2M:
 "Jmenovec mi dnes předal dopisy, které se týkají vozidla registrovaného na moje jméno, ale nevím, proč jste je posílali jemu."
Co se týče pruzení asi to nebude úplný happyend.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Když vám je předá, tak byly doručeny. Proti příkazu pak musíte podat odpor.
Leda byste výslovně napsal "nějaké papíry", pak nebude zřejmé do bylo doručeno a co ne.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Když vám je předá, tak byly doručeny. Proti příkazu pak musíte podat odpor.
Leda byste výslovně napsal "nějaké papíry", pak nebude zřejmé do bylo doručeno a co ne.

Tak, a jsem tam , kde jsem byl  ;D  Díky tomuto objasnění, zvolím variantu Enzym z 13.9. 21:38
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Tak, a jsem tam , kde jsem byl  ;D  Díky tomuto objasnění, zvolím variantu Enzym z 13.9. 21:38

Přesně tak. Podle mne jediná opravdu správná varianta je že s ouřadou bude jednat až do finále pouze jmenovec. Ten vůbec nepřipustí, že by si kdy myslel, že se jedná o korespondenci pro Vás. A to musí dělat tak dlouho, dokud na to , že dopisy přebírá jiná osoba nepřijde SO sám.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Pokud Šmarjá Josef poslal odvolání textované tak, jak uváděl ve vláknu, tedy v první osobě jednotného čísla, pak orgán projevuje buď neuvěřitelnou tupost tím, že z toho vykonstruoval zastupování a žádá plnou moc, nebo naopak mu už došlo "která bije" a zkouší to protlačit za každou cenu.
Souhlasím s pk202, že by nadále měl jednat jmenovec a pouze jmenovec.
Na variantu "džihád" od Číkuse asi autor není úplně stavěný.
Takže bych orgánovi odpověděl v tom smyslu, že nerozumím jeho požadavku na doložení plné moci, jednám trvale v celém řízení sám za sebe, přebírám poštu, poslal jsem i odpor dne .... který orgán řádně převzal aniž požadoval nějaké zmocnění, a především žádného zmocněnce nemám. Orgán se mnou jednal jako s osobou obviněnou. V rámci doplnění pak uvádím, že jsem dne...převzal (zde bych uvedl výčet převzatých písemností).
Na základě uvedeného uvádím, že žádnou plnou moc předkládat nebudu, doplňuji adresu trvalého bydliště a jako odvolací důvod pak uvádím, že předmětné vozidlo, kterým měl být spáchám přestupek nevlastním, neprovozuji ani jsem nikdy nevlastnil a neprovozoval. Celé řízení, které proti mě orgán vede, považuji za nějakou svévoli nebo hloupý žert. Servus.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

Přesně tak. Orgán podle mne už přesně ví která bije. Je mu jasná propojenost obou osob a jen čeká na jakoukoliv jejich chybu, aby mu penízky neprotekly skrz prsty.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Na džíhád si fakt netroufám. Enzymova/moje varianta:

Odstranění vad podání (odvolání ve věci čj. MeUVM 012685/2018).

Rekapitulace
- dne 23.8.2017 mi byla doručena výzva k zaplacení odpustku, na kterou jsem nereagoval
- dne 8.2.2018 mi byl doručen příkaz,
- dne 13.2.2018 jsem podal odpor proti příkazu
- dne 18.7.2018 mi bylo doručeno oznámení o shromáždění dostatečných pokladů k rozhodnutí
- dne 24.7.2018 jsem podal oznámení, že přestupek se netýká mé osoby
- dne 21.8.2018 mi byly doručeny dva dopisy, v jednom je rozhodnutí o tom, že jsem vinen a v druhém, že se řízení netýká mě (z toho jsem poněkud zmaten, jsem tedy vinen tím, že proti mně není vedeno žádné správní řízení?)
- dne 28.8.2018 jsem podal odvolání proti rozhodnutí o vině
- dne 13.9.2018 mi byla doručena výzva k odstranění vad podání

Tímto doplňuji odvolací důvody:
1. Nejsem provozovatel vozidla značky 123456
2. Proti rozhodnutí, že jsem vinen tím, že proti mně není vedeno správní řízení spatřuji důvod v tom, že proti mně není vedeno žádné správní řízení, proto nemohu být vinen. Na základě uvedeného uvádím, že žádnou plnou moc předkládat nebudu.
3. Místo trvalého pobytu: Pičín 666

Ing.
24.9.19
Pičín 666
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12