30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12

Autor Téma: [WIN] Přišla výzva, vyzvedl příbuzný, stejné jméno i adresa, ale provozovatel není  (Přečteno 32085 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

poslat jmenovce, ale ne poslední den.

Vyzvednout a tvářit se udiveně berte jako plán B.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

poslat jmenovce, ale ne poslední den.

Vyzvednout a tvářit se udiveně berte jako plán B.

Ok, dík, provedu  ;)
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Pošta zásilku vydala opět nesprávné osobě. V zásilce se píše o:  Seznámení s podklady rozhodnutí. Jako účastníku přestupkového řízení ve věci přestupku. . .  ... ze dne 2.7.2017  byly shromážděny dostatečné podklady pro vydání rozhodnutí  v uvedené věci dle §36 odst.3 zakona č.500/2004Sb.. . .mám možnost seznámit se s podklady pro vydání rozhodnutí a vyjádřit se k nim, případně navrhnout doplnění popřípadě požádat o nařízení ústního jednání ....nejpozději do 10 dnů od doručení.

Jmenovec se úplně náhodou bude v pátek (nemají úřední hodiny) a pondělí vyskytovat v této moravské prdeli, takže by mohl zajít nahlédnout. Otázka zní, co dál. Osobně se mně tam moc nechce jet, je moc práce a jedna cesta je 170km.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Vlákno jste založil 23.8.2017. Kde se měl stát údajný přestupek?

Pokud to je více než rok, je promlčeno a můžete odkrýt karty.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Asi jde odkrýt karty hned.. jestli špatně doručili i odpustkovou výzvu tak doručit novou odpustkovou výzvu, nechat uběhnout lhůtu 15 dní a pak doručit zahájení řízení už nestihnou.

A i když to zkusí tak stačí do toho hodit vidle udáním nějakého řidiče.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Jedná se o Val.Mez. Přestupek se skutečně stal začátkem července 2017. Ještě přemýšlím, jakou formu zvolit. Písemnou: Dobrý den, doma se válel dopis, který jsem nepřevzal, nevím o co se jedná. Nebo telefon rovnou na úřad, našel jsem u rodinného příslušníka dopis. . .  . . Já osobně bych radši volil telefon, protože se člověk může slušně vykecat a nemělo by dojít k nějakému nedorozumění. Dopis - doporučený - by byl výhodný z důvodu zdržení, mohl bych být stručný, nehrozí prokecnutí  - nic nevím, nic jsem nepřevzal. Jaký je váš názor?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Co třeba:

Vážený správní orgáne,

v souladu s Vaši výzvou č.j. XXX tímto sděluji totožnost řidiče, který se měl dopustit přestupku XXX. Tím řidičem jsem já. Totožnost řidiče sděluji v termínu 15 dní od doručení výzvy. Tato výzva mi totiž byla doručena dne <dnes>. Pokud máte jiný názor na datum, kdy mi byla výzva doručena, zkuste nejprve zkontrolovat, zda náhodou nemám datovou schránku kdo zásilku převzal.

Pyrát
« Poslední změna: 18 Července 2018, 20:35:20 od Číkus »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

A nemůže jen poslat jmenovec vyjádření k podkladům.. "Po bližším prostudování přestupku jsem zjistil že to není přestupek můj, ale přestupek jmenovce".
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

A nemůže jen poslat jmenovec vyjádření k podkladům.. "Po bližším prostudování přestupku jsem zjistil že to není přestupek můj, ale přestupek jmenovce".

Tohle je určitě nejlepší - orgán musí začít od nuly. Jen dodá, že on má datum narození xx.yy.zz a nikoli aa.bb.cc
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Věc:  vyjádření k podkladům č. j. ******
Po důkladém prostudování podkladů jsem zjistil, že přestupek se netýká mé osoby, ale jmenovce, který bydlí na stejné adrese.
Jméno
Podpis
Datum narození

Tož tak? Musím to zítra poslat abych náhodou neprosral termín.
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil

Nebylo by lepší jen takhle zkráceně?

Věc:  vyjádření k podkladům č. j. ******
Po důkladém prostudování podkladů jsem zjistil, že přestupek se netýká mé osoby.
Jméno
Podpis
Datum narození


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Nebylo by lepší jen takhle zkráceně?

Věc:  vyjádření k podkladům č. j. ******
Po důkladém prostudování podkladů jsem zjistil, že přestupek se netýká mé osoby.
Jméno
Podpis
Datum narození


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Upravím, pošlu. Dík  :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Asi teď není nic proti ničemu tam ještě napsat "..se netýká mé osoby, ale jde o přestupek *Jméno jmenovce*, narozeného *datum narození jmenovce*".
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Já bych ponechal variantu "netýká mě".
Já přece nejsem schopný posoudit, co všechno úřad zvrtal a proč jim pomáhat?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil

asmodeus: +1
Každá informace může být zneužita. Jak může ouřada vědet, že se ti dva znají? Takhle to dostane naservírované na talíři a může zkusit začít prudit a vymýšlet všelijaké konstrukce, že je to celé v souhře a obstrukce úřadu zlovolným pyrátem.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12