30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 12 13 [14]

Autor Téma: japonec - komplikace ? :-)  (Přečteno 212767 krát)

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #195 kdy: 21 Října 2015, 23:42:17 »

Jak může jihomoravký KÚ prodlužovat prekluzi u případů, které se staly v době před listopadem 2014? Jak to odůvodní?
Tady je k tomu celkem obsáhlá diskuze: http://30kmh.cz/index.php?topic=1674.15
IP zaznamenána

dynomir

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #196 kdy: 22 Října 2015, 00:34:33 »

Děkuju. Tož uvidíme, jak to dopadne. Každopádně dám do tohoto vlákna dát vědět výsledek i postup.
IP zaznamenána

john.hawk

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #197 kdy: 27 Ledna 2016, 12:10:01 »

já hlásím že Brno to poslalo na kraj, tak jsem tam namastil 25 odvolacích důvodů viz toto forum. No dneska přišla datovka z Kraje a ti to vrátili protože nebylo provedeno dokazování a chyběl protokol z ústního jednání.. tož prekluze je 12.2, tož se pan Kupčík musí hodně snažit, aby mně mohl obnažit :)
IP zaznamenána

john.hawk

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #198 kdy: 11 Dubna 2016, 15:22:40 »

tak vracečka, doložil jsem čestné prohlášení poučené osoby, navrhl jsem i svědka který u toho byl, no MMB to znova rohodl že nee, prej platit, tak já odvolačka a s námitkou podjatosti..tož uvidíme..
IP zaznamenána

dynomir

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #199 kdy: 26 Října 2016, 12:15:07 »

Asi jsem natvrdlý, ale kdy teda uplyne lhůta prekluze u přestupku nepodnikající FO, který se stal 26. 10. 14? Rok už nepla, jak nám dal najevo JM krajský úřad, tak je to 2, 3 nebo 4? Hledal jsem všude možně, až jsem z toho jelen. Mám totiž na poště nějaký pozdrav, vhozen do schránky bude 3. 11., tak ať vím, jestli začít shánět právníka na žalobu nebo se tomu vysmát a vyhodit, popř. stížnost na MD na nečinnost :o)
SprDel zahájen v únoru 15.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 509
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #200 kdy: 26 Října 2016, 12:36:39 »

Pokud byla zahájena SprDel, nemá cena ptát se na prekluzi přestupku. Přestupek sice prekludoval (ergo již nelze potrestat) počínaje dnem 27. 10. 2015. Na to, aby odsoudili provozovatele za správní delikt však mají 4 roky.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #201 kdy: 26 Října 2016, 12:51:14 »

Asi jsem natvrdlý, ale kdy teda uplyne lhůta prekluze u přestupku nepodnikající FO, který se stal 26. 10. 14?

Když je to přestupek fyzické osoby z 26.10.2014 tak prekluze už nastala po roce 27.10.2015.

Jestli stihli před tím datem přestupek odložit a rozjet Sprdel tak ten SprDel prekluduje po 4 letech 27.10.2018.

oprava.. prekluze nastane až o den později..
IP zaznamenána

dynomir

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #202 kdy: 26 Října 2016, 20:44:32 »

Děkuji pánové za vysvětlení, přesně toho jsem se obával. Nicméně teprve příští týden uvidím, co je obsahem sdělení, třeba dopadla odvolačka v můj prospěch. Anonymizované dokumenty sem pak dám k dispozici pro ostatní jako návod jak to dělat nebo naopak nedělat.
IP zaznamenána

Tačůd

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #203 kdy: 20 Září 2021, 11:30:19 »

Pánové a dámy - Zdravím vás!

Od poslední odpovědi už uplynula leta... a tak nějak nevím, jestli jsou všechny ty postupy, zakušené a zde popsané, ještě možné? Přišel mi krásný dopis z Chotěboře, rozvinula se mezi námi půvabná konverzace... bude z toho Sprdel nebo nebude? Zkrátka, rád bych nějaké novinky... teda, zkusím zapátrat po novějších tématech,... ale i tak - ten poslední příspěvek tady slibuje pokračování...
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #204 kdy: 20 Září 2021, 12:52:40 »

Též zdravím, založte si téma v relevantní sekci a rovnou k tomu poskytněte co Vám přišlo, pokud možno přesně. Oživením 5 let starého tématu a poskytnutím neúplných informací o tom co Vám přišlo, o čem jste konverzovali, a v jaké je celé řízení fázi, si moc nepomůžete.
IP zaznamenána

Tačůd

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #205 kdy: 07 Října 2022, 09:32:22 »

Máte pravdu. Já jim do chotěboře naštěstí napsal pěknej dopis (kde jsem jim našel vadu i přímo v jejich šabloně),  od tý doby už se neozvali. Tak to tak snad zůstane. auto řídil chudák nebožtík, taky jsem napsal, že vysvětlovat tam nic nepojedu, musí to stačit písemně.
Protože by se mohl někdo poučit, až bude čas, budu se snažit to sem dát. Neslibuju, kdy to  bude, ale budu se snažit. Mám tři malý děti, tak se málo kdy dá najít doba, kdy se můžu soustředit a nepadám přitom únavou :-)
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 12 13 [14]