30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce  (Přečteno 13564 krát)

Igilien

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #15 kdy: 10 Listopadu 2016, 15:10:35 »

Předemnou jede 10 aut a nic, pak já a infra.. Jsou tam 3 pruhy a jedu ve špičce.. Asi špatný úhel pohledu:)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #16 kdy: 10 Listopadu 2016, 23:56:36 »

Nesmíte Dave chtít být u mrazáku první. Skoro by se Vám vyplatilo mít svého japonce napsaného na jiného majitele, nejlépe bezdomovce.
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=335.msg994#msg994
Společné správní řízení Váš problém přinejhorším vyřeší, ale bylo by funkční si pořídit datovou schránku a přestat brát nevyžádanou poštu. A pokud ji odhalí, tak aspoň zadarmo udat nějakého smluvního vietnamce a domluvit s ním, ať jde podat vysvětlení. Je potřeba nepříteli vázat prostředky a pokud je to pro Vás jednodušší než pro něho, tak je to skoro povinnost.

 
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #17 kdy: 11 Listopadu 2016, 10:10:39 »

Nesmíte Dave chtít být u mrazáku první. Skoro by se Vám vyplatilo mít svého japonce napsaného na jiného majitele, nejlépe bezdomovce.

Proč jste u tohoto případu převáděl auto na bezďáka? Proč jste jen nezapsal bezďáka jako provozovatele?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #18 kdy: 11 Listopadu 2016, 17:21:05 »

....Proč jste u tohoto případu převáděl auto na bezďáka? Proč jste jen nezapsal bezďáka jako provozovatele?
Protože mě to nenapadlo. Ale je to určitě podnětná myšlenka. Musí ověřit, zda to obecně jde, zůstat vlastníkem a přivést na registr nějakého drbana. Určitě u leasingovek nebo při dědictví ap.
IP zaznamenána

Igilien

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #19 kdy: 25 Ledna 2017, 07:19:51 »

Zdravím po delší době,

měl sem obavy, že téma bude již smazané ale je vidět, že jste zde zvyklí na delší procesy úřadů :D

Abych aktualizoval a upřesnil informace, dostal jsem se na celkem 30 odpustků, asi 3x bylo i překročení rychlosti o více jak 20 km/h jinak vždy do 20.

Včera mi dorazila Výzva provozovateli k podání vysvětlení, ale jen k jedné skutečnosti, první co mě překvapilo byla tolerance měření (-3kmph / -3% - doteď jsem měl utkvělé v hlavě, že to je 5kmph a 5%, ale dejme tomu. Dalším překvapením je lhůta 5 dní na podání vysvětlení, to mě zaskočilo, jelikož sem čekal alespoň 10, no budiž..

Na konci lejster je i přiložený "udavačský" formulář pro sdělení řidiče.

A teď prosím o radu:

Mám sdělovat viníka postupně, ke každé obsílce zvlášť, nebo rovnou napsat o sloučení přestupků do jednoho řízení?

A také bych potřeboval poradit ohledně řidiče - zapoměl jsem z jaké že to země kamarád je - kterou zemi zvolit, aby si s tím ouřadové moc nelámali hlavy?


Předem děkuji za odpovědi, návrhy a jiné :)


IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #20 kdy: 25 Ledna 2017, 09:43:12 »

Před zvolením strategie bych zvážil, jak moc je na fotkách řidič identifikovatelný. U jednotlivého případu to je MHMP ukradené a jede podle obvyklého schématu, jehož cílem je sprdel. Jakmile by se ale celá dávka sešla u někoho na jednom stole, tak nelze vyloučit, že se v tom jeho úřednickém mozečku rozsvítí nějaké centrum odpovědnosti za záchranu světa a nevezme si vaše odstranění ze silnice za svůj osobní quest.

Dokud neběží žádný sprdel, tak bych asi na ty výzvy reagoval postupně, tj. buď ignorací nebo nějakým Helmutem. Teprve až přijde první sprdelní příkaz, tak bych začal řešit, zda to v ten moment nějak akcelerovat za účelem společného projednání celé dávky v jednom sprdeli. V ten moment taky bude možné někoho poslat do spisu okouknout ty fotky.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #21 kdy: 25 Ledna 2017, 09:53:42 »

Musíte brzy udělat zásadní rozhodnutí - zda řešit jako přestupky nebo jako sprdel a zda řešit sám nebo delegovat.
a) U přestupků je to podmíněno funkčním Helmutem, ideálně zahraniční společnost s mailem, která i bere poštu (slovenská s.r.o. apod., které jste zapůjčil vůz a oni se nevyznají v těch pražských křižovatkách), stejně to může dojít do sprdele, pokud něco nestihnete, přehlídnete nebo úřad si to tak vysvětlí. 
b) U sprdele je výhoda ve sloučení přestupků, zvlášt když jsou na stejném místě v nějakém časovém intervalu. Zaplatíte a můžete začít nanovo. Bojovat moc smysl nemá, v tom množství se to uhájit nedá. 
c) Třetí možnost je kontaktovat www.nezaplatím.cz, ať to zprocesují za Vás, ale nevím, jak se jim to bude líbit, taková nálož.

V žádném případě se nesmíte nikam dostavit, mají takový zlozvyk vylustrovat Vaše foto z osobních dokladů a potom se Vás snažit ztotožnit. Nebo se nechte zplešatět (resp. paruku a kníra) a hrajte si. 
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #22 kdy: 25 Ledna 2017, 14:45:01 »

b) U sprdele je výhoda ve sloučení přestupků, zvlášt když jsou na stejném místě v nějakém časovém intervalu. Zaplatíte a můžete začít nanovo. Bojovat moc smysl nemá, v tom množství se to uhájit nedá. 

Ale asi by šly použít některé taktiky právě díky tomu množství přestupků.. a ani není vyloučené aby se objevila chyba úřadu která bude systematicky u všech přestupků..

A jestli to je hodně malých překročení a pár větších tak by mělo smysl zkusit odstranit ty větší a tak snížit sazbu pro pokutu..


V žádném případě se nesmíte nikam dostavit, mají takový zlozvyk vylustrovat Vaše foto z osobních dokladů a potom se Vás snažit ztotožnit. Nebo se nechte zplešatět (resp. paruku a kníra) a hrajte si.

Mají stejně možnost vytáhnout fotku z evidence obyvatel a snažit se porovnávat??
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #23 kdy: 25 Ledna 2017, 16:47:04 »

Mají stejně možnost vytáhnout fotku z evidence obyvatel a snažit se porovnávat??

.... Nebo se nechte zplešatět (resp. paruku a kníra) 

Foto z evidence nemusí odpovídat současnému stavu.....
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #24 kdy: 25 Ledna 2017, 21:04:21 »

.......
Mají stejně možnost vytáhnout fotku z evidence obyvatel a snažit se porovnávat??
Už to tu někde bylo, kdy se orgán snažil něco vyvěštit z fotky přestupce a pořídil si k tomu fotku z registru OP nebo pasů. Námitka byla, že úředník není žádný obličejolog, aby to mělo relevanci.
podobné :
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=623.msg5581#msg5581
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1098.15


 
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 248
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #25 kdy: 25 Ledna 2017, 21:06:01 »

A nemel auto kazdy den pujceny jiny (treba i bez schranky) Helmut? Kdyz uz bych sel do toho, ze bych ve finale pocital s hromadnym sprdelem, tak bych aspon ouradu na zacatku trochu zamestnal...
IP zaznamenána

Igilien

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #26 kdy: 25 Ledna 2017, 22:33:09 »

No, já mam v úmyslu výměnný pobyt s kamarádem z neměcka. Přechodná adresa u mě, až se bude moct přiznat, tak to udělá, ale bohužel následující týden už jede domů, takže poštu prosím tam, je to správně? Pokud se to nezdaří, tak to stejně spadne do sprdele, že?

Asi to udělám tedy po jednom, zatím přišla jedna a vyřizuje to slečna s bakalářským titulem, takže myslím, že nějaká snaha likvidace přestupkáře nehrozí.

Fotky jsem neviděl, mám jen výzvy k odpustkům s místem, datem, časem a rychlostí.

Nápad "co přestupek to jiný člověk" se mi moc libí, ale obávám se, že bych na to neměl čas a asi sám se do toho zamotal. Na druhou stranu by to slečna bakalářka mohla vzdát.


IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #27 kdy: 26 Ledna 2017, 01:18:30 »

Jen technická - přestupkář je ten úředník, který přestupky řeší, jak to je se snahou o jejich likvidaci mi není nic známo :)

Pachatel přestupku je formálně přestupce, v obecném jazyku jednoduše pyrát.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 248
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #28 kdy: 26 Ledna 2017, 06:59:17 »

Titul nema s inteligenci cokoli spolecneho, ale moje zkusenost je takova, ze z prestupkaru titul pulka nema, ta horlivejsi pulka ma bakalare a vedouci nekdy i magistra.

Tricet Helmutu jedine tehdy, pokud predem pocitas se zaplacenim sprdele. Tricet ruznych schranek predpokladam nemas...

Pokud vse pujde k jednomu dosazitelnemu Helmutovi, pak bych ho po priznani nevystehoval, protoze bych mu nemohl ukazovat ty dopisy (jaky je pyrat), co mu nadale urad fikci a vhozenim do schranky dorucuje.
IP zaznamenána

Igilien

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Více výzev (10+ zatim) / 1 úsek*2 měsíce
« Odpověď #29 kdy: 26 Ledna 2017, 07:16:56 »

Pardon, jsem pirát amatér, tak se v  této terminologii nevyznám, přestupkářem jsem měl na mysli sebe :)

Pravda, se schránkami mi to nedošlo, čili půjdu přes jednoho helmuta. Mám jim tam vepsat jen přechodnou adresu, nebo i fiktivní (existující) trvalou v zahra?
Je zde i kolonka na datum narození, to snad vědět nemusím ne? :)

Takže postup je nabonzovat, přiznat se a přestat komunikovat, pokud to už chápu dobře?

A ještě jeden dotaz - posílat poštou (doporučeně?), nebo zanést na odbor osobně (na recepci, ne k ouřadovi)?
IP zaznamenána