30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Po foto a udaní řidiče (muže),MHMP tvrdí, že řidila žena!!!a dale chtějí pokutu!  (Přečteno 35418 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Dostanete se tím do nevýhodné situace.
Z té fotky nejde nic poznat a oni to vědí. Když napadnete ten rádo by důkaz že řídila žena tak jsou v koncích.

Napráskání někoho jiného hraje do karet jim. Potvrdíte že původní výpověď byla nepravdivá a novou se zabývat nebudou protože už řeší SPRDEL.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Trvejte na tom, že řídil, koho jste uvedl. Oni mají povinnost vést šetření atd. Na jejich názory jim sere pes, ať nějak prokážou, jak po sdělení totožnosti řidiče pokračovali v šetření přestupku. Pokud nijak, smolík. Nemluvě o tom, že se jim případné rozhodnutí dá sestřelit na milion způsobů, v Praze se mi ještě žádné odvolání do fáze rozhodnutí MD nedostalo  :)
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil

staci to nejak takhle?

Věc: Vyjádření


Tímto bych se chtěl vyjádřit ke spisu viz výše. Nemyslím si, že lze jednoznačně z fotodokumentace spáchaného přestupku poznat, zda vozidlo řídila žena či muž. Ani ve spisu jsem nenašel podle, čeho bylo rozhodnuto jakého pohlaví je řidič na fotografii. Proto navrhuji celé řízení zastavit, z důvodu nedostatečných důkazů.
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

Proč nad tím polemizovat. Tvrdil jsi, že řídil muž, tak jim zopakuj, že řídil muž, příp. ať doloží, jakým postupem došli k závěru, že řídila žena
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Curamrda:
Moc mlžení. Pustil bych se do toho přímo.. "Nesouhlasím s tvrzením správního orgánu *citace tvrzení o ženě*. Jde pouze o domněnku bez opory v provedených důkazech. Včetně fotografie z radaru na které řidič téměř není vidět. Trvám na svém původním vysvětlení."

A ještě: Pokud správní orgán na tvrzení o ženě trvá tak navrhuji důkaz znaleckým posudkem.
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil

dělá si ze mě pí Kratochvílová prd*l ????????? Takže ja jí sdělim řidiče, podam odpor, že nadále trvám na svém vysvětlení a že nesouhlasim že řídila žena...a at to dokážou znaleckym posudkem...a ona bude dal mlejt že to je žena?







Může mi někdo napsat jak přesně na tohle odpovědět aby už pochopila, že jsem zákon dodržel a vim kdo v danou dobu auto řídil a řidiče jsem nahlasil??? a že je mi jedno co si mysli z fotky... ?
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

To je tedy síla, obzvlášť některé zcela zjevně nepravdivé pasáže. Omlaťte jí to o hlavu v odvolání, větu po větě.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Aby se nakonec nezjistilo že řídila Jitka Kratochvílová. Zajímavé je, že u ní stačí aby prohlásila, že to není pravda a věří se jí.
A Vám nevěří a nevěří Armadillidium vulgare svinutá, jedna, Kratochvílová. 
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Hm.. jedou na pokutičku za každou cenu bez ohledu na zákony.

Ale na tohle se bude psát odvolání jedna báseň  :)
Jestli chcete s tím pomoc tak řekněte.

Může mi někdo napsat jak přesně na tohle odpovědět

Je to rozhodnutí.. musí se podat odvolání. Tohle bude asi na 10 stránek  :)
« Poslední změna: 27 Února 2015, 19:35:03 od 2M »
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil

říkam :) můžete mi do SZ poslat cele znění jak to správně napsat? ::) děkuji
« Poslední změna: 27 Února 2015, 19:38:51 od Curamrda »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Budu k tomu potřebovat celý spis.
Nahrajte ho někam a pošlete odkaz do SZ.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Nebude problém tohle rozebrat na atomy, zvlášť když je odvolacím orgánem MD, kde se po tom slehne zem a už o tom neuslyšíte  :) Ostatně sdělení totožnosti řidiče je jen jedna z asi tak 10 věcí, na kterých se to dá rozbít.

Vidím, že řešitele odvolání tady už máte, takže fajn. Mít spis je každopádně vhodné, i když v tomto případě ani ne nezbytně nutné  :)
IP zaznamenána

Curamrda

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil

no. nechapu, že za takové jednaní nenese pí Kratochvílová následky. Dyt vědomě lže. Nemůžu žádát aspon odškodne, nebo postavení mimo funkci pro nekompetentnost? :)

no nic..jdu skenovat :) Děkuju všem
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Nekompetentnost je základní předpoklad pro výkon funkce úředníka a lhaní každodenní náplň jejich činnosti.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Nekompetentnost je základní předpoklad pro výkon funkce úředníka

Ale tohle je opravdu hodně už.

Podle toho co ze spisu jsem viděl byla soudružka tak natěšená na pokutičku, že se vůbec nezatěžovala třeba ústním jednáním.
Ani jsem ve spisu neviděl žádnou informaci o provádění důkazů mimo ústní jednání.

A tak v odvolání položíme otázku: Kdepak se nám ty důkazy použité v rozhodnutí vzaly?  :)
IP zaznamenána