30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] překročení rychlosti mimo obec o 33km/h  (Přečteno 11770 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #30 kdy: 07 Listopadu 2017, 08:55:48 »

Zhruba tak. Jen tam nepište žádná ultimáta typu, že když něco úřad neudělá, že nedorazíte atp.  Na toho 14. je nařízeno co, ústní jednání? Nebo je to jen úřadem navržený (případně nejzazší možný) termín pro seznámení se s podklady?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #31 kdy: 08 Listopadu 2017, 12:34:24 »

thk:
Spíš než jim psát že nepřijdu bych byl udivený.. že nevíte o tom že by doplnili důkazy jak chtěl SO2 a tak nechápete k čemu se máte vyjadřovat.. a ať doplní důkazy ve smyslu rozhodnutí a pak se k nim chcete vyjádřit.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #32 kdy: 09 Listopadu 2017, 13:18:24 »

Je to pouze vyrozumění,že mám možnost se seznámit s podklady pro vydání rozhodnutí SO a vyjádřit se k nim.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #33 kdy: 15 Listopadu 2017, 10:48:15 »

Dnes jsem se byl kouknout na doplněné důkazy - SO1 doplnil pouze školení druhého PaCHa na radar a víc nic.Do protokolu jsem mu řekl,že se vyjádřím k předloženým důkazům písemně do 30.11.2017.Mohu mu tam uvést,že jsem zjistil totožnost svědka vyfoceného na radaru a chci ho předvolat aby potvrdil,že v době měření tam projíždělo více aut stejné značky?Byl by to Helmuth Hakenkrajcz bytem atd.Než by mu napsali,předvolali a vrátilo se jim to jako nedoručené - byl by dávno WIN(19.2.2018)A to tam ještě nemám odvolání znovu na kraj.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #34 kdy: 02 Března 2018, 10:48:18 »

Tak přišlo konečné vyrozumění,že řízení se zastavuje z důvodu uplynutí doby a odpovědnost za přestupek tím zanikla.Tímto prosím správce o přesunutí do uzavřených.WIN WIN :) :)
IP zaznamenána