30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] překročení rychlosti mimo obec o 33km/h  (Přečteno 11809 krát)

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #15 kdy: 07 Prosince 2016, 09:06:01 »

Nikdo nic?Dnes budu psát vyjádření,tak použiji fintu se svědkem,bydlícím na české adrese.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #16 kdy: 07 Prosince 2016, 13:05:10 »

Jen telegraficky:

1) Výrobcem MicroDigiCam je společnost LTI, jejíž model 20-20 byl shledán soudem ve státě Ohio nepoužitelným pro měření rychlosti za účelem udělování pokut již v r. 2008 (viz http://www.thenewspaper.com/news/23/2348.asp). Tzv. slip efekt byl mimo jiné důvodem, proč v žádném návodu k zařízením LTI není vůbec zmíněna možnost držet lidar v ruce, ergo je takové držení v rozporu s návodem. I česká verse návodu zmiňuje pouze umístění na trojnožce.
2) Slip efekt: https://www.youtube.com/watch?v=pVdjZE2YhLE (případně detailní vysvětlení naleznete na: https://www.youtube.com/watch?v=9t5CZ5kFdmQ).
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #17 kdy: 16 Ledna 2017, 15:47:24 »

Po delší době dorazilo rozhodnutí z kterého jsem upřímně trochu na větvi - měl jsem za to,že SO pokud nemá jakýkoliv důkaz o spáchání přestupku - mě odsoudí!Jejich drzost je tak očividná,že být prchlivý,kopnul bych daného soudruha,který tohle sesmolil, do rozkroku.Měl by někdo nějaký nápad,jak tohodle zmrda uvařit při odvolání na kraj?V příloze zmrdské rozhodnutí.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #18 kdy: 19 Ledna 2017, 07:10:33 »

Žádný nápad?Mám zkusit dát do odvolání to,že mám svědka,který viděl v inkriminovaný čas několik samostatně  projíždějících vozů,které byly stejné tovární značky jako můj vůz?Jinak nevím na čem by mne mohl kraj uvařit.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #19 kdy: 19 Ledna 2017, 11:24:31 »

Výslech se asi snažíte hrát že fotka z radaru není zastavené auto.. tak to je jeden argument..

Správní orgán se věnuje jen prokazování jaké vozidlo bylo zastaveno, ale neprokázal že to je stejné vozidlo jako na fotce z radaru.
Prokazuje to jen tvrzením že to tak je.. což nemůže stačit.. zejména když to nechtěli potvrdit ani svědci u výslechu.

Jako další bod jde napadnout formu zavinění.. nedbalost vědomá odporuje provedeným důkazům.. když podle provedených důkazů řidič popírá že tak rychle jel a v tom případě o porušení zjevně nemohl vědět.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #20 kdy: 19 Ledna 2017, 12:05:35 »

A ještě se správní orgán nezabýval materiálním aspektem přestupku.
Nejsou to moc silné body, ale na druhé kolo by to mohlo stačit.. horší to bude potom..
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #21 kdy: 20 Ledna 2017, 07:48:23 »

Tak já předpokládám,že pokud budu tvrdit ,že na fotce z lidaru není moje auto protože není rozpoznatelná SPZ a tvrdit,že tam jsou ty tři siluety a já jel v autě sám,tak nevím jak by mi mohl SO dokázat,že to tak není.Tím,že bych ještě uvedl svědka Helmutha,který je na fotce za autem z lidaru a který jasně viděl,že kolem něj přejeli postupně černé vozy podobné tomu mému.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #22 kdy: 18 Září 2017, 14:49:39 »

Tak tu po 9ti měsících máme rozhodnutí z kraje.Soudruh z kraje vůbec nepochybuje,že auto bez značky je moje,ale chce,aby soudruh z okresu doplnil další důkazy.Tak to jsem tedy zvědavý,čím mi to chce dokázat.To na mě bude psychotronicky působit abych se přiznal,nebo co tím vlastně myslí?
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #23 kdy: 18 Září 2017, 21:49:20 »

jestli jsem dobře četl, tak soudruh po soudruhovi především chce, aby poučil soudruhy příslušníky, že vypoví, že na snímku je jednoznačně vozidlo které zastavili, že si to pamatuje naprosto jasně a zřetelně
protože jsou řádně vyškoleni a tedy si nemůžou zastavovat jentak koho chtějí...
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #24 kdy: 19 Září 2017, 07:24:53 »

No jo,ale to má soudruh blbý.Von ten PaCH prohlásil v první výpovědi,že si to moc nepamatuje - tak to teď jako prohlásí,že si zázračně vzpomněl a jisto jistě to je auto,které zastavil?A jak mi ten blb chce dokázat,že siluety sedaček nejsou siluety osob?To bude používat mozkové myšlení nebo co?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #25 kdy: 19 Září 2017, 10:36:49 »

Jestli má soudruh rozum tak hodí ručník do ringu.. je to z února 2016 a tehdy bylo promlčení 2 roky.. jestli to teď leželo na kraji 9 měsíců a teď jsou zase na začátku a mají asi 5 měsíců na další kolo.. tak to má namířeno k promlčení.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #26 kdy: 19 Září 2017, 11:45:18 »

Pochopitelně že budu aktivně nespolupracovat  :).
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #27 kdy: 06 Listopadu 2017, 09:48:38 »

Tak soudruh je aktivní a nic vzdát nechce.Poslal vyrozumění a jak to vypadá,nic dokazovat nechce.Co s tím?Mám mu poslat omluvenku na toho 14 tého,že jsem dlouhodobě v zahraničí a budu v Čechách až kolem 20.12.2017?Hraju teď asi o čas.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #28 kdy: 06 Listopadu 2017, 17:10:01 »

Napsal bych že SO2 v rozhodnutí nařídil doplnění důkazů do spisu.. konkrétně tiskového výstupu z radaru a potvrzení o proškolení policajta..  o provádění důkazů musí obviněný být informován a má právo být přítomen..
žádnou informaci o provádění důkazů jste od SO1 nedostal a tak předpokládáte že žádné nové důkazy nebyly provedeny.
A tak žádáte aby SO1 provedl důkazy podle rozhodnutí o odvolání a pak dal možnost se k nim vyjádřit.

A zamyslete se a když přijdete na další možné důkazy ve svůj prospěch tak navrhněte jejich provedení.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:překročení rychlosti mimo obec o 33km/h
« Odpověď #29 kdy: 07 Listopadu 2017, 08:31:11 »

Mám tomu rozumět tak,že mám napsat SO1 aby mě informoval,jaké důkazy ve spisu doplnil dle doporučení SO2 a proč jsem k tomu nebyl přizván s tím,že se pak k nim písemně vyjádřím?A dokud to nedoplní a já se k nim nevyjádřím ,tak tam toho 14 tého nedorazim?
IP zaznamenána