30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 174789 krát)

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #30 kdy: 02 Února 2016, 04:09:01 »

Tak v mém případě už se událo několik kroků a musím říct, že komunikace s nezaplatim.cz je perfektní, vše úřadu dodávají v přesně stanovených lhůtách a já jsem o tom vždy informován i s vysvětlením proč se to teď takto udělalo a i s očekávaným dalším postupem úřadu a jaká bude naše další taktika. Pokud mám k tomu nějakou otázku, tak je mi okamžitě odpovězena a vše vysvětleno.
Takže zatím naprosto perfektní a mohu jen doporučit.
IP zaznamenána

Jeník

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #31 kdy: 14 Března 2016, 17:03:32 »

Zdravím, službu mám objednanou. V běhu už je i jeden přestupek. Hrozně mě překvapilo, že přestože v době objednání byl již spáchaný, tak nezaplatim.cz nechce žádnou přirážku. Takže pokud vše klapne tím správným směrem, koupím si tričko, polepím si auto a místo "dobrý den" budu říkat "znáte nezaplatim.cz?" :-D Perfektní přístup.
Jak je to s řízením služebního auta? Knihy jízd omezují prostor k manévrování, k tomu například ŠKODA Auto a.s. začala vzorně spolupracovat s úřady a přímo práská své zaměstnance, ŠKOFIN zase přestal zahazovat přestupky spáchané autem na operativní leasing do koše a přeposílá je řidičům.. Přituhuje ze všech stran. Brání nezaplatim.cz řidiče ve všech těchto případech?

Díky za odpověď a především za perfektní práci.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #32 kdy: 15 Března 2016, 08:43:15 »

Jak je to s řízením služebního auta? Knihy jízd omezují prostor k manévrování, k tomu například ŠKODA Auto a.s. začala vzorně spolupracovat s úřady a přímo práská své zaměstnance, ŠKOFIN zase přestal zahazovat přestupky spáchané autem na operativní leasing do koše a přeposílá je řidičům.. Přituhuje ze všech stran.
Vše se dá řešit. Okolnosti jsou individuální - v jaké je to fázi, jaký je problém, když to zůstane viset na zaměstnavateli apod. Nějaká univerzální šablona neexistuje, řeší se to případ od případu, i když možných variant je samozřejmě jen několik.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #33 kdy: 25 Března 2016, 15:59:46 »

Jak to bude, když budu mít tarif na osobu, nejsem provozovatelem vozidla a zaparkuju na zákazu zastavení, provozovatel objeví za stěračem lísteček od chráničů? Bude tuhle událost nezaplatim řešit? Často si půjčuji auta v rodině a nechci dělat doma dusno :D
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #34 kdy: 29 Března 2016, 14:45:13 »

Tohle je snadné řešit, neběží zde žádné správní řízení a v rámci ochrany klientů to vyřizujeme bez ohledu na vztahy řidič/provozovatel. Stačí, že klient je buď řidičem nebo provozovatelem vozidla v daném případě.
IP zaznamenána

tesi05

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #35 kdy: 23 Srpna 2016, 00:12:26 »

Jsou už nějaké zkušenosti s touto službou? Zvažuji sjednání služby, ale nikde jsem nenašel žádné reference. Děkuji.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #36 kdy: 23 Srpna 2016, 08:16:33 »

Tesi05: mám službu zaplacenou, řešíme 2 případy kde jde o ŘP a zatím je vše na té nejlepší cestě, komunikace je opravdu naprosto perfektní a jejich přístup jako ke klientovi je naprosto jedinečný.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #37 kdy: 23 Srpna 2016, 09:24:21 »

Řekl bych, že by mělo stačit přečíst si celé vlákno a poté příspěvky mistra zakladatele z dob, kdy se ještě věnoval charitě zde na fóru.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #38 kdy: 07 Září 2016, 22:08:52 »

Takže lidi, tihle jsou úplně někde jinde, ale úúúúplně. Jejich komunikace, přístup, ceny apod. to se vůbec nedá srovnávat s "konkurencí". Jednají na rovinu na rozdíl od kocourů přesně napíšou co mají v plánu dělat, jaký můžou mít výsledek ALE to co všechny zajímá así nejvíc, tak jejich ceny jsou opravdu top. Pro představu, za co chtějí Kocouři 35 tisíc korun tak oni chtějí 5000 korun a jsem si stoprocetně jistý, že služby jsou naprosto srovnatelné ne-li lepší.

Chtěl bych moc poděkovat tomuto fóru, ušetřilo mi minimálně 20 tisíc  8)  :)
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #39 kdy: 09 Září 2016, 00:25:22 »

Jako šel bych do toho z fleku už dřív - ale maličko mě zarazila věta v obchodních podmínkách "Posky tovatel hradí sankci a kompenzaci v souhrnné výši maximálně do 5 000,- Kč na každé správní řízení vymezené v čl. I smlouvy."

Pokud to dobře chápu, tak pokud prohraji například spor o "Nezastavení na červenou", dostanu pak 5 bodů, k tomu pokutu 5000 + dejme tomu 3000 za náklady správního řízení + soudy - kompenzace bude 5000 dohromady?
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #40 kdy: 09 Září 2016, 08:11:54 »

Jako šel bych do toho z fleku už dřív - ale maličko mě zarazila věta v obchodních podmínkách "Posky tovatel hradí sankci a kompenzaci v souhrnné výši maximálně do 5 000,- Kč na každé správní řízení vymezené v čl. I smlouvy."

Pokud to dobře chápu, tak pokud prohraji například spor o "Nezastavení na červenou", dostanu pak 5 bodů, k tomu pokutu 5000 + dejme tomu 3000 za náklady správního řízení + soudy - kompenzace bude 5000 dohromady?

To bude asi lepší konzultovat přímo s pány z nezaplatim.cz. Přes kontaktní formulář poslat dotaz a určitě rádi odpoví.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #41 kdy: 09 Září 2016, 08:24:51 »

Asi byste to měl zkonzultovat s D-FENSovým trefným shrnutím problematiky:

Citace
Přístup typu „pošlete nám to a my to určitě vyřešíme“ a „všechno vám bude procházet“ pokládám za bullshit. Takhle to nefunguje. Od subjektu, který nabízí řidičům právní pomoc na základě zastoupení ve správním řízení očekávám, že případ převezme, Klientovi nabídne další postup v alternativách a pak ho bude zastupovat postupem, na kterém se vzájemně dohodli. Nějaká vize černé schránky, do které se „to“ naskenuje a hodí a tam „se to vyřeší“, je nereálná a vystavuje Klienta nepřiměřenému riziku. Je to jako strkat péro dírou do zdi, přičemž nevíte, zda na protější straně je holka, co fantasticky kouří, kolozubý homosexuální prostitut nebo hladový krokodýl. Děláte to? Stoprocentně úspěšná obhajoba totiž neexistuje nikde v žádném právním prostředí, a tím spíše ne tady, kde předvídatelnost rozhodování správních orgánů existuje pouze na papíře a kde dochází k účelovému utahování legislativního šroubu tak, aby se občan bránit nemohl a úředník naopak nemusel nic dokazovat. Jakmile někdo začne s kecama typu „pojistěte se u nás a buďte v pohodě, všechno vám projde“, rozsvítí se mi všude červené kontrolky jak na palubě Apolla 13.

Pokud očekáváte, že za búra ročně za vás budou dělat všechno, zaručí 100% úspěch, nebo kompletní raketu nazpátek, tak jste asi mimo. Řekl bych, že seriózních pět litrů zpět (což je částka, kterou jim zaplatíte za rok) je lepší, jak drátem do voka v podobě ostatních, jak taky D-F popisuje:
Citace
Nevím přesně, já se ty jejich názvy dozvídám s cca ročním zpožděním, když začnou psát jejich zákazníci, že jim sebrali papíry a oni o tom nevěděli, takže mají na krku „mařenku“ a zda nevíme, co s tím.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #42 kdy: 09 Září 2016, 10:47:42 »

Tlustej:

Na úvod: Nic jako 100 % obhajoba a 100 % úspěšnost neexistuje. Kdekdo vám to sice slíbí, ale nikdo není schopen to realizovat. Řada lidí má pocit, že za prachy (v tomto případě navíc ne nijak extrémně velké) si lze koupit všechno, včetně beztrestnosti – tak to ale nefunguje. Co my nabízíme, je udělat maximum možného pro obhajobu každé věci, narovnat postavení obviněného ve vertikále občan/správní orgán a garantovat hájení práv obviněného. To samozřejmě neznamená vše obhájit – pokud projedete na červenou, fízlové to natočí, zastaví vás na místě, ztotožní podle dokladů, vše je řádně a nezpochybnitelně zdokumentováno, tak je to velmi obtížně obhajitelné. Na druhou stranu takových případů, kde se není čeho chytit, je naprosté minimum.

Pokud s takovýmto případem přijdete jako neregistrovaný klient, zhodnotíme situaci, napíšeme Vám možné postupy obhajoby, jak velká je asi šance věc vyhrát, dáme cenovou nabídku a Vy se rozhodnete, jestli do toho chcete jít nebo ne. A samozřejmě v případě prohry ve věci, kde jste se zaregistroval až poté, co vznikla, nemáte nárok na žádnou kompenzaci.

Pokud už registrovaný jste, tak to prostě obhajujeme. Pokud by došlo na prohru, tak opravdu je kompenzace (odškodné) v maximální výši 5 000,- Kč na případ. Pokud bude pokuta 5 000, tak náklady na správní řízení jsou 1 000. V případě beznadějné věci, kde o skutku není sporu a úřad udělal vše správně (což nastává zhruba stejně často jako úplné zatmění slunce – s nadsázkou ;) ), doporučíme k soudu nejít, takže tam není ani náklad za soudní poplatek. Finančně na tom tedy ani v případě prohry nijak zásadně netratíte (nemluvě o ušetřeném času a úsilí, které tomu musíte věnovat v případě řešení svépomocí).

Nemusím asi dodávat, že moc věcí neprohráváme, jinak by ani nemělo ekonomický smysl tohle dělat, nebo to dělat tímto způsobem...

Kecy typu „100 % garance“, „vše obhájíme, jen nám pošlete papír a dál se nemusíte o nic starat“, nevedeme. My vám řekneme, jaká je šance, co budeme ve věci dělat, proč to budeme dělat a dokládáme vám dokumenty o tom, že jsme to skutečně udělali. Ale chápu, že někteří lidé prostě slyší spíš na ten styl „pošli prachy a dál se o nic nestarej“... Stejně tak pokud někoho zaráží, že mu neprojde všechno včetně vraždy na Václaváku pod policejní kamerou, nebo že nepřenese veškeré své náklady na někoho jiného, vřele mu doporučuji, aby se poohlédl někde jinde, je to tak lepší pro obě strany...
IP zaznamenána

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #43 kdy: 09 Září 2016, 18:43:38 »

Tyhle diskuze se vedou pořád a pořád a jentak jim konec nebude. Co se týče mně, tak mně prostě překvapilo celkově ten jejich "obchodní model". Narovinu napsali co a jak a hlavně průběžně informují.
Jen taková malá otázka, vty ceně pro neregistrovaného uživatele není podání správní žaloby?:) To právě trochu nechápu ztoho co tady psal uživatel jkraus222. Pokud ne, kolik stojí ten soudní poplatek? Někde jsem četl, že se platí 3000?


Díky
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #44 kdy: 09 Září 2016, 18:55:07 »

Myslim, že zatím žádnej případ ještě nedošel až k NSS - to už bychom asi četli rozsudek. Nebo jo?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 15