30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15

Autor Téma: www.nezaplatim.cz  (Přečteno 174790 krát)

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #45 kdy: 09 Září 2016, 19:13:05 »

Myslim, že zatím žádnej případ ještě nedošel až k NSS - to už bychom asi četli rozsudek. Nebo jo?

U mně právě s tim NSS počítám, protože u mně je to tak nějak jasné a jde mi hlavně o to, co nejdýl protáhnout definitivní rozhodnutí.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #46 kdy: 09 Září 2016, 20:17:35 »

Jen tak mimochodem - správní řízení v tom zločinu, hodném NSS,  již bylo zahájeno?
Pokud ano doporučuji Vaší ctěné pozornosti bod 5.1. písmeno m) obchodních podmínek a případné převzetí případu je na individuální domluvě. Viz postup => nejste náš klient.
« Poslední změna: 09 Září 2016, 21:18:08 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #47 kdy: 09 Září 2016, 21:27:09 »

Jen tak mimochodem - správní řízení v tom zločinu, hodném NSS,  již bylo zahájeno?
Pokud ano doporučuji Vaší ctěné pozornosti bod 5.1. písmeno m) obchodních podmínek a případné převzetí případu je na individuální domluvě. Viz postup => nejste náš klient.

Priznam se, ted jsem vas moc nepochopil. Ano zastupovani v me veci je na zaklade individualni domluvy..
Samozřejmně, nemůžu tady napsat jestli "to" funguje nebo ne - na to je brzy, ale můžu tady s klidem napsat,že tahle služba je prostě jiná než ty ostatní (ty jsou zpravidla úplně stejné) i když nemají třeba nic společného s tou motopojištovnou. Především jde vidět z jejich přístupu, že jen "nechtějí z lidí tahat peníze". Narovinu mi napsali, že šance na úplné obhájení je tak 10 až 20% a šance na oddálení definitivního rozhodnutí se naopak blíží ke 100% - což prostě cenim a má to pro mně význam.
« Poslední změna: 09 Září 2016, 21:43:32 od skythelimit »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #48 kdy: 09 Září 2016, 21:52:04 »

Nechápu, co nechápete...individuální domluva je domluva a obchodní podmínky fungují pouze v individuálně dohodnutém rozsahu - pokud vůbec. V té souvislosti vůbec nechápu, proč uvažujte o nějakých kompenzacích, alespoň v souvislosti s tímto již zahájeným správním řízením.

Možná máte na mysli případné další případy, protože, pokud si dobře pamatuji, převzetím individuálního případu vzniká automaticky ochrana na další rok. To ale nabízeli v začátcích, nevím, zda je bonus pořád platný.

Vedeme ale plané žvásty bez hostinského, vyjednávejte přímo s firmou.

EDIT: Aha, takže vy už čile vyjednáváte a zjišťujete informace, tento fakt se mi nepodařilo z vašich příspěvků dekódovat.
« Poslední změna: 09 Září 2016, 21:54:21 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #49 kdy: 09 Září 2016, 22:30:28 »

Nechápu, co nechápete...individuální domluva je domluva a obchodní podmínky fungují pouze v individuálně dohodnutém rozsahu - pokud vůbec. V té souvislosti vůbec nechápu, proč uvažujte o nějakých kompenzacích, alespoň v souvislosti s tímto již zahájeným správním řízením.

Možná máte na mysli případné další případy, protože, pokud si dobře pamatuji, převzetím individuálního případu vzniká automaticky ochrana na další rok. To ale nabízeli v začátcích, nevím, zda je bonus pořád platný.

Vedeme ale plané žvásty bez hostinského, vyjednávejte přímo s firmou.

EDIT: Aha, takže vy už čile vyjednáváte a zjišťujete informace, tento fakt se mi nepodařilo z vašich příspěvků dekódovat.

Vy si mne tady asi s nekym pletete. Ja tady neresim zadny kompenzace a ani tady nezjistuju nejaky informace co by neslo dekodovat. Ja tu jen napsal nazor na tuhle sluzbu a zeptal se cloveka od nich jestli v cene zastupovani je i pripadny poplatek soudu. Nechapu proc me tady s troskou arogance "napadate" :) Bylo by fajn sledovat kdo jaky prispevek pise - to by jsme se potom vyhnuli jak vy rikate "hospodskym kecum. Proste jsem tu jen cetl neco o soudnich poplatcich a prislo mi k veci se zeptat..
« Poslední změna: 09 Září 2016, 22:34:28 od skythelimit »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #50 kdy: 09 Září 2016, 23:01:15 »

Ještě nic nedošlo ani k rozsudku krajského soudu, byť na soudech pár žalob leží. Na to ta služba přece jen funguje krátce, NSS jsme ještě nestihli :) Osobně poměrně dlouho a úzce spolupracuji na správních deliktech s člověkem, který to dotáhl až sem https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2751.0

Ke kolegovi skythelimit, aby nevznikaly nějaké spekulace: Požádal o řešení věci, kterou běžně neobhajujeme. Jde o výluku z obchodních podmínek podle bodu 5.1. Nechci psát, o co konkrétně se v této věci jedná, ale typově to jsou třeba alkohol nad 0,7 promile nebo řízení bez příslušného oprávnění. Na základě individuální domluvy jsme to výjimečně vzali, zejména na základě sdělení klienta, že netrvá na úspěšném vyřízení věci (šance z naší strany po prostudování spisu odhadnuta na max. 10-20 %), ale stačí mu (právní moc) rozhodnutí oddálit alespoň o rok a více (šance téměř 100 %). Sice úplně nerozumím tomu, k čemu to je dobré, ale nějaké důvody asi má...

Do budoucna bych tu ale nechtěl nějak zásadním způsobem rozebírat běžící kauzy nebo jednotlivé diskutující ohledně toho, co a proč si objednali, jen mi přišlo dobré toto konkrétně upřesnit.

Soudní poplatek v ceně není, vypracování a podání žaloby ano.
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #51 kdy: 07 Října 2016, 09:37:37 »

Tak já jsem zrovna jeden z těch, v jehož případě se čeká na rozhodnutí KS. Musím říct, že po celou dobu řešení případu je přístup nezaplatim.cz naprosto perfektní. Na veškeré dotazy je odpovídáno v podstatě okamžitě, všechny kroky byly po celou dobu řádně vysvětlovány a vše bylo podáno přesně tak, jak mělo a v dané lhůtě. Z mého pohledu byly udělány všechny možné procesní kroky a byl jsem i celkem překvapen, kolik si dali se vším práce. Jejich podání jsou obsáhlá a je opravdu vidět, že každý případ velmi pečlivě a individuálně řeší a neposílají jen nějaké předtištěné papíry, ale vždy věcně argumentují k danému případu. Opravdu se jejich práce nedá nazvat jinak než perfektní.

Bohužel magistrát si zcela klasicky mlel svou a kupil chybu na chybu a bylo to i celkem veselé, když po většinu řízení řešil úplně jiný přestupek někoho jiného z jiného dne. Ani já jako laik nechápu, jak z toho magistrát vůbec mohl vyhodnotit nějaký závěr a vydat rozhodnutí proti mně, protože celé řízení bylo opravdu mimo a totální zpatlanina, do které dokonce magistrát zpětně vložil zfalšovaný důkaz! Kraj jaksi selhal úplně, vůbec se nezaobíral odvoláním a jen suše potvrdil rozhodnutí magistrátu. Tak to prostě nemohlo ani skončit jinak, než žalobou u KS. Zatím se čeká a velmi silně pochybuji, že by toto rozhodnutí chtěl nějaký soudce potvrdit.

Nezaplatim.cz mohu opravdu jen doporučit!
IP zaznamenána

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #52 kdy: 29 Listopadu 2016, 12:54:20 »

Momentálně mi řeší jednu žalobu k mnou vedenému případu a jeden případ úplně od začátku. Budu pečlivě referovat. Nicméně komunikace profesionální, první dojem skvělý
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #53 kdy: 29 Listopadu 2016, 12:56:38 »

Budu pečlivě referovat.
Pozor na rozsah zveřejňovaných skutečností, pořádně se seznamte s obchodními podmínkami. Určitě nemají zájem na zveřejňování své strategie a taktických fint.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #54 kdy: 29 Listopadu 2016, 14:32:00 »

Samozřejmě :) Jde pouze o komunikaci a spokojenost. Jejich fígle bych nezveřejnil podmínky/nepodmínky. Všichni přece víme, kdo nás tady čte
IP zaznamenána

crewer

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #55 kdy: 13 Ledna 2017, 19:07:52 »

Zdravim, nezaplatim mám v podstatě od začátku a mohu podat jen pozitivní reference. Jejich jednání je naprosto prvotřídní. To jakým způsobem fungují a jak rychle reagují je úctyhodné. U jiných služeb to tak rozhodně není. Není to ani tak, jak psal D-Fens: zaplať a dál se nestarej, naopak o každém kroku přesně vím. Řekl bych, že je to snad jediná použitelná služba tohoto charakteru, kterou můžeme najít na našem trhu.

Nejsem velký přestupkář, nedělám přestupky záměrně, ale přesto už mi řešili více věcí.
Dostal jsem se na ně kvůli jednomu těžšímu přestupku, který po dohodě vzali a dovedli do zdárného konce, takže jsem nepřišel o papíry, za což jim patří velký dík a uznání.
Dále mi řešili tři menší překročení rychlosti - dvě zdárně vyřešeny, jedna stále v běhu, u ní se čeká na vyjádření, které imho nikdy nepřijde.
Parkování tam taky nějaké bylo, zatím mi ale nepřišlo, takže jsem dostal pár rad, jak se zachovat, pokud přijde domu.

Doufám, že nikdy nebudu muset řešit nic většího a že se nikdy nedostanu do situace, kdy mě zastaví opicie, která si bude vymýšlet a lhát. Když se to ale stane, chci mít nablízku někoho, kdo je v řešení takových věcí zběhlý. Jako velké plus téhle služby beru i to, že neřeší pouze přestupky v dopravě, ale přestupky obecně.

S nimi jsem prostě za volantem více v klidu a tím pádem jezdím bezpečněji :-)
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #56 kdy: 13 Ledna 2017, 20:52:18 »

Já mám s nimi v běhu jednu drobnost a rovněž velmi chválím. Komunikace perfektní, respektují mé přání na trochu nestandardní dělbu odpovědností, reagují dobře a rychle. Ve spojení s tímto fórem a trochou vlastního času získá člověk konečně pocit, že vůči státu není jen ovce na holení.

Jen se bojím, aby se nezhoršili poté, co se to o nich rozkřikne. Přece jen, je to všechno hlavně o lidech a ti musí stíhat.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #57 kdy: 16 Ledna 2017, 10:39:21 »

Já si dnes bez nezaplatim už asi ani neumím představit, že bych jezdil, nicméně se bojím aby díky podobným jako MikeJePan nebylo nezaplatim nějak znevýhodněno nebo aby to nemělo dopad i na ně.
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #58 kdy: 17 Ledna 2017, 14:13:51 »

l_oupi: +1

Jen se přidávám ke kladným recenzím. Osobně nejsem klient a přesto jsem obdržel radu zdarma :) V teoretické rovině.
Kamarád řešil velkou rychlost v obci, na mé doporučení oslovil nezaplatim.cz a již je také spokojeným klientem.
IP zaznamenána

virten

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:www.nezaplatim.cz
« Odpověď #59 kdy: 23 Ledna 2017, 11:31:50 »

Taky mi řeší 104km/h na 50tce, zatím je případ na začátku, ale jinak komunikace a jednání perfektní. Uvidíme, až se případ vyřeší.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15