30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Téma: Turbo model  (Přečteno 129667 krát)

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #30 kdy: 12 Března 2015, 20:50:24 »

Klidně bych jim to vyplnil, akorát poslední větu bych přeškrtal, protože si rozhodně nejsm vědom protiprávního jednání.
Odpověď samozřejmě poslat tak, aby jim dorazila na konec jimi stanovené lhůty.
IP zaznamenána

Pohan

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #31 kdy: 12 Března 2015, 21:09:17 »

Žena ať jim to nijak neusnadňuje, není důvod se hned přiznávat, že řídila v době údajného přestupku. Žena ať napíše:

Dne xx. xx. 2014 jsem řídila motorové vozidlo "(znovu celá specifikace vč. RZ)".

Čas ani místo neuvádějte. Úřad má k dispozici řidiče, takže to nejde překlopit na SprDel, a Vám zůstává k dispozici "manipulační" prostor. :)
« Poslední změna: 12 Března 2015, 21:10:49 od Pohan »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Turbo model
« Odpověď #32 kdy: 12 Března 2015, 22:46:46 »

je 12.3. a chybí necelý měsíc do 10.4. kdy se přestupek stal.
Jednoduché. Jistě ženě dali nějakou lhůtu, do kdy musí odpovědět. Tu ať využije. Papír ať jim vyplní, klidně včetně toho, že si je vědoma spáchání přestupku atd. Nedělal bych zbytečně vlny - v tuto chvíli je třeba plné přiznání viny, aby měli pachatele, nedával bych jim prostor na úvahy typu "řidička pouze uvedla, že vozidlo řídila, ale nepřiznala spáchání přestupku, takže..." :) I kdyby rozhodli obratem, dopis 2-3 dny bude putovat a 10 dní si poleží na poště. Pak je 15 dní na podání odvolání a tradá - prekluze.

A jelikož řízení bude zastaveno, ale z jiného důvodu, než že obviněné nebyl přestupek prokázán, SprDel se nekoná. Takhle jednoduše se věci mají  8)
« Poslední změna: 12 Března 2015, 22:49:02 od jkraus222 »
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #33 kdy: 12 Března 2015, 23:02:43 »

Nedělal bych zbytečně vlny - v tuto chvíli je třeba plné přiznání viny, aby měli pachatele, nedával bych jim prostor na úvahy typu "řidička pouze uvedla, že vozidlo řídila, ale nepřiznala spáchání přestupku, takže..."

Podtrhnout dvakrát.
IP zaznamenána

jamaco

  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #34 kdy: 12 Března 2015, 23:12:15 »

je 12.3. a chybí necelý měsíc do 10.4. kdy se přestupek stal.
Jednoduché. Jistě ženě dali nějakou lhůtu, do kdy musí odpovědět. Tu ať využije. Papír ať jim vyplní, klidně včetně toho, že si je vědoma spáchání přestupku atd. Nedělal bych zbytečně vlny - v tuto chvíli je třeba plné přiznání viny, aby měli pachatele, nedával bych jim prostor na úvahy typu "řidička pouze uvedla, že vozidlo řídila, ale nepřiznala spáchání přestupku, takže..." :) I kdyby rozhodli obratem, dopis 2-3 dny bude putovat a 10 dní si poleží na poště. Pak je 15 dní na podání odvolání a tradá - prekluze.

A jelikož řízení bude zastaveno, ale z jiného důvodu, než že obviněné nebyl přestupek prokázán, SprDel se nekoná. Takhle jednoduše se věci mají  8)

Díky všem za odpovědi.. Jsem také toho názoru, že už je to tak blízko prekluzi, že je třeba se řádně přiznat. Dnes je 12.3. lhůtu dali 5 dnů, t.j. 17.3. někdy 19. to dostanou na stůl a i kdyby odpověděli obratem tak to budem vyzvedávat někdy 5.4...

už ten minulý dopis píšou "žádost z 26.2. a nám to přišlo 2.3. - tzn. málem týden jim trvá než to pošlou poštou..
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #35 kdy: 20 Března 2015, 08:36:56 »

Vracím ke svému případu parkování, přišla výzva, kde byl napsán "viditelný" turbomodel a já se rozmýšlel zda to nechat být a pak řešit ve sprdeli, že neřešili přestupek. Já to nakonec nevydržel a prásknul jim Helmuta - trvalá adresa v Německu, občanství německé, koresp.adresa u mého kámoše. Světe div se, ale ani ne za týden přišel lísteček a po 10 dnech je ve schránce předvolání. Helmut se má dostavit  - Sdělení o zahájení správního řízení a předvolání obviněného k ústnímu jednání. Podotýkám 3 strany hustě popsané česky, ani náznak německého jazyka! Zdá se, že tento zmrd bude tuhý a jen tak se nedá. Vím, že variant mám teď více, ale rád bych si pročetl vaše názory. Přestupek je ze září 2014. Jo jinak jako perličku dodám, že jsem zvolil jméno poměrně dost známé z jednoho seriálu BBC o týpcích, co jsou 3 miliony let v kosmu...ale to ho asi neťuklo :-)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #36 kdy: 20 Března 2015, 08:49:47 »

Přestupek je ze září 2014. Jo jinak jako perličku dodám, že jsem zvolil jméno poměrně dost známé z jednoho seriálu BBC o týpcích, co jsou 3 miliony let v kosmu...ale to ho asi neťuklo :-)

Kryten 2X4B-523P ???  ;D
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #37 kdy: 20 Března 2015, 09:27:35 »

NN, A.R. :-)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #38 kdy: 20 Března 2015, 10:17:01 »

NN, A.R. :-)

Včetně prostředního jména Judas? A včetně titulů BDzP a SDzP ?
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #39 kdy: 20 Března 2015, 10:27:19 »

NN, A.R. :-)

Včetně prostředního jména Judas? A včetně titulů BDzP a SDzP ?

NN, raději jen prostě A.R....:-)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #40 kdy: 20 Března 2015, 10:51:53 »

NN, A.R. :-)

A.R. by měl na výzvu odpovědět ve svém rodném jazyce, že nechápe, co se po něm chce a že se žádné předváděcí akce nezúčastní, protože nemá Horsta Fuchse rád. Pak bych ještě orgána poškádlil povzdechem, že má k dispozici poslední čokoládičku na dobrou noc, pročež je poněkud mrzutý a teď ještě k tomu dopis v jakési nesrozumitelné hatmatilce :) Dále bych požádal o strpení, neboť se připravuje intenzivně na 11 pokus absolvování důstojnických zkoušek.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #41 kdy: 20 Března 2015, 14:35:32 »

taky mi Helmuta předvolali, on ale využil svého práva a přiznal se písemně, lámanou češtinou. Navíc toho lituje a už to nikdy neudělá  8)
správní orgán už se neozval, tak čekám, že za rok se to pokusí překlopit na SPRDEL a pak jim jako provozovatel řeknu, co si o nich myslím ....

mi se moc líbí ta obezlička v zákoně, že jakmile spustí SPRDEL, už nemůžou přestupek (krom odcizené RZ nebo přepisu auta) na tom se dá hodně vyhrávat a je to snadné. A trubky z magistrátů si sami nabíhají na vidle  - pod vidinou kasírky za SPRDEL  :)
IP zaznamenána
Concorde

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #42 kdy: 20 Března 2015, 22:12:25 »

Já se moc snažila, abych porozuměla Vaší hatmatilce, ale nestačila na to. Prosila poslat znova na flash disk, aby já mohla zkusila dala Googla žvýkat.

tak googliš to přežvýkal na :

Ich habe versucht, so hart, um Ihren Kauderwelsch verstehen, aber es war nicht genug. Sie bat erneut, um die Flash-Disk zu schicken, also versuchte ich, Google kauen setzen.

a znovu zpátky do česká verze :

Snažil jsem se tak těžké pochopit vaše blábolení, ale to nestačilo. Znovu se výzva k odeslání flash disk, takže jsem se snažil dát Google žvýkání.

Dá se tím dobře zabavit.  :)
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #43 kdy: 22 Března 2015, 17:02:36 »

Máte někdo zkušenost z Prahy, jestli už taky nasadili turbo model? Dostal jsem minulej tejden do firmy výzvu za likvidační překročení dovolené rychlosti a to 62 km/h ve Strahovském tunelu. A ani se neobtěžovali odečíst odchylku 3 km/h. Nehledě na to, že se tam může normálně 70 a nějakýmu joudovi, když se dloubal v nose, asi upadla margotka na klávesnici a tak se to tam překliklo na pade. Blbý je právě to, že je to firemní auto a já ještě nejsem úplně jednatel  :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Turbo model
« Odpověď #44 kdy: 22 Března 2015, 17:15:21 »

V Praze jsem turbo model viděl.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8