30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku  (Přečteno 8071 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pirat-silnic-dostal-za-obecne-ohrozeni-115-roku-40356738

"Potom policisté celou trasu uzavřeli a na start se postavil zkušený řidič za volantem Škody Superb s pohonem všech kol, silnějšího stroje, než je Sochnovo volvo."

Já teda moc zkušenejch řidičů od policie nezažil....... ale ta věta zní dramaticky :-)
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #1 kdy: 13 Dubna 2021, 13:00:40 »

V tomhle případě je potřeba říci, že policie udělala dobrou práci. Se jen tak nevidí, aby si dali tolik práce s vyšetřováním.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #2 kdy: 13 Dubna 2021, 13:53:59 »

Od policie asi opravdu vyjimecne dobra prace. Takovy clovek opravdu za volant nepatri, takze ani rozsudek mi nevadi. Ale vzdy, kdyz nejaky soudce rekne, ze "auto je zbran" praska mi zilka :(

Nestaci se spokojit s tim, ze dotycny ridil ozraly, se zakazem rizeni, zjevne neprimerenou rychlosti? Proc do toho musi pridavat tento blabol? :(
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #3 kdy: 13 Dubna 2021, 16:11:50 »

Od policie asi opravdu vyjimecne dobra prace. Takovy clovek opravdu za volant nepatri, takze ani rozsudek mi nevadi. Ale vzdy, kdyz nejaky soudce rekne, ze "auto je zbran" praska mi zilka :(

Nestaci se spokojit s tim, ze dotycny ridil ..., se zakazem rizeni,

Vám vadí když řídí někdo se zákazem řízení ? Ohrožuje Vás to nějak ?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #4 kdy: 13 Dubna 2021, 17:07:01 »

A vetsina rekne ze za 100 v obci by se meli brat papiry na deset let. A kdyz jim reknete jestli by je brali i na osvodidlovany prazdny dvouproudovce ve 2 rano na ktery je 70 tak vam reknou ze ste kreten kterej by nemel za volantem co delat.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #5 kdy: 13 Dubna 2021, 17:10:49 »

.qoyi > Je to sranda, protože zrovna dnes jsem přesně identický příspěvek (že by se za 100 v obci měly brát papíry na 10 let) četl na facebooku. A měl docela podporu :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #6 kdy: 13 Dubna 2021, 18:00:44 »

No já osobně to posoudit nedokážu, jestli ten, co mě ohrožuje na silnici má nebo nemá řidičák. Ale konkrétně v tomto případě, pán bez řidičáku nejprve ohrozil a pak zabil paní.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #7 kdy: 13 Dubna 2021, 18:28:38 »

No já osobně to posoudit nedokážu, jestli ten, co mě ohrožuje na silnici má nebo nemá řidičák. Ale konkrétně v tomto případě, pán bez řidičáku nejprve ohrozil a pak zabil paní.

Myslím, že to, že neměl papíry, nemělo na nehodu žádný vliv. Chlast a nepřiměřená rychlost patrně ano.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #8 kdy: 13 Dubna 2021, 18:40:43 »

To, že neměl papíry mělo svůj důvod.
Byla to forma trestu za to co provedl předtím. A zrovna v tomto případě si troufám říci, že i oprávněný trest.
Neponaučil se a sedl zavolant znovu a při tom zabil úplně nevinného člověka. To že neměl papíry je v tomto případě přitěžující okolnost.
Cestu po které se nyní vydá jeho život si vybral sám.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #9 kdy: 13 Dubna 2021, 18:58:14 »

Takže tu budeme tleskat tomu, že policie měří rychlost podle nějakého časového údaje na videozáznamu z čerpací stanice, kde třeba nemusel být ani nastaven správný čas?
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #10 kdy: 13 Dubna 2021, 19:28:24 »

Tak správnost času asi není problém ověřit. Jinak já hlavně tleskám, že se povedlo policii a soudu dostat na hodně dlouho grázla za katr.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #11 kdy: 13 Dubna 2021, 19:34:14 »

...já hlavně tleskám...

Až budou zavírat Vás, určitě taky někdo zatleská.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #12 kdy: 13 Dubna 2021, 19:48:05 »

Jestli někoho zabiju ožralý a bez papírů, tak budu mít tu slušnost, že si hodím mašli. Nechápu, jak moc člověk musí být velký hovado, aby se toho idiota, co zabil člověka zastával.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #13 kdy: 13 Dubna 2021, 20:45:49 »

Já se spíš bojím, že čím víc Vy budete tleskat za zavření ožralýho hovada, co zabilo, tím víc ostatní budou tleskat za zavření ožralýho hovada, co nezabilo, tím víc budou ostatní tleskat za zavření hovada, co nebylo ani ožralý, ani nikoho nezabilo, jen mělo špinavou RZ.

Ano, pokud byl ožralej a někoho zabil, je na místě trest. Ale není na místě oslavovat státní aparát a jeho železnou pěst. Pořád je třeba mít na paměti, že ta železná pěst je především určená k buzeraci a ochraně státu před lidmi a to, že občas udělá něco "správného", nezaslouží obdiv.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policie vyzkoušela jízdu piráta silnic. I díky tomu dostal 11,5 roku
« Odpověď #14 kdy: 13 Dubna 2021, 23:13:53 »

Jestli někoho zabiju ožralý a bez papírů, tak budu mít tu slušnost, že si hodím mašli. Nechápu, jak moc člověk musí být velký hovado, aby se toho idiota, co zabil člověka zastával.

Co sem furt pletete to "bez papírů." Opilý ano, chápu, ale papíry na nehodu vliv nemaj, auto jede na benzín, naftu apod, ale ne na řidičák.
IP zaznamenána