30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokud si nebudete vybírat datovku tak vám budou písemnost doručovat fízlové  (Přečteno 6134 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Co to je za průvod? Státní svátek eurohujerů? Nevěřil bych, že někdo vezme tuhle vlajku do ruky jinak než v rámci plnění pracovních povinností.
Sou lidi co si nechaj vytetovat Nike na xicht, tohle je ještě v klidu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Sou lidi co si nechaj vytetovat Nike na xicht, tohle je ještě v klidu.
To chápu, to jsou prostě skalní fanoušci.
Dřív se věšely všude sovětské vlajky a chodilo se do průvodů, ale nikdo to nedělal sám od sebe. I kdybych byl fanoušek EU - nějak si nedovedu představit příležitost, při které bych si vzal vlajku a šel s ní do ulic. Za co? proti čemu? Proč?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Když už jsme gay, tak nezapomínejte na nějaké ty demonstranty.
Co to je za průvod? Státní svátek eurohujerů? Nevěřil bych, že někdo vezme tuhle vlajku do ruky jinak než v rámci plnění pracovních povinností.


Řekl bych, že to byla tahle akce.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vaclavske-namesti-demonstrace-spd-ortel_1904251738_mat
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Jan Novák - Vlajku si vzali minimálně proti SPD, což je pochopitelné.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Jan Novák - Vlajku si vzali minimálně proti SPD, což je pochopitelné.
Jo tak to jo - demokrati vyšli do ulic. tak to už jen kávičku a nahnat je policií na jeden stadion.
« Poslední změna: 26 Dubna 2019, 15:47:28 od Jan Novák »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

No, já se bál jít kolem, aby mě nezachytila kamera, nebo nějaký fotograf. A cestou jsem pomalu porazil fízla:)
IP zaznamenána

Eleniel

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Řepka si prý nepřebírá poštu
« Odpověď #21 kdy: 19 Dubna 2021, 09:28:09 »

Co jste čekal, v celkem ještě novostavbě téměř v centru? Důchodce starousedlíky?  :) Český jazyk v Praze začíná být vzácnější čim dál tím víc

No tak jasný že v takových novostavbách ve větších městech jako Praha, Brno atd.. Nebudou moc bydlet důchodci protože ti jsou rádi ve svém zaběhlem životním stylu a nehledají nové moderní bydlení, to je spíš tak pro mladší a bohatší generace. To by jsme museli být někde v Německu kde je trochu jiná mentalita lidí.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Já mám spíš dojem, že vítr fouká ze strany že si to běžní lidi nemůžou dovolit.

Byla chyba zároveň liberalizovat trh nemovitostí a současně ovšem neliberalizovat výstavbu, což je dneska naprostá katastrofa. Takže když už se něco podaří, patřičně drahý a to skoupí cizinci a spekulatni.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky