30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Helmut  (Přečteno 11780 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Helmut
« Odpověď #30 kdy: 28 Června 2021, 18:48:13 »

Pravděpodobně se nejedná o rozsudek, nýbrž o rozhodnutí, že?

Frau H. by raději měla potvrdit doručení, ať už podáním odvolání (které následně vezme zpět), vzdáním se práva na odvolání, nebo pouhým potvrzením o doručení (třeba se žádostí o splátkový kalendář).

Případně sem to lejstro v anonymizované podobě nahrajte.

A nebo si můžete jménem Frau H. pohrát s úřadem ohledně odvolacího řízení. Kdy mělo k přestupku dojít?
IP zaznamenána

treb

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Helmut
« Odpověď #31 kdy: 28 Června 2021, 19:10:04 »

výročí je v říjnu. zmocněnec jsem já... frau napíše dopis, že rozhodnutí akceptuje a vzdává se práva na odvolání, přitom mě zbaví zmocnění...
mezitím se mi rozjíždí další kauza, takže tohle bych rád v klidu uzavřel. Už zhruba vím, jak u nás úřad funguje, jak je rychlý (velmi) a v nadcházející kauze použiji jiný postup. Vím Čikusi, že bych mohl (a možná i měl) být razantnější, ale zatím na to nějak nemám "koule"
IP zaznamenána

treb

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Helmut
« Odpověď #32 kdy: 28 Června 2021, 19:14:35 »

a je to rozhodnutí samozřejmě... slovo rozsudek jsem použil jako narážku na málem "hrdelní zločiny" špatného parkování
IP zaznamenána

treb

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Helmut
« Odpověď #33 kdy: 18 Srpna 2021, 16:55:50 »

zapomněl jsem připomenout. Frau H. vina, informovala úřad, že odjela do své domoviny, zbavila mě plné moci a požádala o splátkový kalendář. Téma by se mohlo přesunout do win. Díky za pomoc.
IP zaznamenána

treb

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Helmut
« Odpověď #34 kdy: 10 Června 2022, 00:19:15 »

šlo by tohle prosím přesunout do vyresenych? ať se to tu nemotá. dík
mimochodem... Helmut(ka) z Makedonie se osvědčil (a)
IP zaznamenána