30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn  (Přečteno 8743 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« kdy: 16 Října 2020, 13:40:33 »

Tak v tom opět lítám - 09/20 jsem nesledoval dostatečně v houfu zpětné zrcátko a schytal diskotéku...... nic nepodepsal, nekomentoval. Terazky ve schránce doručenka.....
Uvítám doporučení pro postup - na konci lhůty vyzvednout ( nemám DS ), podat obecný odpor bez podpisu a než se zreagují tak sfotit spis ...... možná při návštěvě sfotit obsah spisu, zkontrolovat úplnost a požádat o zajímavé části ( kopii ) ?

Předpokládám překročení +/-  o 20 kmh, takže i dosažení pásma pod 20 bude dílčí win.... nemám rád body a už nějako dobu sem byl čistej.
A asi taky dozbrojím nějakou mašinku do kapsy pro záznam, abych jim to dál neulehčil....

Vidím v celé akci úmysl - na semaforu ve dvou proudech se mi po zelené ty švestky drželi nárazníku, tak jsem se slušně klidil do pravého abych pustil někoho kdo asi pospíchá..... no a 6V to dá hned přes pade....
« Poslední změna: 02 Listopadu 2020, 13:58:16 od Jojoba »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2020, 13:46:42 »

Změření mělo proběhnout TruCamem z jedoucího auta?
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #2 kdy: 16 Října 2020, 13:56:17 »

To vám na místě neřekli, kolik naměřili?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #3 kdy: 16 Října 2020, 14:04:57 »

Díky za reakce. Bylo to za rušného provozu, říkali snad 73, tedy sedmdesát+"něco"......
Že to byl trucam hádám, rozeznal jsem jen těleso nějaké kamery za předním sklem..... přes zrcátko nebylo moc dobře vidět.....
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #4 kdy: 16 Října 2020, 22:19:05 »

Pokud to byl TruCam (což tedy sice nejspíše nebyl), trvejte na důkazu videozáznamem - kvůli prokazování slip efektu.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #5 kdy: 17 Října 2020, 15:54:08 »

Zařízení bylo špatně vidět, lesk v čelním skle, odstup skoro 10m, vypadalo to asi jako totok ( R10C ), jen ta bradavice  jako objektiv kamery......


[/img].... nedaří se vložit....?
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #6 kdy: 18 Října 2020, 17:54:05 »

Zkrátka a jednoduše, řešte to, až budete mít dopis z úřadu v ruce a rovnou i spis. Takto se dohadovat, co Vás vlastně změřilo, je stejně kontraproduktivní.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #7 kdy: 29 Října 2020, 08:13:22 »

Tak to je teda pro mě dobrá story.... lhůta doručení 26.10. pondělí/ pozn.2 .... terazky jsem se dopátral, že to tady znamená, že to vúterý odeslali zpět k podací poště, středa státní svátek, dneska to dorazí na podací poštu, ta to v pátek odešle zpět , víkend, pondělí tuná nemají doručovací den, takže snad v úterý se to objeví konečně ve schránce ...... 7 dní v hajzlu..... snad neprojde lhůta na případný odpor či tak něco.... :x
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 141
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #8 kdy: 29 Října 2020, 08:45:05 »

rozhodující je pro Vás datum na podacím lístku, kdy jste to poště předal. Pokud toto datum se vejde do lhůty, pak je to v cajku.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #9 kdy: 29 Října 2020, 09:09:53 »

.... asi jsem napsal nejasně - jedná se o úřední dopis na příletu ke mě, do vl. rukou, který jsem si nemohl vyzvednout osobně.....
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #10 kdy: 02 Listopadu 2020, 13:32:43 »

Tak mi to pošta s týdenním zpožděním vložila do schránky..... snad se stihla 8-denní lhůta pro odpor, posláno dnes mailem. Přikládám skeny, snad správně anonymizované.
Další krok - přepadovka do spisu k ofocení soupisky a vyžádání kopie zbytku spisu... ?
Jo- a můj vetchý zrak ve zpětném zrcátku nepoznal RAMER 10 C. Na nové oktavii tedy přehlédnuta i bradavice pod grilem.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #11 kdy: 02 Listopadu 2020, 13:59:48 »

Na základě ouředního příkazu jsem si dovolil editovat název tématu z True Cam na RAMER 10C...
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #12 kdy: 02 Listopadu 2020, 14:45:12 »

Podejte odpor a začněte se připravovat na výslech policistů.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #13 kdy: 02 Listopadu 2020, 15:02:30 »

Odpor podán mailem ( nemám datovou schránku ) a pro sichr i poštou doporučeně...
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #14 kdy: 04 Listopadu 2020, 20:24:25 »

Tak nahlédnuto do spisu...... v pondělí podán odpor mejlem + doporučeně, není v soupisce, rovněž tam není doručenka od příkazu - doručeno fikcí k 26.10...... první pohled - měřeno ze stojícího vozu za označníkem zastávky MHD ve výjezdu ze zálivu, odhad tak 1-2 m za cedulí......naměřeno 73 kmh to jsem fakt pyrát, když mě ti správní hoši po ca. 600m od změření obveselili diskotékou...... zajímavé stanoviště pro kasírku - za posledních 10 let se za slunečného dne a suché vozovce nestala jediná nehoda z příčiny větší  rychlosti, pouze pro nedodržení vzdálenosti ap.....

Takže požádat o ústní jednání .... ?   Chtít doplnit návod k obsluze "automatického" radaru a použít pro výslech měřiče instalatéra....?  Eště mě napadá, že ten orgán při přistoupení k okénku mého vozu neměl roušku ale žvejkačku..... a poučení se také nekonalo.... bohužel mi nahrávání selhalo a dle dokumentace nejsem přesvědčen, že by z vozidla nahrávali kamerou a audio asi také ne.
A tvrdit že omylem předložil mé doklady někdo jiný ( přiložené foto jen ze zadu a neidentifikovatlný řidič ) ?
Uvítám rady , díky.
IP zaznamenána