30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn  (Přečteno 432 krát)

Jojoba

• Zobrazit profil
TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« kdy: 16 Října 2020, 13:40:33 »

Tak v tom opět lítám - 09/20 jsem nesledoval dostatečně v houfu zpětné zrcátko a schytal diskotéku...... nic nepodepsal, nekomentoval. Terazky ve schránce doručenka.....
Uvítám doporučení pro postup - na konci lhůty vyzvednout ( nemám DS ), podat obecný odpor bez podpisu a než se zreagují tak sfotit spis ...... možná při návštěvě sfotit obsah spisu, zkontrolovat úplnost a požádat o zajímavé části ( kopii ) ?

Předpokládám překročení +/-  o 20 kmh, takže i dosažení pásma pod 20 bude dílčí win.... nemám rád body a už nějako dobu sem byl čistej.
A asi taky dozbrojím nějakou mašinku do kapsy pro záznam, abych jim to dál neulehčil....

Vidím v celé akci úmysl - na semaforu ve dvou proudech se mi po zelené ty švestky drželi nárazníku, tak jsem se slušně klidil do pravého abych pustil někoho kdo asi pospíchá..... no a 6V to dá hned přes pade....
IP zaznamenána

Číkus

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
Re:TruCam v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2020, 13:46:42 »

Změření mělo proběhnout TruCamem z jedoucího auta?
IP zaznamenána

cocomoon

• Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16 Října 2020, 13:56:17 »

To vám na místě neřekli, kolik naměřili?
IP zaznamenána

Jojoba

• Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16 Října 2020, 14:04:57 »

Díky za reakce. Bylo to za rušného provozu, říkali snad 73, tedy sedmdesát+"něco"......
Že to byl trucam hádám, rozeznal jsem jen těleso nějaké kamery za předním sklem..... přes zrcátko nebylo moc dobře vidět.....
IP zaznamenána

kdo

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16 Října 2020, 22:19:05 »

Pokud to byl TruCam (což tedy sice nejspíše nebyl), trvejte na důkazu videozáznamem - kvůli prokazování slip efektu.
IP zaznamenána

Jojoba

• Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17 Října 2020, 15:54:08 »

Zařízení bylo špatně vidět, lesk v čelním skle, odstup skoro 10m, vypadalo to asi jako totok ( R10C ), jen ta bradavice  jako objektiv kamery......

[/img].... nedaří se vložit....?
IP zaznamenána

l_oupi

• Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18 Října 2020, 17:54:05 »

Zkrátka a jednoduše, řešte to, až budete mít dopis z úřadu v ruce a rovnou i spis. Takto se dohadovat, co Vás vlastně změřilo, je stejně kontraproduktivní.
IP zaznamenána