30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn  (Přečteno 8745 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #30 kdy: 10 Ledna 2021, 19:41:50 »

Fičáááák !!!!  Tak druhý Jéžišek měl eště zpoždění, nicméně z dárečku se ukázalo ...... Rozhodnutí !  Takže SO zvládl za 3 měsíce ÚJ  včetně rozhodnutí. Rozhodnutí vydáno dva dny po ÚJ ! Docela kvapík.
Takže byly jen 3 dny na podání odvolání..... do zítra.  Sem to sesmolil jako kompilát vícero přispěvatelů zde a s komentářem k protokolu sepsal na 8 stránek.
Jako hřebík jsem prezentoval výměnu řidiče po změření, před zastavením po stíhačce.
Cajti při výslechu samozřejmě tvrdili "bystré oko" tedy že nespustili pyráta z očí, nicméně neuhlídali jeden barvu auta a druhý značku/typ . Na tom se doufám zadaří znevěrohodnit s dalšími nepřesnostmi jejich výpověď. Také si nedokážu představit, jak by si objektivně mohl něco opravdu pamatovat, když do ÚJ provedli jejich vlastním odhadem dalších 200-400 přestupkových měření, o množství těch marných nemluvě.......
Takže zítra podám a budu očekávat stanovisko odvolacího orgánu.
Díky za nápomocné příspěvky ze SZ.     ::)
« Poslední změna: 10 Ledna 2021, 19:46:12 od Jojoba »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 008
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #31 kdy: 10 Ledna 2021, 19:43:59 »

Já bych začal blanketním odvoláním.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #32 kdy: 10 Ledna 2021, 19:50:16 »

Blanketní odvolání jsem zvažoval, ale necítil jsem se na hru o čas, tedy na promlčení, a navíc jsem nedoufal, že bych vyplodil něco funkčnějšího....... přes Vánoce jsem se už lehce na tutok eventualitu podkladově trochu připravoval, takže se cítím tak na 70%, o moc lepčí už nevěřím, že by se mi to podařilo.   :-[
« Poslední změna: 10 Ledna 2021, 19:55:52 od Jojoba »
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #33 kdy: 10 Ledna 2021, 19:53:29 »

Dokonce jsem si uvědomil, že když jsem si byl na ouřadě vyžádat kopii protokolu z ÚJ, kterou mi odmítly vydat po ÚJ, to bylo po dvou dnech, tak už to rozhodnutí měly napsané....... >:(
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #34 kdy: 09 Února 2021, 12:19:18 »

Odvolání podáno na 8 stránkách, požádáno o vyrozumnění o předání SO2 + vyjádření SO1 k odvolání ..... obratem došlo jen vyrozumnění bez vyjádření.
Jak na to dát stížnost/komu ?  Lze chtít u SO2 nahlédnout do spisu + kopie ?
Díky za rady.     :-\
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #35 kdy: 09 Února 2021, 18:00:56 »

SO1 nemá povinnost zasílat své vyjádření k odvolání, ale stížnost je možné podat na cokoliv.
Na to stanovisko - vyjádření bych zkusil 106, nebo nahlédnout do spisu u SO1 (musí mít kopii spisu a minimálně své stanovisko, které odeslal SO2), a nebo je možné nahlédnout i u SO2.
Udělat si např. fotokopii je samozřejmý.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 008
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #36 kdy: 09 Února 2021, 18:07:19 »

Mršťa> Mám za to, že pokud účastník řízení o zaslání stanoviska požádá, SO1 tuto povinnost má.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #37 kdy: 09 Února 2021, 18:14:21 »

Číkus - byl by odkaz?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 008
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #38 kdy: 09 Února 2021, 18:20:07 »

Mršťa> § 36 (2) SprŘ a § 88 SprŘ. Ale tuhle myšlenku jsem převzal od kdo, ten by k tomu asi uměl říci více.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #39 kdy: 09 Února 2021, 18:23:17 »

Jo tohle vím, ale je to slabé, každopádně do stížnosti se to hodí ;)
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #40 kdy: 30 Března 2021, 14:56:29 »

Tak už to polehává u SO2 skoro 3 měsíce. Nevím, esli je to dobře ( zahnívá ) nebo ploděj usilovně nějakej skvost na těch mých 8 stran pomotanejch odporovejch námitek.... to jako že jsou propletené/neučesané. Docela mě z nepřehlednosti brněla kebule, doufám, že si to užijou. :-X
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #41 kdy: 12 Dubna 2021, 18:40:41 »

Tak odvolání stále zahnívá u SO2. Požádal jsem SO1 o nové materiály ze spisu a soupisku. Jinde na fóru mne zaujala zkušenost, že výměnu řidiče až v odvolačce SO2 hladce smete jako účelovou. Je možno vylepšit situaci udáním pyráta nebo jeho přiznáním, popř. jako Helmut ( realný němec s adresou stejnou jako já/ bytový dům ) ? A je Ramer v stojícím měřícím a pak stíhajícím autě případně překlopitelný do SPRDELE ? Někde jsem potkal, že to tlačí jako automatizovaný prostředek a tudíž SPRDEL ? Odvolání s výměnou řidiče podáno začátkem ledna..... platí lhůta 60 dní na zahájení řízení s tímto řidičem od oznámení v odvolání ?       Otázek mnoho.... ale třeba na některou se někdo se zkušeností nejde ?  Díky.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 008
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #42 kdy: 12 Dubna 2021, 18:52:02 »

Výměnu řidiče smete SO2 jako účelovou, ať už bude tvrzena kdykoli. Svědci uvedli, že měli vozidlo po celou dobu na dohled.
Helmut Vám tedy pravděpodobně příliš nepomůže, ať už bude odkudkoliv.
Sprdel z toho nebude, jdou po Vás jako po řidiči, navíc nebyla zaslána odpustková výzva.
Jakou lhůtu 60 dní máte na mysli? Jestli tuto, tak ta tady neplatí a i kdyby platila, byla by Vám k ničemu.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #43 kdy: 12 Dubna 2021, 20:40:03 »

Díky za reakci. Při ÚJ svědci tvrdili ..... jeden že bmw, druhý že oranžové kombi. O bmw se nejedná, oranžová a červená perleť je taky podle mě rozdíl. Kombi souhlasí na spoustu aut. Já z toho dovozuji, že očití svědkové nejsou přesvědčivější než výměna řidiče. Nemám zkušenost, ale nepřipadá mi jejich tvrzení jako spolehlivé. Pochybnost = neprokázáno ?  Rad bych, ale jak píšu - nevím.  :-\

+ Podivné s tou barvou a typem...... jednak foto a popis ve spisu a i oznámení..... dohledatelné i dle SPZ.  Zřejmě si věří, že to SO podrží.
« Poslední změna: 12 Dubna 2021, 20:45:00 od Jojoba »
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #44 kdy: 13 Dubna 2021, 13:45:35 »

Číkus : .....Výměnu řidiče smete SO2 jako účelovou, ať už bude tvrzena kdykoli. Svědci uvedli, že měli vozidlo po celou dobu na dohled.

Už mě zase jímá hrůza a znechucení nad výkony SO v novém cizím rozhodnutí ....... Zejména jak jsou svědci ( cajti ) nezaujatí a věrohodní, i když si zcela přirozeně detaily pamatovat nemohou..... a kdyby naopak mohli, tak by to bylo podezřelé !
Takže očekávám perlu od SO2 ve stylu :       Svědci si dobře pamatují  ( po 4 měsících a stovkách přestupků ), že měli vozidlo celou dobu na dohled !     I když to bylo vozidlo jiné značky a jiné barvy........ Panebože - ouřední realita je krutá !  To hraničí s psychickým terorizmem....... já snad příště raději zaplatím na místě, a ani nebudu chtít bloček, aby mě ušetřili potřeby číst ty krvavé výtvory......  :'(
IP zaznamenána