30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn  (Přečteno 8733 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #15 kdy: 04 Listopadu 2020, 21:50:33 »

Na žádost přesunuto do kuchyně.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #16 kdy: 14 Listopadu 2020, 16:26:17 »

Došlo předvolání na ÚJ v prosinci. Plánuji požádat/navrhnout  výslech cajtů. Kromě testu k provedení výtyčky přemýšlím o využitelnosti faktu, že při pronásledování pyráta nutně museli jet 100-120 kmh. Rovněž předmětný úsek v posledních 10 letech nevykazuje žádnou dopravní nehodu kvůlivá rychlosti, takže i výběr měřícího stanoviště musel mít jiný důvod než bezpečnost provozu. Má s tímto někdo zkušenost nebo další návrh ?  Uvítám další podporu.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #17 kdy: 18 Listopadu 2020, 21:36:23 »

Aktuální stav - po Příkazu podán Odpor, došlo předvolání k ÚJ, podán návrh/žádost na výslech obou svědků z hlídky PČR a doplnění o pořízené záznamy z kamery vozu a uliční, která se v zájmovém úseku vyskytuje.

Plánuji - pokud vláda schválí prodloužení vyjímečného stavu zkusit přes MZ/ červený svetr dosahnout odkladu ÚJ z prosince dál a chystat se na výslech cajtů.

Zvažuji dle existence nebo neexistence kamerových záznamů nebo jiných , vzhledem k vzdálenosti od místa změření k zastavení ( 600-700m ) tvrzení, že v době měření řídila "osoba blízká" tedy ne já a výměna provedena na červené na semaforech na začátku úseku..... vycházím z toho, že pokud nepřiznají záznam, který by to popíral, tak po několika měsících od změření je  tvrzení, že  vozidlo měli celou dobu ( jakou ? ) na očích a že si to pamatují neuvěřitelné/ neprokazatelné.

Má někdo zkušenost/odhad, jak rychle hlídka vyjede za pyrátem od okamžiku změření ?  Deset sekund ? Deset sekund akcelerace na 120 kmh ? Propočtem "přes palec" jsem se dostal k dostižení po ujetí 750m a uplynutí 37s od změření... zdá se mi to dostatečně dlouhá doba aby těžko dokazovali ( tvrdili ? ) že k výměně řidiče nemohlo dojít...... závisí na tom , jestli přiznají nějaký další vylučující záznam kromě příloh ve spise.
Díky za koment.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #18 kdy: 03 Prosince 2020, 21:50:27 »

Další aktuální stav - na žádost reagováno pouhým Sdělením že cajti jsou předvoláni k ÚJ příští týden, druhá žádost na doplnění záznamů kamer ignorována...... lze ŽÁDOST zúřadovat pouze SDĚLENÍM  ? A částečně ? Při prvním nahlížení do spisu okopírována i soupiska, při dalším nahlížení zjištěno z další kopie soupisky, že před zápis o nahlédnutí antidatovali vložení podání mého odporu ....
Při tom dalšim ještě tvrdili, že do spisu od minule nic nepřibylo..... a ejhle v soupisce přibylo 7 řádků - sice nic nového pro mě ( moje podání ap.) - ale přibylo - dá se to brát jako lež/podjatost ... ? Nebo jen broky do odvolání/vyjádření ... ?   Podjatost je už asi neúčinná  pro §14/2 SprŘ .....?

ÚJ mám v pondělí, tak sháním co vše použít....... ?

Když zkusím hrát výměnu řidiče a odmítnu dle LZPS udat, tak by to sprdelizovat jít nemělo, protože měřeno automatizovaným prostředkem s obsluhou - Ramer ve stojícím vozidle + naháněčka a ztotožnění "neřidiče"... ?  Nebo stejně SPRDEL, protože přestupek a §125f/2b ZoPPK ?
Díky za podněty/reakce.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #19 kdy: 07 Prosince 2020, 20:00:16 »

Za celý měsíc ( více než 30 dní )  se tuná v tej kuchyni nenašel žádnej nápomocnej kuchař ......... ?   :'(
Asi furt dělám něco blbě...... ?  :(

Dnes bylo ÚJ ..... předvolán na 15:30...... v 16:10 úřad upozornil, že v 17 hod se blíží konec pracovní doby, takže 16:50 by jako že ukončil jednání....... přes brekot jsem odcházel ca. 17:55 s cca 2:45 hod audio-záznamu v kapce.... teda esli to technika nepodtrhla........
Stručně...... cajti si téměř nic nepamatujou....... ale všecko prováděli v souladu s Návodem a zásadně pyrátovo vozidlo nespustili z očí..... evidentně nacvičené formulace, ale těžce odolávali podrobnějšímu osvětlení...... s podporou SO....... :-((((
Zítra začnu zpracovávat záznam a asi jako první dám pokuso odložení vydání rozhodnutí  námitkou podjatosti - přítomný SO s podporou citace z ÚJ, nejbližší nadřízené se "nezachovala" při nahlížení do spisu, ale vyššší vedení asi jen finanční zájem na inkasu ve vztahu plánovanému příjmu z pokut v obecním rozpočtu........
Uvítám RADY + INFORMACE kuchařů nápomocných. Díky.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #20 kdy: 08 Prosince 2020, 07:52:43 »

Člověče po vás něco číst je teda opravdu zážitek... Pokud si fízlové nepamatují nic jiného kromě nastavení radaru, tak bych to hrál na zjevnou účelovost takového tvrzení.
Na snímku je v oblasti radarového svazku sloup, ale zároveň vozidlo zůstalo v oblasti svazku celé, podle mě k odrazu nedošlo, ale argumentovat tím můžete, minimálně to bude muset orgán vypořádat.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #21 kdy: 15 Prosince 2020, 18:15:21 »

Tak pokračování je na cestě..... ve schránce přistál Výzva k vyzvednutí zásilky - doručování 14.12. , v poučení stojí vyzvednout do 10 dnů, ale na Výzvě je Nejpozději do 28.12.. Lze ze záměny dnů a pracovních dnů něco vytěžit .... ?   
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #22 kdy: 15 Prosince 2020, 18:31:02 »

Podle mě to je OK. 28.12. je první pracovní den po 10. dnu, ne?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #23 kdy: 16 Prosince 2020, 15:30:23 »

Tak to fakt vychází..... na toho 28.12. vyzvednout, to se to hezky natáhlo samo......
A dnes mám další oříšek - další psaní od SO1, resp. Výzva ve schránce ( 16.12.)..... s vyzvednutím nejpozději do 15.01........ a ještě pozn.1 ( vrátit odesílateli )...... ?
Tak to mi už hlava nebere vůbec.....desátý den by měl být 26.12. a první následný pracovní den potom opět  28.12....... :x
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #24 kdy: 16 Prosince 2020, 15:38:45 »

Jak víte, že to nové je opět Výzva od SO1?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #25 kdy: 16 Prosince 2020, 16:16:42 »

Opět se omlouvám - snahou o stručné vyjádření opakovaně věc zatemňuji.... Dnes opět ve schránce Výzva k vyzvednutí zásilky...... stejná podací pošta jako posílá SO1, a je fakt když to dále zkoumám, že chybí na poučení razítko SO1.... a dosud SO1 zadával /pozn. 2 ( vložit do schránky )........
Nicméně jsem na dotčený úřad, jehož je SO1 součástí, zaslal i další podání až multipodání ( stížnost, námitka,...) takže odesílatel SO1 být nemusí.... a ještě mne napadá, jak bude místní pošta reagovat, až 28. přijdu pro jednu zásilku, a druhou tam ležící nebudu chtít..... snad to nezúřaduje jako "odmítl převzít".....  >:(
« Poslední změna: 16 Prosince 2020, 16:36:20 od Jojoba »
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #26 kdy: 16 Prosince 2020, 17:42:14 »

1. Proč si to chcete jít vyzvedávat na poštu? Proč nepočkáte na vhození do schránky?
2. Na poště je to OK - přijdete a řeknete: Přišel jsem si pro tuhle zásilku, nic jiného mi hledat nemusíte, jdu si jen pro tohle. Mám to na poště taky tak a funguje to, už to znají, takže mi už nic nevnucují. Dají mi tu zásilku, kterou chci -. jenom.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #27 kdy: 16 Prosince 2020, 18:04:00 »

Bezne to zuraduje jako nechtel si prevzit, vlastni zkusenost
Reseni>
1.zasilku(y) co nechcete si napr. proposlete na postu z PRAHA1 na PRAHA2
2. tel. overte, ze ty co nehcet jsou pryc z posty, pro co si jdete
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #28 kdy: 16 Prosince 2020, 19:38:24 »

Proč proto na poštu ?...... v tom dnešním zadali "pozn.1", jak jsem psal, tedy vrátí odesílateli, aniž bych mohl reagovat na případnou lhůtu.....
Minule mě taktok pošta vypekla - čekal jsem na vhození.... a ono ejhle - že prej korona atd. - a dostal jsem se k psaní až sedmý den osmidenní lhůty na odpor.
Asi by sólo-vyzvednutí v tomto prdelákově nefungovalo, neb tam toho nebudou mít tolik co se jim tam válí celou lhůtu, aby si nevzpomněly a neaktivovaly "odmítl"...... takže se pokusím přeposlat jinam. Dobrý nápad, díky. Nicméně ta 10-denní lhůta pro uložení do 15.01. je mi podezřelá..... aby to nedaly jako překlep - že každej si to má spočítat sám, že neručí a vrátěj i dříve ......
Jo-jo je to tuná halt divokej sever....  :x
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #29 kdy: 17 Prosince 2020, 13:38:52 »

Díky za upozornění na možnost přeložení na jinou poštu - sem opravdu netušil.  Zajímavé - u té první zásilky ( odesílatel SO1 ) však možnost přeložení jaksi blokována..... :-(((
U té druhé se ukázalo, že mi posílaj cajti - původní identifikace pouze dle PSČ podací pošty mylná - používaj stejnou poštu. Jsem si i vzpomněl, že jsem cajty oblažil dotazem na disponibilitu kamerového záznamu pyrátění. Jsem moc zvědav, co z nich vylezlo a eště více, jak tentok stejný požadavek ( doplnit do spisu ) dá SO1...... to už bude toho 28.12. skoro jako druhý Jéžišek..... ;)
« Poslední změna: 17 Prosince 2020, 13:40:56 od Jojoba »
IP zaznamenána